Nije ti smetao jer si ga vozio 10 km...
Ček da te vidim da voziš neku turu od 200+ km, pa da vidiš kako bole i ruke i vrat i leđa...
Što se boje tiče, i meni je prvo padala na pamet ideja da ga ofarbam u crno, ali sam onda skontao da mi je to još trošak od nekih 150-200 evra... Bolje da za te pare stavim ženu na motor i provozamo neku turu. Već mi se oči polaaaaako navikavaju na ovu zlatno-narandžasto-šljašteću boju. Barem mi se više ne povraća od nje, malo mi samo krene gorušica, ali uspevam da se suzdržim kada ga gledam...