Jump to content

Moto Zajednica

shoyyka

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3753
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: shoyyka

  1. Ko te ovo fotografisao?Svaka mu dala!
  2. Na poslu dosadno...
  3. Ali tvoja bušna,šutnuo je @bajker71pravo pod kamion...evo moja je nova,da se igramo zajedno...ali ja biram prvi...?
  4. Š'o bre ne daš,nije tačno da se distanciram,š'o bih?Ne vozim "ono"! Pošto smo se sad čuli slažem se da bude samo tema Bandit...pa kom' opanci...
  5. Naravno da dele sa pretečama i ne treba ono 2007,niže godište nije 1250!I mislim da bi bilo prenatrpano da su svi u gomili jer Bandit je i GSX-F... Radi lakše preglednosti i pronalaženja svog modela samim tim i problematike u vezi istog poželjno je razvrstavanje...Zamislite svi u gomili,a ja tek kupio motor o kome nemam pojma...nađi ono što te zanima,da oćoraviš...I na kraju nađeš,pitaš...u međuvremenu neko postavio nešto za drugi model,ovaj te citirao i odgovorio,ovaj drugi drugog...jaoj majko moja...!?!Prodajem,kupujem GSa! Da se ja pitam ja bih svaki model-svoja tema! Hm...a da odvojimo i N od S modela?
  6. Mislim da smo ja i moja mlada raritet...u smislu sa omršamo tokom zime,a ugojimo se tokom leta!Neverovali ili da! Ne ugojimo se nešto mnogo,par kg...to je za nas ihaj... Ništa ne radim zimi,ne trošim se i ne osećam potrebu za jelom...i ja sam zahvalan na tome! Popeh se na Ostrvicu bez da sam se umorio,a kamoli počeo znojiti...doduše dosta pešačim na poslu,znači. E, a i jede se brate,pogledam mog šuraka,kao dva JA,ovrše pečeno pile gledajući utakmicu,kao grickalice...Za mene dva,tri obroka!
  7. Ostrvica vrh Foto by @Tumbe
  8. Ne,živeo je između Topole i ARa.
  9. Uh...videh na FB,Veljko laka ti zemlja,mala deca... Vozio MT09,imao i R-a,voleo malo brže,bio je odličan farbar,plastike,limariju,ekstra majstor...Dosta je imao posla,žalio se da nema vremena za motor...Strašno!
  10. Na kraju sage "zagitov'o" lanac posle... ...4 i po sati pranja,još potrevio kad je voda loša,ostale fleke pa ribaj,trljaj,posle glancaj,leđa otpadaju,nemam ja više tu "limariju" za toliko klečanja,savijanja...al' volEm! Nema više vožnje za ovu godinu...valjda?
  11. @mrmikiLepa mala Suzi
  12. shoyyka

    Ostrvica 2022

    Parking DISa Garaško jezero Ispod vr'a Uspon Na vr'u Naš Voja-mudrolija Silazak I na kraju kamen mudrosti
  13. shoyyka

    Ostrvica 2022

    Zašto?Ja ću do DISa...oko 9:30h sam na MOLu.
  14. shoyyka

    Kratke voznje

  15. Pa kako da vidiš kad ne silaziš? Samo guraj!
  16. On browser... ...and home screen!
  17. Nemo' mi lajkujete,nego se upisujte!
  18. Da se polako sumira,možda ako vreme dozvoli bude još nekih par stotina ali to je to za ovu sezonu...Stari se,sa TDM-om mi bio prosek oko 12000km...šalim se,slobodno vreme glavni faktor,kao i svima?! Dopada mi se ovo što sam trip b rezervisao za total trip,ne ga diram. Od Marta...9500km
  19. Poslao
  20. Zaboravih da utefterim,sipao "Samuraja"...Dosta je "zezancije" sa Shellom,nije loš,do 3000km,mislim ono: pali,radi,ide...!?!Prešao 4 i nešto sa ovim zadnjim.Fala na saradnji,idemo na full sintetiku...Ako ništa,manje ću odvijati štopli i filter,ono na 4000,ovo na 7-8000!Možda i ranije,zavisi od ponašanja,a i cena dozvoljava,zar ne?1500 Katana,1300 beše Shell,sa popustom...zaboravih! Prvi utisak-nemam pojma,drugi-otkud znam kad nisam prob'o i treći najvažniji-šta će'mu fali? Miris...bitan faktor...daa...kako jelo prvo pomirišete,mnogo kaže?! Lepo miriše,ne kao obogaćeni Motul ali sasvim lepo. Gledam ovu prednju gumu,što skakuće...9000 prešla,još toliko može!Hm...dobro je što ide Zima! Uglavnom Suzi je spremna za zimski san,sa novim uljem...ja uvek zamenim pre zime,ako je "sagorelo" ulje oslobađa neke kiseline,moguća rđa,bla,bla...
  21. Ma Conti je sigurica. Danas kod Zvonka tražili joj manu...nema,na oko i dodir!Svašta!Mislim čudno! Ne bih da kupujem još nove.
  22. @BaneVuk58 To majstore!Postao si drug član!
  23. Što...zbog trešenja ili? Ja se navik'o da trešenje i opustio se...pred mrak beše na Ibarskoj i od Kote...ne puštaju!Šteta,prosto mi žao,ozbiljno!Mogao sam da ih sljuštim barem par hiljada! Fali tih par mm...ispraviću po danu Napred Dunlop!
  24. Prva rečenica je ključna Eto kolega se javio,njegov pašenog vozio 9000 i odjednom trešenje,što implicira da se pojeo neki sloj,što dalje implicira da kvalitet ne prati cenu,nisu jeftine...što dalje implicira da ne znaš na šta mozeš da naletiš,daš keš i nema reklamacije!Ovo sve ako nije pretrpela neko fizičko oštećenje! Jedan prodavac između ostalog i guma mi reče,pomenuh Metzeler Z8,na ovim novim piše Kina...šta god to značilo-jeftina radna snaga,a isti kvalitet...ili smanjen kvalitet,niski troskovi...ko ća ga znati...Samo da obratimo pažnju,ako možemo?! D'idem da mu turim Katanu...Japanac u Japanca,da liči na Nindžu!? Ovi sto voze Nindže ne znaju da moraju to sipati...da bi bili nečujni! Lesli Eldridž!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja