Jump to content

Moto Zajednica

Dzony93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1490
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Dzony93

  1. Secas se da sam na kavi radio sediste imas iznad tebe u momranjcevoj Stiv Dizajn, radi covek odlicna sedista, sada je popravio kvalitet jos vise materijala koje koristi. Ja platio 50ak eura. Ima i u bg Boban sedista on je znatno skuplji. Nadjes na netu sliku kakvo ti se svidja i kupis rezervno i odradis. meni je to jedan od planova do zime da resim ili kao zimski projekT
  2. Koliko je platio gornji trougao ? Ja sa 195 placem na katani posle nekog vremena. To mi je u planu za zamenu i jos vislji vizir :)
  3. Mislio sam da je nesto sto se navuce poput kondoma ceo dan citam na forumima i spominjali su nesto u tom fazonu. Mada mi je manje cimanje da ofarbam :) taman da testiram za ostale ako ih bude zanimalo
  4. Kakve su to cizme? Aj slikaj i kazi cenu
  5. Drugari, da li je neko farbao prednje viljuske ? ja skinuo ostatke od starih nalepnica, ali idalje ima ostecenja na boji od kamencica i cega sve vec. koju bi ste boju preporucili? Razmisljao sam o spreju za felne kao neko osnovno resenje za probu.
  6. Ako hocete na Srebrnom Jezeru neku organizaciju, imam saradnju sa velikim brojem smestaja i lokala. Sa drugom radim projekat https://poseti-srebrnojezero.rs pa mogu da izboksujem popuste i ko zna sta jos
  7. Gledao sam ih skoro po youtube-u, dosta su ih nahvalili. Mogu da se kupe na aliju za 35-45 $ :) plus neko cev da ti odradi da prikacis njega na granu. Ako mozes nekad snimi klip i okaci nam da cujemo :)
  8. Chinapović ??? Kako si zadovoljan tim auspuhom ? O da, ja se podnovio danas, 600cc katana :) i naravno tura od NS-a do Nisa.
  9. Svestan sam da uvek ima ulaganja :) realno uvek nesto zafali, pogotovo na masini staroj 18-19-20 godina. ja sam suzio izbor na dve suzane iz NS-a obe, jedna kolegina, druga ne znam da li je covek sa foruma. Videcemo od ponedeljka gde prvo da banemo
  10. Ja se cuo jutros sa tobom Samo me jebava registracija sto istice i akumulator , ali mozda i pravimo dogovor od nedelje videcemo Sto se tice one u Katane o kojoj sam pisao iznad. Klinac preterano precenjuje motor, i uopste ne prica povezano ... Rizik mi je da zapalim 350 km u jednom smeru a da je masina obican krs...
  11. Levo ide levo, a desno ide desno. Logicno zar ne ? Mala sala za KaNtanu, ostala navika od kantasakija
  12. Realno. Klinac ima prejaku cenu za motor, oborice kad poskida sve od opreme ali realno ne vredi. Sa Miletom isli do Pirota juca da pogledamo jednu katanu. Jako jako, JAKO lose stanje ( citajte katastrofa ) . . . Ostaje jos da drug pogleda jednu u Novom Sadu i da se krene u shoping
  13. Aj drugari, pricao sa vlasnikom jedne katane sa oglasa, ali mi je spomenuo ovaj problem. Uporno spominje neko crevo ali ne konkretno koje. Problem da ponekad motor ne radi ravnomerno, nego skacu obrtaji. Imam snimak rada motora
  14. Drugari, da li je neko vadio probne tablice za motor u BG-u? Pre par godina sam imao problem jer u supu nisu imali pojma o tome. Cuo sam da su neki uzimali, ali mi treba proverena informacija. Hvala!

  15. Karirani ?
  16. Cuo se sa deckom. Motor je kupio pre 3 godine tek registrovan. Nije ga registrovao nakon toga. Nije ga ni preneo, navodno se vodi na vlasnika iz Cacka, i navodno nije problem nikakav prenos. Raljica se vidi iz aviona da je farbana, nije 75k te milje kada se prebace u kilometre ispadne 57k, mozda zamenio kada kucao, meni je rekao 57k. Procurele vile, ima ulje i semeringe, motor kliznuo ali ostecen je rukohvat za suvozaca, dekla malo dole i tegic zamenjen. Blatobran prednji je isto skinut, nema ga na slikama, ima kuci, mala naprslina. daje ga za 1200e.
  17. Mislili smo da su ovo cajgeri za njega
  18. Da li neko zna ovaj motor ? Suzuki GSX F KATANA WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Suzuki GSX F KATANA, 2002. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 75000 km, Beograd. Cena 1.300 € - Motori - Polovni Automobili Pricao sa miletom, sumnjivi su nam cajgeri da su od 750ice ( mada po netu neki za americko trziste imaju te cajgere valjda )
  19. Kawasaki sam tako dovezo bio pre par godina iz bg-a. Nije bio registrovan, a jos bio februar
  20. Zasto bi stajao uopste nije kao da voze GSXR1000
  21. Biker-boy, narucio je sa aliexpressa. oko 8$. Mozda se pridruzim vasoj sekti, ago bog da u narednih 15-20 dana Da li neko zna, da li mogu da uzmem probne tablice za motor? U BG-u probao pre par godina i radnice u SUP-u su me gledale kao debila najblaze receno. Kod nas u Nisu su izdavali navodno, i jos sam cuo da su neki negde uspeli da ih obezbede. Iskreno ne bi da jurim prevoz za motor ili da izjanmljujem prikolice, najvise bi voleo da dovezem sam, uz Pratnju Mileta
  22. Drugari, da li neko zna gde mogu da zamenim u BG-u novcanicu od 50 funti koja je povucena iz upotrebe 2014...... Znam da mogu u Engleskoj, ali mi se ne isplati bas :D

    1. drumskalisica

      drumskalisica

      Narodna banka Srbije. Ja sam kod njih menjao neke marke koje sam našao kad je već istekao rok za zamenu .

    2. Dzony93

      Dzony93

      Moracu da probam! Hvala!

  23. Drustvo, da li ima neki poznavalac Westie terijera? Potreban mi je kraci savet

  24.  Da li je neko od kolega radio u kini, konkretno predavao engleski ? Imam neka pitanja, pa ukoliko nekog ima neka mi pusti poruku

    1. nenada

      nenada

      Imam drugaricu koja putuje biciklom vec godinama  po svetu.Trenutno radi  kao profesor engleskog jezika u Kini.Potrazi je na FB,zove se Snezana Radojicic.Izaci ce ti u susret sigurno,veoma je komunikativna i hoce da pomogne.

    2. bdada
    3. Dzony93

      Dzony93

      Nadalina dugo nije bila na forumu :/ .nenada poslao sam joj poruju cekam odgovor :)

×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja