Jump to content

Moto Zajednica

M a R k o

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1479
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: M a R k o

  1. Pada kisa,ne voziiiiiiii
  2. I niste fer,sad ne moramo da idemo tamo kad ste sve docarali,stvarno do 00
  3. Narode ima li Vas?
  4. Ovo je melem po ovakvom vremenu,uzivao sam
  5. Uuuuuuuuuuu komso pa ti si mu bas 'ebo kevu,super
  6. Greska u pisanju,od njih sam i kupio nosac...
  7. Posedujem alu rack za top case gore navedene firme veoma praktican i lak za skidanje. Planiram da kupim nosace bocnih kofera ali mi nije jasno sta sad da narucim kad postoje dve vrste tih nosaca?Na mom nema postojecih rupa za montazu bocnih nosaca,dok na slici br 2 ima,slika 3 ne, princip nije isti?Ima li neko iskustva sa SW montechom?Hvala
  8. Znam ja dosta puteljaka bas po Kosmaju,javite se sl put da se drndamo zajedno
  9. aktuelno i dalje,24500km
  10. Zato sto nisi probao standard. Da je gpz predvidjen za siru gumu bila bi standardna 150,ne 130,ja sam vozio nesto kratko 140, tako sam kupio motor,dok nisam stavio nove u standardnoj dimenziji i ne mogu da se porede. @Sinclair Dobro odravas vozilo,zadovoljan sam
  11. + 1 javite kad i gde
  12. Mladenovac
  13. M a R k o

    Moto jakna

    Obucena jednom,nova,protektori,zimska postava,L vel,80e 064/212 44 37
  14. 4000
  15. Duga prica...
  16. mali je zvrk,taman posla
  17. Sva dokumentacija,servisna,21000km (19000 uradjen servis), poviseni podesivi heblovi + fabricki sa tegicima, ralica,gril hladnjaka,sw montech nosac kofera + skinut fabricki rukohvat, sw montech givi quick lock ploca,givi maxia e52, gume pilot road 2 2ct,registrovan do jula 2012,super stanje...4500e 064/212 44 37
  18. Cek da obesim mog malog... Ima li neko nesto slicno?
  19. Sta dobijas sa sirim gumama? Stavi kvalitetne u fabrickim dimenzijama i cepaj.
  20. Izgleda da se Sv bas vozi kad nema nikog da pise... Jedna skorasnja...
  21. prodato
  22. S vel,za full protektorima i zimskom postavom,nova 110e 064/212 44 37 racer vento textil
  23. Sv sve vise prelazi u tourer-a,sport bledi Sw montech nosac Sw montech quick lock ploca sa koferom
  24. Ninja 250 trosi koliko i gpz,reg ce da bude ista jer je ninja 250 stara 2-3god, a gpz 15.Mislim da si u debelom - ako uzmes 250,i jos treba da doplatis. Razmisli...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja