Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Verovatno Maxter. Zavrsila im se sezona pa sad oni idu na odmor @Pera Pop: Zbog takvih situacija ne vozim kola po gradu jer bi 99% izasao iz kola i ostavio ih na autoputu. Uopste mi nije jasno cemu sluzi obilaznica!?! Pandura u Bubanj potoku na sred autoputa i cim vidi strane table tera na obilaznicu, a ne da nam zgovnaju zivot svake godine u julu i avgustu
  2. Planirao sam da ulepsavam motor za prodaju ali posto nemam vremena spreman sam da spustim cenu za kozmeticke radove koji su potrebni.
  3. Kupujem termo-davač sa hladnjaka i sediste za Apriliu Pegaso 650ie. Ako zna neko ko bi mogao da pomogne ili ima ove delove, bio bih zahvalan na informacijama. Pozz
  4. Danas oko 16.30 propratio sam grupu od nekih 10-tak bajkera iz Grcke od Plavog mosta do Gazele. Svi su na HD a kuda su se zaputili nemam pojma, svirnuh im pred Gazelom i zavio ka centru. Posto je prilicna guzva (turci, ptarisi&co na vecnom radu po EU) momci su uredno tutnjali izmedju traka. Kapiram da su iz nekog kluba pa pretpostavljam da bi bilo lepo da ih je neki nas HD klub docekao ali to je vec druga prica...
  5. Ja bi voleo da cujem nesto o 350-ici! Koliko sam razumeo, to je prvi skuter sa ABS i Traction control!?
  6. Na motoru ima sitnih kozmetickih radova i spreman sam da za cenu tih radova spustim cenu motora!
  7. Pa covek video AT, TA i slicno deceniju starije po slicnoj ceni pa ko veli ipak ima BMW! Neka, samo napred Marko! Srecno sa prodajom
  8. Samo BiH, Makedonija i Albanija jos traze zeleni karton
  9. Dobro dosao. Ivan je to lepo rekao a ja bi dodao da, dok se ne "ozenis" motorom, pregledas forum i procitas sve sto te zanima. Doduse, stiva ima puno, ali od viska glava ne boli
  10. Dobro jutro! Jel se zadrzavas u Tabrizu?
  11. Etno izgleda ali mi se nesto ne cini prakticnim. Ne znam!
  12. Dragane, godina idem tim putem do Igala i nikad se nisam pokajao. Do par nedelja bio je zatvoren put preko Tjentista pa se islo na Čemerno, sad je pusten nov put sa jednim vikaduktom i tunelom, odlican. Kroz Bosnu vodi racuna od Foce jer se put suzava i trake su dosta uske pa neretko vozaci seku krivine a ima ih! Kad prodjes Tjentiste i krenes prema Gackom i Bileci uglavnom je dobar put ali na pojedinim mestima (stariji asfalt) jako klizav. Negde su na tim mestima izgrebali asfalt ali ima delova, uglavnom ravnih, gde nisu. Kad prodjes Trebinje, preko mosta desno pa samo pravo, na izlazu iz grada levo se skrece za prevoj do Meljina. Spremi 3€ jer u CG toliko naplacuju tu deonicu. Vecito im nosim po 5 eurocenti tih 3€ jer me mnogo nervira sto to naplacuju. Do Meljina je kao nov asfalt ali pred Meljinama treba obratiti paznju jer nepregledne lakat krivine cesto "napadaju" lokalci. Inace, Ibarsku zadnjih par godina izbegavam pa idem malo duzim ali manje stresnim putem: Bg-Sabac-Loznica-Zvornik-Milici-Vlasenica-Han Pijesak-Sokolac-Rogatica-Ustipraca i dalje istim putem prema Gorazdu. Pozz, sretan put i lep provod
  13. Cena za BJB clanove podlozna promeni!
  14. Bravo! Da znas da sam jedva cekao nastavak! Samo napred!
  15. Jos malo da osvezim oglas... Zainteresovan sam za drugi motor pa cena ide dole 1900€
  16. Siguran sam da je na tvom putu inspiracija nepresusna, da je samo pitanje vremena odvojeno od vizuelne gastronomije a koje mozda tebi deluje baceno dok kuckas putopis koji mi upijamo! Samo da znas, mi smo na virtualnom putovanju sa tobom!
  17. I u subotu i danas sam prosao pored kampa moto skupa. Posto sam poslom isao na Kosmaj a jurio nazad u BG zbog privatnih obaveza nisam stao da se pizdravim ali sam primetio da je skup lepo organizovan i da su se potrudili da sto manje naruse pritodu Kosmaja. Danas u povratku, kad su se satori vec pakovali, primetim i auto pun plasticnog djubreta pa sam pretpostavio da je organizator zasluzan i za to. Cestitke i pohvale a druzenje sledece godine!
  18. Ajde, ajde ne kukaj! Ides u islamske zemlje pa moras i da se naviknes Samo napred!
  19. Presao dodatnih 2K km sa osmehom
  20. Pozdrav Ivane i dobrodosao. Malo se poigraj po forumu, procitaj i postavi koji savet vlasnicima istog ili slicnog motora u sekciji Kineska imperija pa probaj da postavis temu za kupovinu u podforumu Kupujem, sigurno ce se nesto naci i za tebe
  21. Zar ne bi trebalo da je vec u Ankari?! Poznavajuci turski net, javice se iz Irana
  22. Pozdrav Farize i dobro dosao. Verujem da ces naci trazene informacije kao i pravo moto drustvo koje je tu da pomogne. Ukoliko ti bude potrebno kontaktiraj me privatnom porukom da ti dam tel. jednog beogradskog udruzenja veterana i klasika, mozda od njih mozes da dobijes jos koji savet. Mislim da ces ovde naci i par drugara sarajlija.
  23. Neko ne zna da cita ili ne razume napisano pa su verovatno potrebni tumaci. U svakom slucaju, bez obzira sto se praksa razlikuje od zakona, kao takav on je napisan iz bezbednosnih razloga i sigurno da je svako ne postovanje velikim delom uzrok nesreca. Svako od nas ima pravo da bira kako ce da vozi i u kojoj meri ce postovati saobracajna pravila ali treba imati uvek na umu da se ta mogucnost izbora odnosi na sve ucesnike u saobracaju! Ko razume, shvatice!
  24. Severian je pre pola sata krenuo na svoje putovanje! Ispratili smo ga do Bubanj potoka. Sretan put i sretan se vratio!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja