Jump to content

Moto Zajednica

sashac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3254
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: sashac

  1. sashac

    P: VW Polo 1.2 2004

    Pa kad iskljucis klimu vuce ko lud.
  2. sashac

    Pistolj M-57

    Pa imas dozvolu za nosenje,sto ne bi smeo da nosis?
  3. Kad nadjem neki xjr,znam kome da se obratim.
  4. E pa ladno su bili u isto vreme.
  5. Ladno moj Dusan bio u Dzapanu kad i ti...
  6. sashac

    sjcam 5000+

    Prodata.
  7. sashac

    sjcam 5000+

    Kamerica super,vodootporno kuciste,wifi model,kingston 16 gb,punjac sa 3 baterije,kablic.80 evrica.
  8. Pablo nemilosrdni. Pohvalio bih Darka Mihajlovica,i Dekija.Covecnost+kolegijalnost na delu.
  9. Lako je tebi sa tim autobusom...
  10. Sve to Popsi namestio.
  11. Bajkerska...

     

  12. evo ja sad popunjavam al sve kontra,da zbunim sistem...
  13. Pablo dao lepo anketu,i vi tu sad iznosite neka svoja misljenja.Mislim uzas jedan.Treba samo da popunite anketu,i ne mracite bez potrebe.
  14. Sve ovo vase izlaganje ipak potvrdjuje moj predlog.Pomenuti u posebnoj temi,sva dobra dela.Bez ikakvih titula.
  15. Slobo ipak ne mesajmo babe i zabe.Igricu sa stvarnim zivotom.Ova titula nije uopste virtualna.Ovaj forum ima znacajnu tezinu u svakom smislu.Barem ja to tako dozivljavam.
  16. pa ok.Da smo mi svi zivko i zdravko.Dadoh misljenje i predlog,nijedan savet.Aj birajte viteza;batalite mene.
  17. Ma ok,da se upoznamo mozda bi promenio misljenje.Ali Pablo je u pravu,neka se nastavi glasanje,ja sam izneo moje misljenje,idemo dalje.Neka NAJBOLJI medju nama postane vitez.
  18. Vidis kako ego kaze na dobronamernu sugestiju-to je negativnost.Ali to ti je taj mac napravio.
  19. Pa moze i tako da se gleda na moje misljenje.Slazem se.Pitali me ljudi,ja odgovorio.
  20. Gledaj,Omare,nije bas da si razumeo.Niko ko te hvali ne zeli ti propast-bukvalno.Ona dolazi nesvesno.I nije to propast kakvom je smatras.To je urusavanje alter ega izazvano osnovnim egom.Pohvala naseg truda i rada je produktivna u smislu motivacije,boljeg rada i sl.Hvaljenje koje zavrsava titularenjem ima kontraproduktivan efekat u znacajnoj meri za nas alter ego.Pohvala koja se odnosi na rad je donekle razumna,ali pohvala same licnosti ili davanje titule,urusava nase biopolje,jer mi po inerciji razvijamo mehanizam vise vrednosti,aktivira se mehanizam izdvajanja,koji automatski zamagljuje nas um.To su mnogobrojni primeri,kojima je svako od nas okruzen.Ali ajd picemo kaficu pa cemo popricati na tu temu.Ja ne zelim nista da osporim,samo sam izrazio misljenje da je nepotrebna titula uz nick,da bismo odali nekome priznanje.
  21. Moja sugestija je,napraviti temu"Bajkeri velikog srca"koju cemo svi citati,biti upuceni u njihova dobra dela,usvajati norme ponasanja pouceni tim iskustvima.Sve ostalo je besmisleno.Over and out.A temu "poklanjam",automatski zakljucavati.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja