Jump to content

Moto Zajednica

Dzony93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1490
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Dzony93

  1. hahahahha bogami, ako je ovako u mojim godinama kako li ce biti kasnije
  2. 2005-8 god je taj kawasaki. ubacio je samo za kratka svetla projektor i angel eyes.najmanji moguci projektori roknes i to je to. Imam projekat neki preko zime u planu vezan za moj motor, tako da cu najverovatnije da pravim ceo clanak samo za to, a to ukljucuje i ubacivanje projektora, kako da se odradi iap mod i jos neki modovi ako nekoga bude zanimalo, snimicu par klipova pa kacim. Sto se tice projektora to kod nas prodaju sve sa aliexpressa tako da... znate gde da trazite
  3. to bi trebalo da koriste, mada uglavnom ne praktikuju to. E sad neki lik sa foruma mislim da je pisao da su mu sve redom testirali prilikom tehnickog. najbolje je da pozoves neki tehnicki pregled ili vidis u zakonu
  4. meni prosle godine testirali kocnice i to je bilo to....
  5. Motor odjavljen , zamena idalje vazi za auto sa 4/5 vrata euro 3 u ceni motora
  6. Auu burazeru kako je dobro radjen ovaj na poslednjim slikama, svaka cast. Inace ja sve da pocnem da radim nekog cafe-a i novac ode drugde.... zajebano je biti student.... Ali zato se polako odvaja na stranu za jedan projekat u skorije vreme
  7. Jel tvoj bmw ? vidjao ga u nisu 1-2 put
  8. pricali smo skoro o ugradnji projektora u er6n. Sinoc sam video u gradu, momak je ubacio projektor i naknadno angel eyes ( citaj improvizovao silikonom ili lepljivom trakom preko projektora ) i mogu da kazem da stvarno lepo izgleda, a i snop svetla je mnogo bolje rasporedjen.
  9. Da ti obore motor par desetina puta, i dokurci ti da bacas pare na popravke, ja mislim da bi c4 postavio a ne kacio kablove za struju
  10. Bila je tema negde kako je kolega sproveo struju do svog motora, jer su mu klinci stalno nanosili stetu i obarali motor vidi sa njim neko trajnije resenje .
  11. ima, ali te cene su sa problematicnim motorima, potrebna generalna, pusta vodu u komoru za sagorevanje... oko 4k vec ima dobar auto + 30-40% preko da doteras ovde..
  12. da li neko zna koliko kosta zamena ekrana na alcatelu one touch idol x ? naprso display i ne reaguje uopste..

    1. Prikaži prethodne komentare  4 more
    2. ivan88

      ivan88

      Narucis sa aliexpress novi ekran za par dolara, pogledas na youtube kako se rastavlja telefon, promenis ekran, sastavis i to ti je to

    3. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      Moj savet: gledaj da se rešiš tog telefona što pre! Jako su se loše pokazali, brat imao iz telenora, nekoliko puta ga slao na servis, jednom menjana ploča, poslednji put kad ga je poslao rekli su da ne može da se popravi (izbacili su ga totalno iz opticaja) ali je odobrena zamena jer je bio pred kraj garantnog roka

    4. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      I drugar uzeo dva komada iz telenora, slična priča i kod njega.. Rešavaj se bede dok je vreme

  13. Vidi u italiji najlakse je tako
  14. Hteo ja da ubacim... Imas one male projektore i moguce ih je ubaciti. Zagrej far u rerni da se opusti lepak i onda ide lagano, imao sam engde tutorial za noviji er6n kako se ubacuje, cim nadjem kacim
  15. instalirao windows 10 cisto da vidim kakav je, zanimljivo, mada laptop se pali bukvalno 4-5 minuta -_-

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. Dzony93

      Dzony93

      Ma u radu bez greske, samo start up jebe mater........

    3. Bug1

      Bug1

       

      Prvih par puta i meni tako sporo , uradio par puta scan sa Ccleaner-om i sad normalno pali

       

    4. Bojssa

      Bojssa

      Čitao sam da je navodno 10ka problematična u vezi nekih prava o privatnostima i skladišćenju ličnih informacija na server. Šta znam..

