Pohvaljen sam nebrojeno puta u zivotu,ali nisam zeleo titulu za to sto sam radio.Tj radili mi u Mcdonaldsu,i ja nekoliko puta nominovan za radnika meseca.I svaki put odbijem.Au mrzeli me bas rukovodioci.Na kraju iznapredovah bolje od svih koji su visili na zidu.Jednom me je razocarala vazna osoba,ali ne zamerih.Svakome moze da se desi.Ovde bih napomenuo i mogucnost mahinacija,tj.odabira odgovarajucih, srcu dragih kandidata.Ma svasta je tu moguce.Sto se tice poklanjanja,e to je tek ludilo.Pa ja se napoklanjah ali novih stvari ,i zahvalan sam bogu sto me je stavio u poziciju da poklonim.Znaci da imam dovoljno,pa cak i viska.Uvek je to tako.Poklanjaju ovi sto umereno ili manje imaju,po pravilu.Poenta je imati viska.I ako poklanjate,zakljucajte temu,da vas pohvale ne bi unakazile.