Jump to content

Moto Zajednica

Zeleni 65

Članovi
  • Broj tema i poruka

    297
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeleni 65

  1. Ko ce kome nego svoj svome, evo sad gledam na oglasima Kymco Downtown god 2014 kupljen 2016 sa 3500 km mnoooogo bolji nego taj tvoj 2600 e a pri tom racunaj da je Svedska nesto skuplja. Nisam ti pomogao vec dolio ulje na vatru, ali nije greska da znas kako stvari stoje i koliko si drag svom rodjaku.
  2. Sta li je ovdje smjesno, bas se pitam ???
  3. Ne poznajemo se ali procitao sam pun gepek tvojih putopisa pa bih rado pomogao ako mogu. Ovdje u Svedskoj,istina podalje od mene ima dobar KLX 250 S 2009. god sa ca 10-11 hilj km u dobrom stanju. ( ja samo takve i gledam ) Cijeni ga 2000 e, racunam za 1800-1900 bi se mogao uzeti,troskova puta ima 200 +100-tinjak za osiguranje. Prevoz do Srbije ili Bosne je 250-300. sve u svemu oko 2400-2500 u Srbiji + dazbine, e koliko su davanja drzavi ja memam pojma. Ako ti se cini zanimljivo mozes i da dodjes da budes moj gost par dana i da to zavrsimo . Avio karta povratna je 10 000- 12 000 dinara i preko toga ne bi imao i dinar troska. Dragan viber +46 73 612 52 28
  4. Super je ovo, davne 89. bio sa drugarima motorima naravno u Siofoku i bilo je nezaboravno.
  5. Hitno trazim drustvo za voznju vikend 8,9,10 sep. tel +387 66 35 00 38
  6. Trazim drustvo za par 2-3-4-5 dana prasinarenja u prvoj polovini septembra. Lokacija nije posebno vazna. Ja sam iz Bijeljine pa mi odgovara Srbija, Bosna ili Crna Gora. Imam auto prikolicu za 2-3 motora pa mogu prevoz organizovati. Nisam za asfalt i duge ture zbog tipa motora, vozim KLX 300 sa gumama za teren. Imam i nesto kamp opreme tako da sve opcije odgovaraju, ali mislim da je spavanje u nekom planinarskom domu ili seoski turizam prihvatljiviji radi nosenja opreme na neuhranjenom magaretu. Moze i opcija da se ja prikljucim vec oformljenoj grupi endurasa. Otvoren za sve opcije. Pozdrav
  7. Uf kakvi tereni, a nisu ni daleko od kuce. Ako bi se neko htio voziti u prvoj polovini septembra rado bih se prikljucio na 2-3-4 dana. Otvoren za dogovor.
  8. Zeleni 65

    Supermoto

    KTM 950 SMR 2007
  9. Bas zgodno za ljude iz regiona, zadnji put bio 90., auuu pa vec prodje skoro 27 god.
  10. Ima li ove godine Herceg Novi i kad se odrzava ako ima ?
  11. Ako se ne varam to je fabricka guma na mom KLX-u i jos su u dobrom stanju ali na njoj pise da nije za asfalt, ako je to uopste i vazno .
  12. Hvala,hvala!
  13. Pa iskreno ja se vozim bas bas malo a i kad se vozim to su lagani tereni sumske staze i makadam ali dobar, mozda bolji od mnogih asfaltnih puteva. Iskreno nisam za blato do osovina i skakanje po potocima i stijenama , to mi ne cini zadovoljstvo. Tako da ce meni potrajati ovi motorici sasvim dovoljno a pri tom ostati u pristojnom stanju.
  14. Nije tajna jer nisam trgovac , placen je 1700 e , znam mnogi ce reci auuuu puno ali ja sam htio bas to "magare". Mogao sam za te pare kupit DRZ 400 iz 2005 ili slicno ali ne u ovakvom stanju. Sta sam trazio to sam i nasao i meni je cijena sasvim ok jer ne razmisljam kao neki . Nisam ni kupio a vec mislim posto cu moci da ga prodam. Na MOBILE. DE su kante u odnosu na ovaj a slicnih cijena. U zdravlje.
  15. Pa u garazi, nista ne prodajem ali na zalost i ne vozim. Sa zelenkom za tri god SAMO 150 km.
  16. Da ne otvaram novu temu, ipak nisam odustao od DR-a i konacno sam nasao sto sam i trazio.Ni sam ne znam zasto sam zapeo bas za taj model ali se nisam smirio dok ne nadjoh pravi primjerak. Slike kacim ubrzo.
  17. Michelin AC 10, da li je neko imao ove gume i valjaju li sta? Kupih komplet za KLX-a pa ...???
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja