Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ma gde odmor vis sta mi rade ove svabice
  2. Boki imas li od tog NTV-a CDI, i da li pase na Transalpa 600, treba mi za drugara, pozdrav nema,otislo
  3. OD prvog avgusta neradim petnaestak do dvadesetak dana, cujemo se kasnije ide majstor malo da odmori
  4. A prva ljubav zaborava nema..boldorka jos malo pa...pa ce zagrmeti karbovi skockani,motor se inace preradjuje tu kod nekih drugara...lepsu preradu nisam skoro video drago mi je sto sam deo te prerade.jes da mi zao fabrickog boldoraal ok...
  5. suzani se polako radi glava motora,da zagrmi 136ks uskoro a yamahu napokon skockasmo viljusku,hvala munizabi iz mitrovice,
  6. lanac puko...steta,nebriga ljudska,steta za trandzu ..al ok,resicemo ga. kletvu smo resili,kaze vlasnik leti :takoje:a i lezajeve volana na apriliji sedismo,nebriga,nepodmazivanje na vreme i to je to...
  7. nit manjeg g.....no od karbova nit vise zajebancije... a a aaa ovo plavo je za opustanje sam dok razbistrim vodu doduse
  8. cb 500 skockan,to jest karbovi spakovani
  9. paprika spakovana,vreme joj bilo,dobro ovako ce duze da traje malo sale,gde su mladi tu je i sala ono nisam bas ni mlad husa spakovana,ko nije znao,,,,neka zna da postoje i lanci za bregastu sa klasicnom spojkom...mada vise preferiram onu na cukanje..po spski,sa zakovicom elem i kolo crvenog silikona jedva izbacih iz njega...
  10. suzuki resen caskom,imam neku guzvu nemogu da izadjem na kraj sa poslom ni levo ni desno..
  11. ma to je prosto bre ko pasulj...
  12. dobices uz sat semu povezivanja zica.samo nepismen covek uz tu semu moze da pogresi,a imas i po modelu sata na netu semu povezivanja,cak moz se desi da je ja imam bas za taj sat
  13. Neznam ko je zasluzan,al pred postavljam da ce ce grupe ili ti razna udruzenja da vicu ja sam mi smo to je nasa zasluga..
  14. ako nekom treba karb za burgmana 250,u delovima ili ceo ,neki delic itd,imam sve sem sauga...
  15. ntv revere u delovima, agegat 4ka od tdm,a .bez radilice u delovima, rf600 delovima,gsx600f u delovima,pa kome sta treba tu je...
  16. radilo se ovih dana,radilo elem scut smo spakovali jes mal bilo krivo al vise nije, karbove razno razne sredismo,afriko ce da spakujemo uskoro, i tako svasta nesto se radilo / jes ono u guzvi nekoj ovih dana.neznam de bijem de teram : Thumbnails for Forum:
  17. 063697094 javni se..
  18. imam regler ak nekom treba.hondin
  19. imam klip ventile,hilzu glavu za bandzu ak ti treba
  20. prodajem ntv revere u delovima...agregat onako,los lupka...ostatak dobar. regler ispravan pasuje na vecinu hondi ,afrika trans alp itd
  21. imam.063697094
  22. svasta nesto se radilo, karbova kolko hoces.. onixijin suzuki sredjen,membrane zalepljene za kuciste, oprani ocisceni versus sredjen,po pitanju surove mehanike a doslo je vreme i za dijagnostiku polako mora malo edukacije ono ovo,kablovi interfejsi i jos 100 nekih djavola..dolazi polako ali sigurno... i opet dizne karbovi... nesretni tdm,pokido radilicu...eh.... i bmw se sredjuje,karbovi prljavi,caskom cemo to i onaj sto ne crkava motor smo poeli da sklapamo.. sad sam skapiro zasto traju godinama..pa stoje kod majstora 9meseci ,pa se 3 voze pa tako u krug
  23. eh,sreca pa ima kod nekog dekice lagera,upakovanih starih ali novih..originalnih,iz doba kad je to bio kvalitet [/uR
  24. znam retka 600tka koja ide kao sulava,kao 750...ali bas bas ide
  25. de si je kupio :-P
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja