Jump to content

Moto Zajednica

M a R k o

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1479
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: M a R k o

  1. Da osvezim temu,jedna fotka sa novim volanom. Jel ide neko na KOsovo?
  2. Svaka cast drugari,uzivao sam. Nego koju pusinju voze Tatatatirci.nesto mLogo ubavo?
  3. Ako budes u prilici,zameni fabricki upravljac i stavi od N models i uxivsj ksko dolikuje
  4. Da li je neko imao problem sa kratkim svetlom,novija generacija SV-a? Moj je k8,desavalo mi se da se pri davanju kontakta ne upale kratka svetla da bi se po startovanju motora ili koji treutak posle svetla upalila,dok mi sad samo pozicije svetle,nema oborenog svetla uopste,dugo radi najnormalnije???? Ako je neko imao ovakvih problema bio bih mu zahvalan da pomogne oko resavanja istog. Hvala
  5. Ko je zainteresovan za okupljanje,ili zajednicku vonju, recimo za dve nedelje,23/24 jun,ili kad kome odgovara?
  6. Sve je drugacije,drugaciji polozaj ruku,nogu,ledja,drugacije se vozi,pregledniji,okretniji,deluje mi mnogo udobniji,ma drugi motor. Moja preporuka svima kojima Sv odgovara u svemu osim u polozaju koji ubija, koji zele da zadrze Sv i da uzivaju jos lepse i duze. Sada jednostavno ne osecam kilometre,odusevljen sam. Jedina mana sada je zastita od vetra,ali i to se resava kod Ivana
  7. @Ramirez Moja devojcica se jedinio zali kad se ne vozimo ja sam bio suvozac na svom Sv-u 20ak km i hvala lepo,nikad vise.
  8. Mani stizu za nedelju dana,nadam se... Novo polozaj,stari motor
  9. Stavi slobodno 120/70-17 jer je motor udobniji,bolje guma guta neravnine a guma sa profilom 60 lako dolazi do kraja,pre nego zadnja,moze da bude zajebano ako se pretera u krivini.. Gde si ostali,jel se to vozi po ceo dan ili se Sv prodao? Kad se okupljamo?
  10. Imam ja biksnu za 41,na sv-u je 41mm
  11. 65e
  12. Pozz za drugare iz toplijih krajeva. Kad se okupljamo,necu reci sa NE Inace sto se novijeg modela tice,ne znam za prethodna godista,ali moj (k8) ima ispod hladnjaga gumenu zavesicu koja sprecava prolazak voda do svecica,ja nemam problema pri voznji po kisi. Ako nekom trebaju varijabili heblovi,dajem ih za 65e, Pozz i nadam se skorom okupljanju
  13. kupljeno,
  14. jel to provereno iz iskustva ili si cuo da sklapaju? Mislim da od njih pazarim pa se raspitujem dosta o njima...Stoga bih te zamolio argumentovano da mi kazes zbog cega mislis da imaju lupane motore? tamo sam menjao gume i video kako nastaje iz vise komada jedan. takodje poznajem coveka koji je tamo radio tako da...srecno Pa bolje i to nego da je ispravljan, okrpljen i zamazan. Mada bi za takvu puzlu i cjena trebala da bude primjerena načinu na koji je nastao Cena i jeste niza u odnosu na druge u oglasima,ali dzaba sve...
  15. 80e
  16. Ovo i mene interesuje
  17. Svaka cast na organizaciji,sve je bilo besprekorno
  18. Video sam Rajo,skup si
  19. Hvala,javicu se Ovakvi bi najvise odgovarali/
  20. Odgovara i za N i S model,bez ostecenja.30e
  21. Ima mesa za prosirivanje rupe za deblju viljusku. Cena nije fixna,dogovor
  22. Ko vidi Sv neka se parkira pored istog
  23. Nisam jos,nemam zenu da stegnem
  24. mogli bi da se okupimo u subotu kad bude otvaranje sezone ispred skupstine
  25. Za viljusku 43mm,korisceni godinu dana,100e 064/212 44 37
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja