Jump to content

Moto Zajednica

Zeleni 65

Članovi
  • Broj tema i poruka

    297
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeleni 65

  1. Broj 50 ili Medium
  2. Moze se diskutovati ali ljepota je u oku posmatraca...
  3. Cestitam i podrzavam takve ideje, a cini mi se da se i znamo od nekud... ?
  4. Pa gdje su fotke sa zurke ?????????????????
  5. Zeleni 65

    Vega 2

    Ima li neko iskustvo sa satorom Mc Kinley Vega 2 ?
  6. Mjanjaj ulje na vrijeme, pa malo i ranije, ne daji gasove dok je hladan, tj vozi normalno i udri brgu na veselje. Koje god ulje izaberes nema greske, moj glas ide Motulu.
  7. Kao sto vec pomenuh, kupio sam motor u oktobru i nemam iskustvo sa istim. I mene to zivo zanima ali slabe sanse da to na forumu nabasamo. Mislim da je prilicno rijedak model ,bar u Srbiji. Ja zivim u Svedskoj i ovdje se krecu 4500-5000 eura. Znam da je Svedska malo skuplja ali su im i vozila prilicno dobra. 990 jeste bolji ali je i 2000 e skuplji, e sad dal je vrijedan to stvarno ne znam. Moja filozofija je da za tu razliku mogu imati solidan skuter ili magare za vikend voznje u sumi( u mom slucaju KLX 300r)Slike stizu uskoro.
  8. Verovatno tu nosi alat...
  9. SMR 950 pa da imam sa kim da dijelim iskustva. Ja kupio u oktobru i napravio par stotina metara onako u ulici, ali sam ulazak u garazu i pogled u vranca budi adrenalin i postovanje. Cekamo proljece. U svakom slucaju sretno sa kupovinom.
  10. Drugar ima takvog i ima isti problem. Originalni djelovi skupi ko djavo a zamjenskih nema, od Majesty 250 ne pase. Prilicno nezgodna situacija a nova zakrpa na stare gace ne ide. Ja bih licno ovaj model zaobisao.
  11. Ako te sitnice mogu ovdje da se nadju mogu ja da ih ponesem, dolazim za 10-ak dana i nije mi problem. www.24mx.se
  12. Da ne otvaram temu, prije mjesec dana ni kriv ni duzan kupih KTM 950 SMR 2007. Ako neko ima iskustvo i volje da napise par redova bio bih zahvalan. Ovdje u Svedskoj je sezona prosla pa me golica " sta ja to mazim i pazim" u garazi a proljece je daleko. Foto kacim kad stignem.
  13. Boro iz Loznice ima nesto od prednjeg dijela pomenutog motora. Probaj se raspitati. Pozdrav.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja