Jump to content

Moto Zajednica

Dzony93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1490
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Dzony93

  1. Gde bih mogao da kupim dva ovakva tocka ili slicne samo je bitno da mogu da se kace ovako ? od oko 15-20 inca max

    http://s36.photobucket.com/user/dzony19933/media/tocak sa kacenjem sa jedne strane_zpsdvbyqi7a.png.html

  2. Jel ima neko auto perionicu, zanima me nesto :)

    1. Dzony93

      Dzony93

      zanima me da li treba fiskalna kasa i da li mogu biti pausalci, tj kako vode knjige

       

    2. BaneVuk58

      BaneVuk58

      Drugar mi je šef smene u jednoj na N.Bgd i obavezno izdaju račune čak i za selfie

    3. Dzony93

      Dzony93

      Kontam da je obavezno fiskalna kasa zato sto se radi 90% sa fizickim licima, samo me zanima da li mogu biti pausalci ili mora da se vode knjige. Jer ako moraju u tom slucaju mi propada pausal sa ovom firmom koju vec imam...

  3. Jel odkupljuje neki kolega maticne ploce laptopova? Bratancu greskom poslali maticnu za toshibin laptop i ne zele da je zamene pa je prodaje :)

    1. Dzony93

      Dzony93

      toshiba c50

       

  4. Ima li neki kolega kameru Eken h9. Da znam da je kinez, ali za tu cenu me interesuje samo za more 10 dana da prezivi :)

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. Dzony93

      Dzony93

      9990 gigatron eken h9 i to nema brend napisan na kameri. a eken h8r je 17000 dinara a kod kineza 60ak dolara

    3. mivan

      mivan

      kupio h8r,pre mesec dana.probana u bazenu,malcice na u voznji.za sada,prezadovoljan.ne zanm koliko moze da istera snimanja sa jednim punjenjem baterije.

    4. ser

      ser

      Imam ja h9r. Bila pod vodom, na snegu, na kacigi, snimala i zurku nocu. Sve super za sopstvene potrebe...

      Ima na KP nekoliko ekena za manje pare

  5. Imam samsungov laserski stampac. Dugo je stajao, sada stampa horizontalne linije, posle par listova se neke izgubile i ostale su ove koje su na istoj udaljenosti jedna od druge. Jel ima neko resenje ili novi toner? samsung ml 1675

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Funky

      Funky

      Takodje ako mozes izvuci toner i malo ga protresi da se unutra ravnomerno rasporedi sve ali pazi jer moze malo da izleti napolje ona prasina...

    3. Dzony93

      Dzony93

      ovo celom duzinom linije :/ A za posao mi treba.

    4. Dzony93

      Dzony93

      protresen je. izbacivao gresku i nakon toga radi normalno i ravnomerno stampa. samo te linije horizontalne sto ima tipa na svakih 10 cm.

  6. Prodat. Lock.
  7. Iphone 5s 16 gb. Devojcicin telefon. Star oko 6 meseci. Donesen iz svice, sim free. Ima malo ostecenje u gornjem desnom uglu vidi se tackica. Ima folije sa obe strane, od napred se vidi da je jedino ostecena staklena folija, zastitno staklo sta god da je vec. Od prvog dana ima zastitne folije i silikon maskicu. Detaljne slike na linku i opis https://www.kupujemprodajem.com/iphone-5s-16-gb-zlatni-42803348-oglas.htm?filter_id= Cena za kolege sa foruma je 190e. Ispod toga ne smem da spustim, oce zena kill
  8. Brutale dragster 800rr
  9. Komsijin vucijak kojeg je dovuko ko zna odakle zavija neprestano nocu i to cele noci. nema spavanja zadnjih mesec i po dana. Ima li neki zaon da nas stiti. Ceo komsiluk ima pse pa cak i ja ali se ni jedan ne cuje dok neko ne udje u dvoriste. ovo je nepodnosljivo :(

    1. Prikaži prethodne komentare  11 more
    2. Dzony93

      Dzony93

      Sad tek provalio da ga on zakacio za sajlu do ulaznih vrata a kavez zatvoren. Ker spava na otvorenom bez zaklona -_- a mozda laje i zbog hrane, jer ga on hrani bajatim hlebom i to je to za ceo dan.. Jedino ceo komsiluk prijave da podnese nepodnosljivo. A sto je najgore Tokom dana nista, tek uvece od 11-12

    3. RaS

      RaS

      Danju spava, noću luduje :D

      zezam se malo, ne zameri, ali u stvari tako i jeste ...

    4. Boban 1200

      Boban 1200

      E-Mail: info@orca.rs

  10. Drugari jedno pitanje. Trebalo bi do kraja nedelje da uzmem Hosting za web sajt za potrebe firme. E sada Sajt ce imati bas veliki broj slika i dosta informacija . MEne zanima da li da uzmem klasican hosting Sa HDD od 100 gb ili SSD od 2 gb . U sustini cena je identicna, a na godisnjem nivou podaci ne bi trebalo da prelaze vise od 2 gb

    1. Prikaži prethodne komentare  5 more
    2. AIeksandar

      AIeksandar

      Ista prica za dreamweb..

       

    3. Dzony93
    4. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      E sto se tice tog uniwebhostinga, drugar je imao jaaako lose iskustvo, vise mu nije radio sajt nego sto jeste, sto puta je prijavljivao probleme, oni ga lazu, na kraju se namucio da prebaci i ode od njih jer su ga i tu nesto je*ali. Presao je kod adriahost-a, oni jesu bas profi ali su najskuplji. Da napomenem, to je bilo pre jedno 4 godine kolko se secam, cuo sam posle da ih je kupila neka firma ali nisam siguran ko-sta-kako i kakva je sad situacija kod njih.. svakako se raspitati

  11. 70 e nova cena. Fixno . Aj kad ostalima pale cene da spustimo . A i vise ne zurim sa prodajom
  12. Iskreno uzeo sam 2 komada, jedan je kod burazera i ima telenor post paid i mts post paid, koristi obe kartice na telefonu bez problema
  13. Ajd da ne ispadne ista cene za kolege kao i ostale za kolege je cena 10.000 din realno nov telefon sa 2 godine garancije a u radnji sa istom garancijom 13.000 din
  14. SPECIFIKACIJA Osnovno Market Status : Aktuelan Model : Smartphone 3.2 Mreže : 850Mhz, 900Mhz, 1800Mhz, 1900Mhz, HSDPA, LTE, Kućište Dimenzije : 142 x 71 x 8.7 mm Težina : 134 grama Oblik : touch-screen, Procesor Procesor : Quad-core Takt : 1000 MHz Baterija Vrsta : Li-Ion Kapacitet : 2200 mAh Ostalo Ostalo : dual-SIM, vibracija, akcelerometar, Ekran Glavni Tip : IPS LCD Veličina : 5 inča Broj boja : (24-bit) 16.777.216 boja Rezolucija : 1280x720 piksela Ostalo : osetljiv na dodir, Kamera Glavna Orijentacija sočiva : sa zadnje strane Broj piksela senzora : 8 megapiksela Rezolucija videa : (720p) 1280x720 piksela, Ostalo : video zapis, blic, autofokus, Pomoćna Orijentacija sočiva : sa prednje strane Broj piksela senzora : 2 megapiksela Zvuk Reprodukcija Format melodija : mp3, wav, Ostalo : spikerfon, fm radio prijemnik, Memorija Operativna RAM : 1024 MB Interna Kapacitet : 8192 MB Eksterna Podržani formati : microSD (Trans Flash), Maximalno podržano : 32768 MB Softver Operativni sistem Vrsta : Android Verzija : v6.0 Podržani formati : aac, wav, mp3, mp4, H.264, Funkcije Osnovne : kalkulator, kalendar, štoperica, alarm, Komunikacija Lokal Kablom na : USB 2.0 port, 3.5' audio, Bežično : bluetooth 4.0, Udaljeno Prenos podataka : GSM (9,6 Kb/s), GPRS (115 Kb/s), EDGE (236 Kb/s), HSDPA, LTE, Podržane tehnologije : SMS, EMS, MMS, WiFi, GPS,
  15. Zaboravih da napomenem 90e je nesto iznad 11.300 din, nov u maloprodaji je 12.999 din . ako nekog mrzi da gleda po netu. Moja postarina
  16. UZeo sam ga uz paket ali mi je visak i nepotreban. Cena je 90 e i ima garanciju 2 godine. uz njega dajem i dodatnu masku zlatne boje koja sse dobija uz njega. Da napomenem da sam telefon upalio i proverio u mts-u i tamo sam zamolio radnicu da zalepi foliju . 062/263-921 ...... 065/263-9211
  17. Da li je neko narucivao parfeme preko sajta fragrancex? Kakva su iskustva, koliko nasi uzimaju harac?

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. BaneVuk58

      BaneVuk58

      Godinama od parfemshopa kupujem.Ne opterečujem se dal' su kopije ili ne.Zadovoljan

    3. milomir22

      milomir22

      Pricajuci sa covekom koji drzi parfimeriju, za nase trziste uglavnom idu kvalitetne kopije svih kozmetickih preparata, pa i parfema. Brat je davno iz Italije sestri doneo sampon pantene pro-v, koji je bio, po njenom iskustvu i za njenu kosu, 5 puta bolji od "naseg".

    4. Dzony93

      Dzony93

      JA recimo uporedio u sefori kod nas thierry mugler angel plavi muski sa mojim koji je kupljen kod sanera pre 5 godina sigurno. I ako je moj star 5+ godina drzi na kozi ceo dan, na garderobi dosta dugo stvarno. U sefori gde kosta 10ak hiljada dinara izvetri posle 20ak minuta i nema ni priblizan miris onom kupljenom kod sanera... Zato pitam za fragrancex cuo sam da je neko narucio i prezadovoljan ali ovi alavi carinici deru pa ne znam koliko je isplativo zbog njih..

  18. IMa li neko ko prodaje delove za televizore treba mi t-con ploca t315hw04 v0 fox tv 32inca

    1. Prikaži prethodne komentare  4 more
    2. Dzony93

      Dzony93

      Meni neki nahvalili tesline televizore ove od 32' :)a i garanciju imaju 3 god. Potrosna roba ali jbg. Inace ako mzoes dodaj jos malo kinte godinama koristim lg televizore i nikad problema nisam imao, evo u dnevnoj zadnjih 5 godina od 7 ujutru do 3 posle ponoci radi bukvalno se ne gasi i nikakav problem nema

    3. Funky

      Funky

      Samo LG sve ostalo je manje vise nje***...

    4. markulja

      markulja

      Potrazi na kupujemprodajem, od ovih sto doteravaju iz Madjarske. Dosta povoljnije nego u nasim radnjama, a garancija ti normalno vazi i kod nas. Ja sam uzeo 3 LG-a, sa jednim sam imao problem posle godinu dana, bez problema mi prihvatili kod nas garanciju, u LG servisu.

  19. Naso sam rezervoar, Honda cb50 1974-5 godiste. Malo su preskupi mada se moze naci za 150 dolara + postarina . " meseca skoro svaki dan trazim i tek danas slucajno naleteo..
  20. I ja sam video te, mada se meni cini da je gornji deo rezervoara ovom sa slike sto sm prilozio malo ravnija i nema takav pad kao ovaj sto si ti okacio, i vidim da ima deo ka sedistu vise izbacen za srafljenje . Zaboravih da kazem da zna samo da je sa honde ''70 i neko god
  21. Drugari, zna li neko od koje honde je ovo rezervoar http://static.highsnobiety.com/wp-content/uploads/2015/10/30142526/diamond-atelier-cafe-racer-3-0-0.jpg Sa desne strane napred je poklopac. Pokusavam da nadjem ali ima samo nesto priblizno. Inace sam slao momcima koji su ga napravili mail i problem je sto ni oni sami nemaju predstavu sa kog modela je, kupili ga na nekom skupu za smesne pare. U planu je do kraja iduce godine da ne kazem kopija ali slicna varijanta sa nekim mojim varijacijama
  22. Mozemo mi da pisemo motore do sutra, ali sve zavisi od budzeta njegovog
  23. ja sam 192-3 i 100 kg i imao sam er6n. Doradi sediste i korman i visina nece biti toliki problem.. A snage sto se tice, er6n bukvalno vuce od 0 obrtaja i za grad je odlican A snaga mu ne nedostaje, ja neprestano vozio burazera koji je istih gabarita kao ja i snaga nije bila problem. Cak je jako zabavan zbog obrtnog momenta na niskim obrtajima i za grad/krivine je dusu dao
  24. da li ima neki knjigovodja potreban mi je savet. Ako moze neko neka se javi na pm

×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja