Zanimljivo resenje za nosac kofera,ko voli nek izvoli
http://forum.svrider.com/showthread.php?t=78015
PS.Moje misljenje da samo treba staviti malo jace profile neko na gore postavljenom linku
100f/115e
Utisci nakon 500km
Motor se mnogo lakse vozi,upravljiviji je,
ledja su ispravljenija,nema zamora ruku,a ni nogu.
Udar vetra sada je jaci ali ne smeta.
Sve u svemu investicija 10+,ja sam vise nego zadovoljan.
Ja sam sipao 15/50 i nemam problema,prva 2 puta Motul 300v a sada Motorex full syntetic.
Ipone sam sipao u GPZ-a i takodje nisam imao problema
Samo za one koji vole S veriju SV-a a ne voli heblove i polozaj R-a
PRE/POSLE
Bigy neka si mu rekao
Nekim ljudima nista ne znace nove gume,servisi,itd
Vazno da je jeftino i da se vozi.
A 2-3000km nije nista,na kraju ko ga zanima motor
kontaktirace prvo oblka da vidi jel se isplati kupovina