Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Ponedeljak u 09:53
Jun 18
Jun 12
Jun 10
Jun 9
Jun 7
12,5k
Pregled svih promena statusa od člana shoyyka
Ima li kamera što kontrolišu prolazak kroz crveno u pravcu od Čukaričke padine pa ka Ibarskoj...pre neki dan se vrać'o iz BG-a pa tamo negde medju poslednjim semaforima,žuto,žuto...možda zakačih dupetom crveno,a možda i ne...
Moto servis JOCA
Znam da nije bilo a mislim da nema ni sad.Prosao sam i ja na zuto (mozda i crveno) ali nista nije stiglo..
bracabgd
Нема .Мирни сте за сада
shoyyka
Sad mi lakše...hvala za info
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja