Jump to content

Moto Zajednica

sashac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3254
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: sashac

  1. Super scena za s.t.a.l.k.e.r.
  2. Pa,odlicno je ispao.Bravo,svaka cast.Javi bas za tehnicki,zivo me zanima.
  3. sashac

    Shark speed r

    aj 120 evra,jbt...
  4. Opet na prodaju.
  5. Pa da,bio je drugi prevoz...za grad.
  6. Beverli je najlepsi skuter koji sam posedovao.4 godine uzivanjcije,tako da ko god zeli dobar skut,neka ne razmislja.Smeker nad smekerima.
  7. To da li ce on placati ili ne racune ti sa time nemas nista.Ti si telefon njemu platio i to je to. Tu bi bila problematicna garancija koju dobijes naravno sve u redu,ali sta ako se nedaj boze telefon pokvari i ti ga odneses na reklamaciju i oni ti zatraze licnu kartu a ti nisi kupac telefona od provajdera.Sta onda,kako onda da ostvaris pravo na garanciju? To se raspitaj kako ide ili ako ovde neko zna neka ti napise,kakvo bi ti imao pravo na garanciju sobzirom da nisi kupac.
  8. Alkohol i mačete iz gepeka,ne idu zajedno.
  9. sashac

    Shark speed r

    140 evrica.
  10. Neko mora i da radi.Uzivajte drugari.
  11. stiso se za 40 evra,a vid kakav kofer...http://motonautika-shop.com/kovcek-givi-maxia-4-56l-crn-pokrov.html
  12. sashac

    VIDNO POLJE

    Bas vala,ja ne znam na kojim su drogama bili.Zato mi od tog sranja napravismo bas lep motor.
  13. sashac

    VIDNO POLJE

    Pa moj je crno zuti...
  14. sashac

    VIDNO POLJE

    E,salu na stranu,zuta boja fazera je proglasena najlepsom u svetskom klubu fazerasa.I bas mu stoji,a i brate vidljiv si.Potrosnja je 4.1l ja i supruga i 3 kofera u normalnoj voznji(60-80),5.2 sad kad smo vozikali po tvom kraju,sam ali zustrije..Ne znam sta bi vise zeleo...Na 180 km ja dolio 9.4,a big dady sa stromom 1000 11.5.Elem shoei gt air koju vozim,kad zajasem r keca sve mi normalno...da ti nije do glave jbt...
  15. u jeeee pivo 50 evra...
  16. sashac

    VIDNO POLJE

    E pa onda ti odgovara fazer,i ja nosim L.
  17. Aj objasni ovu razliku od 800 evra u takozvanoj zameni,mene interesuje....Ti kazes da bi ti odgovarala zamena i onda dajes skuplje,ne kapiram tu matematiku nikad.
  18. sashac

    VIDNO POLJE

  19. evo za ove hejtere sto ne racunaju opremu,imaju dzaba koferi i nosaci...lepi polovni,u pola cene.. https://www.kupujemprodajem.com/Motocikli-Oprema-i-delovi/Koferi-torbe-i-bisage/Koferi-i-Nosaci-kofera-Kappa-64746685-oglas.htm?filter_id=195397676 https://www.kupujemprodajem.com/Motocikli-Oprema-i-delovi/Koferi-torbe-i-bisage/Bocni-koferi-za-motor-Kappa-2x33L--66192579-oglas.htm?filter_id=195397676 https://www.kupujemprodajem.com/Motocikli-Oprema-i-delovi/Koferi-torbe-i-bisage/FZ1-Fazer-Yamaha-2006-2014-Nosaci-kofera-sa-plocom-Kappa-63235042-oglas.htm?filter_id=195397676
  20. Nov,kupljen u Svajcarskoj.
  21. Upravo razvismo temu o opremi i prodaji.Zakljucak: kad bude prodavan ide klot,radi brze i realne prodaje.Sama prodaja uopste nije hitna,motor se dobrano exploatise,i problem kupovine skupljeg motocikla,uslovljen je nemanjem garaze.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja