Jump to content

Moto Zajednica

M a R k o

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1479
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: M a R k o

  1. Kupujem gornji trougao za sv 650 n,od 03- 064/212 44 37
  2. Tajce ti mu dodjes kao ministar inostranih poslova
  3. koji dan dva,sve je lepse vreme,dosta zime za ovu godinu
  4. Hvala za svaki delic ovog putopisa
  5. Je l' mislis na 750s uopste, ili na konkretan primerak iz navedenog oglasa? KOnkretno na ovaj,mada on je u klasi sa fazerom 600, nakedi sa zastitom od vetra,idealna kombinacija
  6. Jedina slicnost izmedju Kawasakijevih dvocilindrasa od 500 i 650 kubika je sto su oba dvocilindricna, cetvorotaktna, cetvoroventilska i vodeno hladjena motora. I oba imaju 6 brzina, SVE ostalo se razlikuje Ne ulazim u koncepciju agregata,to je moje vidjenje u voznji, daleko od toga da je to lose ili bilo sta,samo primecujem razlike koje idu u korist SV-a. A ovaj Z750s bi pre uzeo od svakog.
  7. E da znate da je red da se okupimo vec jednom...
  8. Horneta nisam probao tako da ne znam nista o tome. Noj glas ide za SV.Razlog je prevashodno zbog V motora, dalje kocnice,MENJAC,koji je mnogo precizniji i tisi na SV-u, ,par sitnica koje su nebitne ali meni znace npr prekidaci. Pre Sv sam imao gpz i ne vidim nikakvu razliku izmdju er-a i gpz-a osim sto er ima ubrizgavanje te je malo elasticniji i ima vise konja, Vesanje,kocnice,manje vise isto na gpz.pozz srecno
  9. Kako sam pricao sam njim njegov hebl je bilo labav,nije bio dotegnut... njegova tezina,jace kocnice + polozaj koji je i dalje bio najvise na rukama... Mozda gresim...
  10. Kako sam pricao sam njim njegov hebl je bilo labav,nije bio dotegnut... njegova tezina,jace kocnice + polozaj koji je i dalje bio najvise na rukama... Mozda gresim...
  11. Da dodam da je meni pozicija skoro pa kao na nakedu
  12. Letos samo nas dvoje izdrzali do mora,jes da boli dupe ali jbg,motor je to...
  13. da se nadovezem,2700ulja sa filterom,noviji model ima 4 svecice i ubrizgavanje mnogo bolej povlaci od starijeg,bar je to moj subjektivan osecaj.pozz
  14. Mogu li oni sa StromomVee ? edit: videh
  15. @Lug Jel si zvao ove za mishelin, da nisu prejake cene,road 2 2ct 35000 set, u nov 2010 placene 300e ?????
  16. Drugari Srecna Nova godina,da se okupimo ove sezone...
  17. aktuelno 20e
  18. Mana koju sam ja nasao na gpz-u je prenisko sediste, te su noge previse savijene i posle duze voznje pocinje da smeta,mada kad se naviknes,nema problema. Nema idealnog motora... Takodje neelastiscnost na manjim obrtajima i cescim saltanjem brzina... Sto se tice crash bara,na Djoletovom Ferninadu je odlicno resen,gotovo neprimetan dok se ne zagleda bolje,a sluzi i za odmaranje nogu zbog gore pomenutih nedostataka sedista. Ako se setim jos necega napisacu... pozz
  19. Pored mnogo crvenila ispred skupstine,zasijase mi oci kad sam video moj bivsi moped, CRVENI mali ,Djole se slatko navoza,mnogo mi je drago,samo operi ga ponekad
  20. Greskom porucen,sifra 20013752,cena 25e,placam postarinu. 064/212 44 37
  21. Drago mi je sto sam bio deo grupe bar donekle, nisam bio motorom ali sam pratio ceo dogadjaj,svaka cast
  22. Nema veze sa preparatom al je dobar... PIta deda bebu,draga jel jos mozes da dignes noge. Baba kaze mogu deda nikakav problem. Tek ce deda,mogu i ja al' nema ko da nas jebe
  23. POtrosnja ulja je normalna,pogotovo ko koristi full syntetiku jer je ulje redje.
  24. Mene su kostale oko 300e,ma samo gledaj gume preko,- pdv i super
  25. Vidi koliko ce da kosta Road 2 2ct,ja sam presao 12k i mogu jos 2-3 da voze,prezadovoljan sam,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja