Moguće, a sudeći po vremenima postova - i posao je pod upitnikom.
Овако људи, сад смо "упловили" у једну, да тако кажем, мирну фазу овог пројекта. То значи "трчкарање" по интернету и тражење резервних делова а и идуће недеље идем кући, тако да...
Хоћу да:
- променим све семеринге на мотору,
- морам да променим оне мале опруге на предпаљењу,
- треба да нађем ауспухе и дихтунге за гране - којих није ни било -,
- да видим колико ће ми изнети да купим материјал па да сам правим дихтунге а само за главу мотора да купим или ће можда бити јефтиније да купим цео сет за 550 па опет само да правим за главу.
Ако сам нешто заборавио да наведем, подсетите ме.
Значи, нема даљег растурања док не склопим мотор. Знам да ће ме ово успорити али немам више средстава да све растурим одједном. Може ми се и десити да заборавим где шта иде па да буде и вишка делова за даљу препродају на e-Bay-у.
Кад буде (Боже-здравље) брм-брм-брм онда идемо даље са растурањем.