Jump to content

Moto Zajednica

M a R k o

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1479
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: M a R k o

  1. Otisao motor,ostao cunak. Slip on,bez ostecenja,db killer,namenski za R 1200 Gs 2010-2013 ali uz zamenu dela grane moze na ostale motore. Posedujem originalnu kutiju,sve delove,homologaciju i racun. Cena 300e. 064/ 212 44 37
  2. Moped prodat.
  3. I ja sam isao vise puta,zadnji put 2023, pustali su sve koji su dosli na dva tocka,ostali placali ulaz sto je ok. Nije stvar u naplati karte,njih ovo kosta i treba da se pokriju troskovi,sa tim se slazem.Nego u toj podeli.Sto se mene tice vise necu ici,a prsluk nikad necu nositi!
  4. Aha,meni smeta buka
  5. Moto fest kao i uvek organizovan na visokom nivou.Sa jednom novinom,bar za mene.Kao i sve kod nas sto je podeljeno,podelili su posetioce na dve vrste,bajkere i motoriste. Pravili su nam problem na ulazu,nisu nas pustili jer nismo bajkeri (nemamo prsluke,boje kluba itd) nego smo motoristi i moramo platiti ulaz. Sramota! Vecina je dosla iz daleka da podrzi i prisustvuje dogadjaju al ovakav docek menja celokupnu sliku.
  6. BMW R 1200 GS WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM BMW R 1200 GS, 2011. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 87400 km, Mladenovac. Cena 8.300 € -...
  7. Pitanje za poznavaoce Trafike. Koja je razlika izmedju Afrike A i D3. U cenovniku se prilicno razlikuju u ceni. Hvala
  8. Svaki bmw trosi ulje!!!
  9. Javi se da te provedem po okolini
  10. Neces valjda da predjes na kineski pirinac?
  11. https://www.kupujemprodajem.com/motocikli-oprema-i-delovi/plastike-i-oklopi/bmw-r1200gs-2004-2012-vise-stvari/oglas/171511070?utm_source=kp&utm_medium=interfejs&utm_campaign=social_share&utm_content=oglas
  12. R1 il' nijedan
  13. Ide na dobos. BMW R 1200 GS WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM BMW R 1200 GS, 2011. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 82300 km, Mladenovac. Cena 8.500 € -...
  14. A godinama unazad u Trebinju ne mozes cuti muziku od napaljenih pucaca i beskrajnog turiranja motora. Ove godine sam bio u petak celih 15min.Toliko poznatih ljudi,nismo dve reci progovorili,a da se dopisujemo...to mozemo i od kuce.Subotu sam preskocio a verovatno i necu vise ici za vreme skupa.Vecina je navela razloge.
  15. Zasto se svaka tema pretvori u palamudjenje i raspravu? Ugasio se mlad zivot,zar nije dovoljna poruka da se ne treba voziti kao sto je momak vozio.Kraj price!!! Saucesce porodici
  16. Nije u Stela Marisu,plaza Zlatorog sa suprotne strane grada,tj juzno
  17. Kakav je put do ovog jezera?
  18. Nije bitno dal je Busa ili neki drugi model,verovatno ostali uzimaju vise za ruke,tj radni sat,ulje manje/vise isto kosta
  19. Vizir je fabricki,nikakav Givi. A sto se tice mrdanja u krivini,za pocetak promeni gume pa probaj. Godinama vozim istu ragu,nikad mi nije mrdnuo tocak pri vracanju u nizu brzinu.
  20. @shoyyka Od koga si kupio ragu u Mladenovcu,nije mi poznata? Srecno,stizu kontakti od svih bmw majstora @Darko Mihajlovic Nego jel si odlucio,Rt ili K1600?
  21. Adv ima vise sediste
  22. M a R k o

    Toyota Auris

    Drugari prodajem svoj auto. Mozda nadje buduceg vlasnika ovde. Pozz https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/25944265/toyota-auris
      • 1
      • Sviđa mi se
  23. Usluzni oglas za prijatelja. https://www.polovniautomobili.com/motori/25926064/suzuki-v-strom-dl650xa
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja