Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Ivan pravi ovakva sedista od 60 do 70 evra. Bar je meni tako rekao. Zavisi od natpisa i ukrasnih savova.
  2. Zato se biraju radni dani. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  3. Joj. Jel ti nije dosta price pa oces da je slusas i na motoru . Ja mojoj rekao moze, kupicemo komunikaciju ali da glavni prekidac bude kod mene Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  4. Ovasj smac ti je agresivniji od Axel Sagrasa . Koristim ga u hotelskoh kuhiji i skida masnocu odlicno.
  5. I moja supruga nosi odprilike 39-40 broj. Ali smo merili njene patike i gaziste je 25. Znaci da su joj ipak male, a ne velike. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  6. Ja trazio za suprugu bas u ovoj boji i nasao u sportvisionu iki tako nesto ali nisu imali broj. Kupio bih joj ove posto samo nosi patike u ovoj boji ali su joj nazalost velike. Bile 15000 nove a na snizenju mislim da su 9200. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  7. Trenutna cena na akciji im je oko 9000 rsd. Cisto informativno. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  8. *zeka*

    Zidni satovi

    Probaj da dovedes sat u libelu i vidi da li ce stati posle nekog vremena. Kod mene u hotelu par milimetara ako se pomeri nece da radi.
  9. Teoretski moze ali kod mene na igo primo nikad nije mogao da prepozna ubaceni fajl. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  10. Ocigledno nisi ukapirao salu kolege iz posta iznad. Radi se o ovoj temi i debljini diskova http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/112900-honda-varadero-1000/
  11. Po Rumuniji, TA,TF , magistralni putevi oko 1600 km , prosek 5,2l . Dvoje sa ful natovarenim koferima i tank torbom. R1150GS
  12. Danas na TA bilo 5 c , videcemo sutra sta kaze TF. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  13. Pa ti uzmi i pozadi trojku , dok ne izguras taj komplet pa posle vidi Tourance Next Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  14. Obican Vezelin. Bez mirisa i boje. Koristi se u kozarskoj industriju. Premazes dva puta godisnje ali dobro, ostavis je dva dana da upije pa onda dobro istrljas. I to je to. Radio sa kozom dugo pa ti kazem iz iskustva.
  15. Pa sto ti ne okacis slike tog rada ako je tako kao sto pricas? Ako ne smes ovde u temi ti otvori drugu. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  16. Skines oklope , operrs lepo masinu i posle malo vozanja ustanovis gde pusta ulje. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  17. Evo ti i link sa semom pa vidi dal odgovara, obzirom da ovaj sa oglasa pasuje na dl1000 mislim da je to ista stvar. http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,10921.0.html
  18. Ja sam za Stroma 1000 sam pravio (Odnosno Arakis) po semi sa HR foruma . Materjal bukvalno kosta 50 dinara+ original dzekovi. Meni je razlika bila primetna a i ostalima koji su radili na Stromu. Potrazi negde semu sigurno postoji, to su samo otpornici i neka dioda koji daju odredjen otpor i motor misli da je u odredjenoj brzini .
  19. *zeka*

    Termoprekidac

    pogledaj na koliko radi taj zamenski prekidac , da nema velika odstupanja od originalnog.
  20. Nadam se da je kolaga preziveo. A sama deonica Kraljevo - Usce - Raska je san da se potera motor. Dosta ljudi na toj deonici precene svoje mogucnosti i mogucnosti motora, guma ... pa se nazalost tako se i "krajputasi" samo nizu jedan za drugim. Da ne pominjem kamione i kombije sa pazarskim vozacima i secenje krivina, ceste odrone... I ja sam poteram po tom putu cesto vise nego sto treba pa posle razmisljam. Po Kraljevu je opste poznato merenje vremena i postavljanje rekorda na toj deonici.
  21. Ja koristim ove sa linka i super je stvar. samo sam ja uzeo sa Alija par komada pa razdelio drugarima. Meni ne smeta i ne skidam ga nikada sa rucice. Dobra je stvar sto ruku ne moras drzati jako stisnutu vec korenom dlana doziras gas.
  22. Zavrsicu posao sutra kod Rausa za prvu pomoc pa cu kasnije uzeti set kvalitetnih. Danas svracao kod hirdaulicara i moze da mi na racvi ureze navoje pa da se skidaju posebno gornje i donje crevo ali tek za par dana a to mi kasno. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  23. Danas mi puklo prednje kociono crevo pa kad namestm njega videdecu rezultate.Konsultovao se sa Djuntom gde da nadjem posto mi bas hitno, zvao Dzerija on nema ovu duzinu sto mi treba. Rece mi Dzeri da mi mozda izbacuje gresku posto je crevo najverovatnije bilo zapuseno videcemo kad ga zamenim i dobro ozracim sistem. Mada sad se prisecam da mi je tog jutra kad sam kretao i kad mi se upalila lampica prednja kocnica bila tvrda. Takodje ocistio cilindre i klipcice i ostale sitne delice na ABSu po uputstvu pa ce vidimo dokle ce da traje igranka Sutra zovem Rausa i Gagija da vidim dal imaju nesto , a ako ne moracu da napravim nesto privremeno dok ne stignu neka kvalitetnija.
  24. Djunta sad ponovo citam tvoj post i kapiram da si mi vec rekao da je najverovatnije ovo sto u stvari jeste, t,j, modulator. Prepostavljam da su to neki klipovi koji su se zaglavili u samom modulu, samo ne kontam zasto skidam cevcice i gde se rastavlja. Mora li da se vadi sa motora ili se mozda to skida na ona dva velika srafa gde stoje sisice za ispustanje vazduha. Shaft021. Meni je sada bez abs=a bas nezgodno , valjda navika.A inace volim da mi na motoru sve funkcionise pa cu se potruditi da sredim. Jel si ti nesto radio ili samo reaetujes abs.
  25. Hvala Djunta. Ustanovio pomocu le diode. Ponavlja se ciklus od dva blunkanja sto iznacava Rear pressure modulator. Ali kad ukljucim kontakt prvo zablinka 9 puta pa pauza pa krene ciklus od po dva blinka pa opet kasnije nastavi da blinka na svako okidanje.Sad cu probam da nadjem manual da vidim sta je to. A najbolje bi bilo kad bi ti obijasnijo . Kacim diodu i molim gispoda da nije sedmica. Edit: kad odradi ciklus sa po dva blinkanja onda blinka oko 36 puta pa krene ciklus sa jednim blinkaanjem pa kad zavrsi taj ciklus opet blunka 36 puta pa oper se vrati na dva blinka. Ovim zakljucujem i da je problem front pressure modulator. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja