suzuki sv resen,neko je pobrko oprugice na samom stelu karbova, pa jedna tvrdja jedna meksa, svasta mi se mantalo po glavi
obicno karbove ne gresim u sklapanju,te opruge vrattio na mesto, ali neko pre mene zeznuo radnju,zato je i doso motor kod mene
greska resena straf zapecanjen,nema diranja
najgore je cistiti tudje brljotine.... neznas sta je ko cackao,sta je gde zajebo,sta je poturio tamo vamo,a meni oci ispadose...no dobro,neke ljude treba tuci i usi im zavrtati da bi neke stvari ukapirali,lakse im udje u dupe nego u glavu,ili to vise vole neznam,al znam samo da batina za pojedine iz raja izasla...i vise puta dokazano...
http://imageshack.us...etrdtjsqrp.mp4/
http://img545.images...netrdtjsqrp.mp4
klikni za video,neumem bas da ga ostavim kako treba..