Mila majko kao deca ste,ali su vam egici ko staraca.Moji putopisi su moji,niti pricam o njima niti bilo sta.To je moje.Tako i vi.Vozite se ljudi,uzivajte u zivotu ko koliko moze i kako moze,koga boli k....na cemu i u cemu.Trudite se da to ostavite za sebe.A tema je koliko se secam Saletovo nezadovoljstvo uslugom ovlascenog servisa u Srbiji,ako se ne varam.