  16. 12+ ne auto je stvarno dobar, mada kazu veci orbtni moment ima obican fen.... Vadi ga zvuk mnogooo... Inace jedva cekam da japanci izbace neku novu masinu za venkelovim motorom, do sada su ga usavrsili 100%
  17. 1500-2000e su delovi za generalku bili ako ode bas u q.... + ruke mislim da ima samo jedan dobar majstor kod nas za venkel.... A da je interesantan auto, interesantan do jaja
  18. Imas rx8 ? Ja se kanio da ga pazarim 2-3 god i jos uvek se premisljam
  19. http://i48.tinypic.com/2aj100l.jpg
  20. ovaj je ocigledno pod necim, kada je na zemlji pogledaj mu samo oci . lik je ispravno postupio, verujem da bi ovde vecina nas od njega ostavila mrlju samo za ovako nesto.... Inace... Pre 2 godine sam imao slican problem... Tu kod mene u gradu na semaforu ima 3 trake jedna za levo srednja i desna za pravo. BIlo je po 4-5 automobila ispred mene u svim trakama. Pali se zeleno svi prolaze sem coveka ispred mene i tipa u jugicu desno od njega, pricali su tu. Ja svirnem, tu me lik napusi i pokaze srednjaka, tu iskuliram zaobidjem i prodjem, dok on nastavi da prica. Posle jedno 200-300 metara pesacki prelaz dok prolazili pesacki mala kolona se napravi i lik tu naglo koci pored mene zamalo da me zakaci i pocinje da mi se cepi u fazonu znas ti ko sam ja i pocinje psovanje. TU ja iskuliram pitam u cemu je problem i onda nastavi napusavanje i prica kako sam ga iseko . Ja fino i kulturno kazem da nastavi svojim putem jer vec pucam po savovima i on tu nastavi sve po spisku, i ja vec puknem i oteram u tri lepe. I sad tu lik pukne ( inace ima 50-55 godina) i pocne da nabija gas da me udari, sva sreca nije mogo da makne od auta ispred ni milimetar . Ja ga lepo oteram u tri lepe potkacim mu retrovizor i nastavim dalje, a on nastavi da me jurca kolima.... Da skractim pricu nabijem malo gas pobegnem od budale i tu se prica zavrsava... 2-3 puta nakon toga mi nailazio u susret i cimao me kolima tipa da predje iz suprotne trake direktno u mene sto sam samo kulirao cim sam video dete malo da sedi pozadi.... Redovno ima ovakvih idiota ali protiv toga ne mozes nista... da mozes nesto psihijatrije bi bile pune.....
  21. Ne mozes nekom da dokazes nista.... namerno te drndaju tako nego ajde... Inace moze to da se sredi onim kao z rupe od grada sigurno, a ogrebotine da se popune malo i ispoliraju...
  22. jel ima kod nas da se kuppi skoljka za buggy ?

    1. Simi1993

      Simi1993

      imam ja :D

       

    2. Marko1995

      Marko1995

      Sta sad izmisljas :D

  23. iiiiiiiiiiii sinoc sjeboo lakat.... -_- taman se spremio motor da registrujem a sad gips.....

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. Dzony93

      Dzony93

      jok .... sahta pukla falio deo i potpuni mrak i propadne mi noga malo i tolko mu bese

    3. BaneVuk58

      BaneVuk58

      Cveletova verzija mi je nekako bliža istini (bez magarac) hahaha

    4. Dzony93

      Dzony93

      hahahahahahhahahaha bolje bi bilo da je takva verzija :D

  24. vracen fabricki auspuh, ovaj sam prodao uskoro treba da se ponovo registruje i verovatno kace nove gume
  25. ja vratio fabricki auspuh . Cisto da nesto cackam oko motora. Zaboravio sam kako je lepa tisina kad se skine ona topcina
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja