Mislim pre svega kako je svaki put malo preko granice ukusa obilazio vozace za koje mu je stalo da ih psiholoski uzdrma. Cenim u prvoj ili drugoj krivini obilazenje uz kontakt
Ni malo me ne bi cudilo da sutra uleti Qartararararaa-u. Posle odustajanja od kruga je odmah krenuo da ga prati. Mislim da ce hteti da mu stavi do znanja kao i svima do sada da je on i dalje tu
Ma to je ok nego realno do skoro je nezamislivo bilo da bilo koji Rosijev navijac iskaze bilo kakvu simpatiju prema Lorencu.
Ko zna sta ce da ispliva za tata Markeza
@štampar jasno je meni da treba uciniti forum zanimljivim ali da li zaista mislis da trenutno četvrto mesto oslikava realno stanje stvari? Sve i da bude deseti i dalje stoji da se od njegovog ulaska u GP trazi ko ce da mu parira
Ne mogu da te tagujem nemam cirilicu, jedina da kazem mana koja je svojstvena i staroj EXO 2000 je sto kada uzmes kacigu i stiskas i siris rukama ona skripi. Mrda se dok Shoei to ne radi. Ne dok je na glavi vec dok je drzis u rukama. Sad da li je drugacija konstrukcija, drugi materijali ili sta ali to sam primetio.
Kao bivsi vlasnik X-spirit III mogu da ti kazem da ukoliko ti ona lezi male sanse su da ti lezi AGV Pista ili Corsa takodje Shark Race R Pro ali velike sanse da ti leze Schubert SR2, X lite X803RR, donelle RPHA11 i moj favorit od juce kada sam probao Scorpion Exo R1. Pola para od X-SPIRIT III
Ponovo sam isprobao sve top modeleu dva dana i dosao do ovog zakljucka.
Ne smem da tvrdim ali misim da kada je Lorenco imao seriju lomova kombinezoni nisu imali air bag.
Evo neki podatak sam izguglao da od 2011 AlpineStars vozaci imaju Air Bag. Ima i neki dijagran Lorencovog pada na Laguna Seca stazi iz 2011
Mixa naravno da se slazem jer naprosto cinjenice govore da nije bilo lomova samo je pitanje zasto ih nije bilo a bilo je vise nego momackih padova. Pitanje je da li bi nekom drugom pucale koske da je bio na Markezovom mestu. Mozda je cvrsci materijal jbg
@grof Honda nije crkla samo je klecnula a inace pricaju ljudi da kada vozis sumanutim tempom kojim si ti juce vozio motor moze da izdrzi put do meseca bez zamene ulja.
A vidim dobio si podrsku @FJCharlie koji je do juce bio Mr. Honda licno ali mu se svideo Adolf kojeg je skoro otkrio pa hoce da bude sektas