Jump to content

Moto Zajednica

Dzony93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1490
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Dzony93

  1. u odnosu na sve druge motore je katastrofalno, snop prekratak i ne baca bog zna koliko siroko. . .
  2. ja video razliku na slici, slikao ovaj decko sto ih ugradjuje pre i posle. Realno ne znam na novijim modelima kako je, ali na mom je bilo katastrofalno kratko, dugo da ne spominjem. Kvalitetni projektor i dobar xenon i mnogo je bolje. Inace ja pre mesec dana prodao motor, tako da ono sredjivanje sto sam planirao je palo u vodu
  3. nema ga jos uvek ovaj lik.... Nadam se da ce ove nedelje da dodje, pa da okacim slike
  4. Cekam da naleti kod mene na poslu, nema stranicu na face-u niti face, a ovako nema sanse da ga dobijem na mob. dolazi svake nedelje 2-3x zbog posla tako da lako cu da ti postavim slike i sta se uklapa
  5. pitacu decka koji ugradjivao u jedan er6n pa ti javljam
  6. Sranje...... imao to, prodao vrlo brzo. Krta plastika, velicine nisu tacne uopste ( citaj ako nosis xl treba ti 5-6xl...) ne vredi te pare
  7. aliexpress klasika ... sve se proizvodi tamo... http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160106111026&SearchText=ninja+650r+sliders
  8. jedno od resenje sto rade momci koji ,,budze farove`` ovde kod mene je da zalepe hrom foliju za automobile. Drugo resenje ti je hrom sprej u vise slojeva
  9. koriscena, ima unutrasnje dzep i 2 spoljasnja, protektori na laktovima, ramenima i ledjima. Odlicno stiti od vetra. Ja sam 190, 90ak kg i meni je taman, ali bi krupnijem bila extra. 35e Nikola-062/263-921
  10. naravno , za sta bi drugo mogo da iskoristis njihove nadogradjene nokte
  11. imao devojku tada, pa me odmenila
  12. 6 i kusur sati voznje , od pumpe do pumpe voznja pa jedno 45-60 min pauza Oprema tada , revit h2o rukavice, jakne za polarne ekspedicije i par dukserica i trenerka, a da i dva para farmerki . Inace i to nije bilo dovoljno
  13. ihhh , podsetio si me kada sam dovozio motor iz BG-a do nisa februar-mart... sake nisam mogo da koristim par dana
  14. treba mi branik za opel kadet suzu prednji, ako ima neko neka salje cenu... duga prica...

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. SHOKLA

      SHOKLA

      Novi ili stari model?

    3. caparin

      caparin

      Uf, ovaj je pravi! Taman sad za sneg! :)

    4. Dzony93

      Dzony93

      ma najobicniji, neka curka htela da se ukljuci i udari burazeru u tocak kad je skretao, al videla klinac i dzip i pocela da napada kako joj se cerka potresla ima da ga tuzi i te gluposti, malo sam je oterao u kurac kad sam doso, a likovi koji bili tu svaki drugu pricu prica, pa cu da bacim 1000-2000 za branik i da je skinem s kurca

       

  15. nisu svi, al imas takve makar i db killer radi poso, ali se gubi dubina zvuka
  16. ako je izlaz na auspuhu uzi od unutrasnje cevi onda tu dobijes kontra pritisak . Imao skroz otvoren auspuh bez katalizatora i icega, razlika u odnosu na fabricki je ogromna po pitanju performansi.... Mada tisina mi se vise svidja kada se putuje van grada , a u gradu bi megafon dodao na auspuh cisto zbog sigurnosti
  17. za oko 180 e si imao mivv x cone u motoboxu ali ne vidim vise da ga prodaju. NAzovi i njih, solidan je to topcic
  18. Dzony93

    STARE SKIJE

    mozes luk da pravis od starih skija, ali nece imati tu brzinu. Nije lose da pogledas na sajtu staro brdo izradu luka od bagrema, imas detaljno uputstvo, i mogu da ti kazem ako pratis sve extra ce da ispadne, a ovi od skija nisu losi ako sve lepo premeris i uklopis
  19. AMIN :LOL:
  20. ako je vrlo malo ulubljenje kao od grada rupa mozda da se izvuce alatom za rupice od grada, ali opet moze da se ,,flekuje to mesto kada se zakituje i da se prelakira rezervoar i da se ujednaci sve . Sada zavisi kolika je steta, a dekla komplet farbanje . . .
  21. drustvo da li neko zna za telefone u telenoru sto ima ona fora na rate da se plate bez kamate, jel tu idalje imam obavezu da uzmem i postpaid karticu ili ipak samo fon an rate?

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Dzony93

      Dzony93

      ma sjebo sam fon popravka 100e i ne isplati mi se uopste da popravim, a pretplate imam 3-4 kod njih... inace ovo ako moze na rate vise mi odgovara po 1000-2000 mesecno samo za fon nego i pretplatu preko...

    3. AIeksandar

      AIeksandar

      Mora post paid karta naravno... Da ne mora, to bi bila slobodna prodaja :P tako da, e, glupo ti pitanje :P hehe

       

    4. Dzony93

      Dzony93

      odakle ih znam vise, sve za kintu rade :D .

  22. moj predlog Nisu ti potrebni plugovi, samo koji litar nafte vise a do koje km udaljenosti trazis ?
  23. jel moze oglas za zimovnik da se stavi u obicne oglase ili mora da se pretplati :)?

×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja