-
Broj tema i poruka
3751 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: shoyyka
-
Na mojoj Suzy nisam našao gde je pertlan (pisah tamo u temi), kad smo ga brusilicom isekli detaljno gledao u krug, nema... Pisalo na satu 32000 kad ga zamenih, JTov bejaše, počeli o ringovi da ispadaju.
-
@wragg Neverovatan je, toliko rasterećen da će trajati godinama. Nema šta da se pokvari, nema dečje bolesti. Nema problem sa namotajima, magnetom. Lanac bregastih počne da se čuje pri paljenju, posle ne... tako se može dugo voziti, kad se počne duže čuti intenzivnije, sledi zamena,prekontroliši ventile... vozi... Problemčić sa senzorom(neutrala lampica) položaja menjača se reši čišćenjem u početku, posle nov deo... Moja Suzy prešla 40 i nešto hiljada, nijednom nije štucnuo položaj neutrala, pu, pu, pu...Onaj prošli 2010o na 30 i nešto hiljada počeo zezati pomalo. Potrošnja mala za ovoliku snagu, nije gutač lanaca pogonskih... nije ni neudoban... Sve ovo naravno uz pristojnu "konzumaciju",ako si akadžija dalja diskusija nepotrebna... Hoćeš se pojuriti malo po krivinama može... samo ga ušaltaš u 5u i više ne diraš menjač, ne treba ti. Podigneš cipele na prste, na fuzasteru i slaži krivine, ja ih volim,(brzina me ič ne radi) , valjalo bi da je samo 20ak kg. lakši, zbog bržeg obaranja, ne lakšeg već bržeg ali navikne se...ranija priprema... Pre svega i najbitnije, sigurna mašina,veoma potcenjena... valjda što nema gomilu senzora, ekrana, mapi, modova vožnji, ogibljenja... brate modovi su ti u throttle-u. Nema problema sa raznim sajlama, hidraulika... Nema problem sa težinom prtljaga, suvozačem dva, tri... metar drva... Nije ružan motor. Jedino za suvozača problem, noge stoje višlje pa osobe sa lošijom kičmom trpe, kao u mom slučaju... Eto...kratak opis! P. S. rekoh ženi... da kupimo jednog TDMa za zajedničke vožnje,udoban, ovaj za solo...? Nama više ne treba, do duboke penzije?! Šta...?
-
Ne znam još, kupio sam novi, ovaj ako se ispravi probaću... A možda ga i stavim malo u rernu!
-
I meni, počeo da landara, čim se skine par puta gotovo... mora se menjati.Ne lepi se on nego je prav, ravan pa kad se stavi odupire se o stubić sa jedne i druge strane. Dobro malo ga i guma drži. Eno ga stari skinut, poprimio oblik vizira i tako stoji,treba da je ravan. Šta se tu deformisalo? Jedino ako se skupio? Staviću ga pološke pa na sunce, možda se ispravi.
-
Tako brate...da se konzervira... Da joj se samo javim... ide 'ladno...
-
Moja jedinica pet godina, još je ekstra ali tri vizira zamenih, imam i dvojku... Trojka deluje obećavajuće?!
-
Bejah danas u Barelu, kupih bočne protektore za pantalone i pinlock. Gledah ove nove Skwal i3, D Skwal 3...promenili kačenje vizira, ukapirali, dobro je, ne moramo menjati brend.
-
Dejan mora na doškolovanje?!
-
Ja sam morao danas da je malko isprljam... da bi je ponovo prao Ovo su fotosi pre prljanja. Bitan je ugao... Kad stojim...grrr,kao buldog, debeo... Čučeći stav...gazela... Filter jok.
-
Malo dosadno ovijah dana?! Valjalo bi da se plakne Suzy? Ali čista je? D'idem da je malo isprljam...
-
Da, dva filtera ima, postavih tamo u 1250 temi davno... odgledaj, improvizuj... Ljudi se namuče neznajući...
-
Izlazio napolje... Wifi... Sorry
-
Morao sam da odem da joj podignem suknju... ovaj, čaršav! Evo... javio sam se.
-
@dejan-bandit1200
-
Sad videh gore... tzv BMW slepilo! Šta znam, nekad su mi simpa, nekad kao napljuvana skulptura, valjda zbog boje... možda se i proba? Sama specifikacija te navodi da će biti udoban. Da li je pouzdan? Recimo kao Suzy... mislim da ne?! Uvek nešto mož' riknuti!?! Govorim o polovnjacima. Čekaj... ko me je pitao za mišljenje?
-
Sa srećom kolega! Godište... 14, 15?
-
Valjda malo i popričate?
-
Ima ih i u Barelu. Zovni...
-
Znači i uljara popustila? Da je barem crn, ovako mora pažljivo da se posle opet ne bi video.
-
Tu prošao kad ideh na more, nema nikoga, u povratku platih bati, dade mi, otcepi neki papir, ticket...Samo pitah šta plaćam. Ništa nama ne valja, nema puta psujemo... Ovaj ili onaj napravi, asfaltira put, ne valja?! Preplati ga po kilometru, ne valja?!E tu je problem... ne valja što je neko tu razliku turio u džep! Oni prethodni su samo krali, ovi kradu "razliku", polako moramo doći do toga da nema "razlike". Ua lopovi!!! A u stvari sam samo ljubomoran!!! Tak'i smo?!?!
-
Tvoja je, baci adress na PP.
-
Ne znam da l' je i trebalo praviti temu? Stiže maska, telefon prodat, a simpatična je, stoga sam je rad pokloniti nekome ko ima ovaj fon? Ko se prvi javi ovde, vrednost malo skuplja nego poštarina, mada prodaju ih za minimum 10€ po Yettelima, MTSovima i td. ... a mogu je i dostaviti, ako idem na tu stranu. Fala
