Ma gorivo je dosta lose... ne znam da li si iso kolima za grcku pa kad sipas tamo i ovde osetis kao da auto dobije par konja vise sa njihovim, nekako bolje malo radi auto...Nisam jedini koji je to primetio ili je to ono ,, tudje uvek bolje``...
inace.. Gledao ja ove na struju dobra stvar samo.... I ovako 90% vozaca je coravo i ne vidi bajkere, i retko ko ima pristoajn sluh i kad imamo otverene auspuhe. Sa ovim na struju ima da budemo glineni golubovi... A da je isplativo to jeste, na duze staze debelo . Jedina mana ce biti smanjen broj tema u putopisima zbog punjenja baterija...