Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Hvala na ponudi, nisu mi potrebne. Pozz
  2. Na prodaju GX serija Genius zvicnika , model: SW-G 5.1 3500 . Zvucnike sam korisito na TV u , lepo se cuju . Uzimam nesto ozbiljnije pa ovo ide na dobos. Cena: 8000 rsd. 063 83 61 252
  3. *zeka*

    Held Mesh Jakna

    2500 rsd
  4. Migavci ujutru putuju kolegi sa foruma. Prodato.
  5. I ja sam moj probusio dok sam vozio. Nije lose samo da se ubace biksne kako se ram nebi spljosnuo od stezanja srafa, a mogu posao da zavrse i velike podloske.
  6. Evo saKP podizaci. Samo sam se zaznuo cena je 35 eu.Ali oni sa alija su bolji. http://www.kupujemprodajem.com/Nosaci-kormana-22mm-28mm-37769338-oglas.htm?filter_id=326420
  7. Video sam na KP da neko prodaje, oko 25 evra cini mi se
  8. Zoran iz Kragujevca je donosio delove iz Grcke . 063618636
  9. Pa nista, ti skrati i ova dva pa nek budu isti Moze i zamena za cetiri migavca za 1150 sa providnim staklom.
  10. .
  11. Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока
  12. U ja zaboravio za fotke. Kacim ujutru ili veceras kasnije Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока
  13. *zeka*

    Uticnica 12v

    Otislo u rekordnom roku Strideru kao i kad sam ja kupovao.
  14. I ja se raspitivao kod raznih bravara za istu stvar i niko mi nije resio problem.Isto za BMW kljuc , dok su mi za Yamahu bez problema napravili ali je kljuc mogao da udje u bravu.
  15. *zeka*

    Uticnica 12v

    Ukoliko imaš i one adaptere uz nju smatraj da je kupljeno. Sve kao sa slike, ima ono za lepljenje na instrument tablu pa se na to kaci uticnica, onaj deo za volan, osigurac i ona dva vodootporna dela koji se navlace na kabal.
  16. *zeka*

    Uticnica 12v

    Ako neko hoce ovu uticnicu, ja je koristio jednom od kako sam je kupio od Lemija moze je dobiti za 900 dinara. Stize mi adapter za euro uticnicu pa mi ova visak.
  17. Pa to ja i pricam.
  18. Otisao Top, ustvari ide u ponedeljak kolegi sa foruma.
  19. up
  20. aktuelno
  21. *zeka*

    Held Mesh Jakna

    aktuelno
  22. up
  23. Ja skroz ozbiljno pitam, da nije ona prica kao sa motorima i autima koji su uvezeni,t.j. pravljeni za Americko trziste.
  24. Kakva je situacija sa dobijanjem one potvrde od agencije za bezbednost za motore sa njihovog trzista. Послато са Telenor Smart Pro 2 уз помоћ Тапатока
  25. Trebalo bi izvaditi lezajeve obzirom da se plastifikacija radi na + 200 c.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja