Zeleni 65
Članovi-
Broj tema i poruka
297 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Zeleni 65
-
Nikakva, kupio prije par dana i stoji u garazi.
-
Slucajno kupih pomenuti model iz 2001. god. Prilicno dobar ALI ALI ALI ABS ne radi i nema kocnica uopste. Po malo se razumijem u motocikle ali u BMW uopste. Ima li lijeka tome: gdje, kako, kome se obratiti ....?, samo da nije Radulovic ili slicno gdje je dobar dan 200 e. Hvalaaaa.
-
nordkap Tocenje goriva u Finsku i Norvesku
Zeleni 65 je odgovorio članu Bubemotobiker u Predlozi za izlete i putovanja
Odgovor na pitanje nemam,ali ako skrenes u Svedsku( gradic Motala ) mali ali lijep grad na jezeru, imas sve za dz. Dobar drugar mi je tvoj zemljak tako da je dobrodoslica zagarantovana. Jedino to ne vazi ako je u vrijeme godisnjeg odmora kada smo i mi kuci, Bosna/ Makedonija. U svakom slucaju sretno. -
Ova priroda je fantasticna, cuvajte ovo kao zjenicu oka svoga.
-
Hvala kolega na brzoj reakciji, mali div je u garazi.
-
HITNO,HITNO... Imam odlicnu ponudu da kupim ovaj motorin. Skoro nista ne znam o istom pa me zanima ima li ko kakvog iskustva ? Vrijedi li to imati u garazi.? Iskreno mi i ne treba ali ponuda je takva da je tesko mogu odbiti i vazi jos dan-dva. Motor je skroz nov 2024, 0 km i ima livene obicne tockove. Hvala unaprijed.
-
Izdaje li se i u ljetnoj sezoni ? Hvala.
-
Potpuno svjestan ubica ....
-
Zivo me zanima kako znaju dali si ili nisi izlazio sa vozilom iz zemlje u tih 6 mjeseci.. Kako i gdje to provjeravaju ???
-
Ne vidim zasto bi bio problem ako nemas pasos. Dovoljno je da imas : vozacku, ID karticu iz NZ ili vizu u SRB pasosu i nema nikakvih problema a pri tom je motor na tvoje ime. Sretno.
-
Kolega svaka ti cast kad si mogao dati 11000 e za 300 ccm, bez obzira na nacin kupovine. Ja ne bih imao srca pa i da su tudje pare. Sretno u svakom slucaju.
-
Burgman- 1050 km Majesty 1100 km Silver Wing 60 km Suzuki Dr 8 km KLX 0 km TTR 0 km GSX-R 0 km Puch 0 km Za primjer drugima kako nebi trebalo.
-
Mostarina na Pavlovica cupriji ne vazi za dvotockase, znaci besplatan prolaz. Pozz.
-
Potreban prevoz auta iz Svedske za Srbiju ili Bosnu. Ako neko nesto ili nekog zna bio bih veoma zahvalan. Hvala.
-
Svaka cast. Meni obaveze ne dozvoljavaju, ako "ubijem" 2000-2500 km godisnje to je to a imam ih nekoliko tako da mi mogu trajati jos par zivota.
-
Izvinjavam se sto skrecem s teme, kratko pitanjce.Koliko realno vrijedi Silver Wing 400, 2008.god sav u originalu , sarvisna knjiga ,dva kljuca, presao 9.800 ali stvarno. Jos su fabricke gume na njemu DOT 01 08. Strane table. NE PRODAJEM nisam trgovac samo cisto info.Hvalaaaaaa.
-
Tamo davne 87-88 probao Gamu od drugara. Prica i klasa za sebe, tesko objasniti. MAGIJA...
-
Kakav je put Soko banja- Boljevac ? Hvala.
-
Super putovanje, nas region je neiscrpan rudnik lijepih destinacija. Sledeci put kisni obavezno i koferce da nabavite. I sam vozim maxi skuter i znam koliko znaci. Pozdrav.
-
Pozdrav, imam 400 2008. Skoro sam je kupio pa ne mogu o potrosnji ulja a i primjerak je sa bas malo km. Honda kaze 10-30W. Pozdrav.
-
Mozda si u pravu ali medalja ima i drugu stranu. Ove sezone : Burgman 1900 km, Gsx 1100R 0 km, KLX 0 km TTR 0 km, Majesty 380 km, Puh Korado 0 km, i DR 20 km, do tehnickog i nazad. Ovo nije nikakva bajka vec nedostatak vremena i uslova, tako da nije bas sve crno i nemamo svi isti pristup hobiju zvanom Motocyklizam. Sretno sa potragom.
-
Ako je navedeno tacno a vjerujem da jeste sta je adekvatna kazna za pijanog idiota ??? Sve ispod dozivotne je sramota... Iskreno saucesce porodici i prijateljima.
-
Kakav je put, Vlasotince-Babusnica- kanjon Jerme- Pirot. Moze li to da se odvoza lagano bez velike muke a da nije enduro u pitanju? Hvalaaaaa.
- 1051 odgovora
-
- kvalitet asfalta?
- krivine?
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
- 924 odgovora
-
- 23
-
-
-
-
Takav plavac stoji u garazi, samu su na njemu i auspusi originalni.
