To je barem jednostavno... upad free, daj piva (da platimo), pasulj (ne platimo), kafu (takođe ne platimo), lokalne klince na bini koji cepaju strano-domaći rok (plati ih klub, ili i sviraju za dž - samo da sviraju), 2 dobre guzice na bini da vrckaju (takođe plaća klub), ekipa drugara (niko ne plaća) i da vidiš...
Ali jbg, nema tu velike zarade onda...