Jump to content

Moto Zajednica

M a R k o

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1479
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: M a R k o

  1. Iako oglas nije moj zamolio bih admine da obrisu sve postove nevezane za prodaju motora.Oko cega se vi raspravljate... Hvala
  2. 130/80-17 dubina sare 5mm 90/90-21 dubina sare 4mm Cena 50e 064/212 44 37
  3. 'De mene prvog,ovca predvodnica
  4. Zanimljivo resenje za nosac kofera,ko voli nek izvoli http://forum.svrider.com/showthread.php?t=78015 PS.Moje misljenje da samo treba staviti malo jace profile neko na gore postavljenom linku
  5. M a R k o

    Heblovi

    Moze dogovor oko cene
  6. NIje los predlog,ja sam za
  7. Red bi bio ! Predlazem kafanu "Semafor" na po neko pivo ! Kad,a?
  8. Dobrodosao ti nama. Nego kad cemo se okupiti,krenula sezona,vredi je poceti na pravi nacin?
  9. M a R k o

    Heblovi

    Aktuelno
  10. prodato
  11. ima li neko?
  12. Nemam,verovatno ima da se kupi odvojeno,mada nista ne fali i bez nje EDIT: rezervisano
  13. M a R k o

    Givi Maxia

    Ocuvan kofer,ima 2 kljuca,bez ploce,fali zadnji (sivi) deo, nastavak katadioptera.100e 064/212 44 37
  14. Kako naslov kaze kupujem plocu,ponude na pp ili 064/212 44 37
  15. M a R k o

    Heblovi

    Skinuti sa SV-a 650 s k9,neosteceni,kao novi. 50e 064/212 44 37
  16. 100f/115e Utisci nakon 500km Motor se mnogo lakse vozi,upravljiviji je, ledja su ispravljenija,nema zamora ruku,a ni nogu. Udar vetra sada je jaci ali ne smeta. Sve u svemu investicija 10+,ja sam vise nego zadovoljan.
  17. Ja sam sipao 15/50 i nemam problema,prva 2 puta Motul 300v a sada Motorex full syntetic. Ipone sam sipao u GPZ-a i takodje nisam imao problema Samo za one koji vole S veriju SV-a a ne voli heblove i polozaj R-a PRE/POSLE
  18. EDIT: Kupljeno
  19. Dimac nije trenutno u mogucnosti da se javi, inace "rostilj" ce ubrzo biti gotov
  20. Jel hoce neko da menja XTR-a za SV?
  21. Bigy neka si mu rekao Nekim ljudima nista ne znace nove gume,servisi,itd Vazno da je jeftino i da se vozi. A 2-3000km nije nista,na kraju ko ga zanima motor kontaktirace prvo oblka da vidi jel se isplati kupovina
  22. Postavi sliku da vidim,meni trebaju ovakvi
  23. Ponude na pp ili 064/212 44 37
  24. Smanji kume Bigy hvala u svakom slucaju
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja