-
Broj tema i poruka
1387 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: *zeka*
-
Evo ja se izvinjavam u ime celog foruma sto ti niko za 17 sati nije resio kvar na motoru. Mislim stvarno bas smo bezobrazni. Oprosti jos jednom i nadam se da ti je ovo poslednje logovanje ovde . Pozdrav
-
Kupon pokaze na telefonu i moze da iskoristi ko hoce. Moze samo mail da prosledi bilo kome ko ce pokazati pri kupovini i dobiti popust. Jedino ako sada ne traze licna dokumenta ,mada ne verujem.
-
Ni u gradu se nista ne prica o ovoj voznji. Skupice se tu par drugara i provozati malo po gocu koliko vidim. I mene su dosta pitali ljudi ali organizator slabo daje infirmacije na netu,mora marketing bolje da se radi.
-
Daj na google maps lokaciju
-
I ja idem autom sa sinom , napricali mi da kao nikako ne idem autom do staze bas zbog parkinga vec nekim autobusom iz grada sto je previse komplikovano. Mislim dok odem od smestaja do grada pa nadji parking pa juri bus. To crank , daj ako znas na mapi gde je taj parking o kome pricas.
-
Neću da kockam nove gume po auto putu odo da krivinarim. Nije problem smestaj vec vreme.
-
Obzirom da je Sever ja preskacem , mnogo mi da peglam 650 - 700 km a ne mogu da prespavam. Ipak cu na Ku;ajske planine. Lep provod
-
Vodja grupe se mora postaviti, odluke se donose glasanjem i to je to. Onaj ko vodi treba da bude svestan da motori na zacelju moraju bar za 20% da voze brze da bi pratili grupu, znaci slabiji motori napred. Sre'an put .
-
Ja ih vozio na Xtu i bile odlicne, bas me zanima kako ce se pokazati na tezim motorima.
-
Moze, Moze sledeća nedelja A Jevti ćeš pre da izbiješ bubreg nego dinar iz džepa
-
Satima sam sedeo na terasi pirga, melem za dusu.
-
Imam ja ovaj iz louisa univerzalni. Ja sam stavio na dve moje kacige, ovaj mi je ostao visak. Mislim da je cena bila oko 15 -20 evra. Ako ti odgovara daj podatke na PP da ti saljem. Imas i uputstvo za postavljanje unutra.
- 4 odgovora
-
Ja bi uradio bas kako ti kazes. Stoko, Strasilo pokusava da ti da najprostiji savet i kaze ti kako se sta radi i da se sa lancem nije za zajebavati, da si malo upuceniji u forum znao bi ko je Strasilo cime se bavi i kakvi su njegovi saveti. Inace posle tvog predposlednjeg posta jasno mi je i zasto imas ovaj Nickname.
-
Kod mene se vide tragovi udaranja cekicem i sekaca po prstenu koji je ustvari fabricki zapertlovan. No da ne sirimo temu na ovu stranu.
-
Ja mislim da je moj slucaj jedan u milion gde je pukla kugla. Gde god da sam se raspitivao i usmeno i po netu nisam naisao da se nekom desilo.Ne brigaj ,kupuj i gas
-
Ja skinuo sa motora gume iz 2008 godine , peglao sam krivine uporedno sa ostalima koji imaju nove gume na motoru, odlično su drzale. Hocu reci da ako guma drzi dobro za asvalt nema potrebe da je menjas, ja ove moje obrijao prosle sezone pa sad uuzeo Touarece 2 .
-
@Arakis Od golemog glava ne boli , Daj da vidimo konkretan primerak, mozda ga neko poznaje.
-
Ja ove dodatke kao sto su maglenke, grejace rucica nebi direktno sa acc . Ustvari bi uzeo sa Acc ali preko nekog relea koji bi se aktivirao na davanje kontakta. Posle toga bi iskoristio neki Dzek iz auto ili moto industrije sa brojem pinova koji ti odgovara.
-
I meni pre desetak dana, samo sam ja pogidio dan kada su bile jeftinije. Odlicne za te novce a sekula za svaku preporuku.
-
A dje se putuje, nijesam u toku. Bice neki putopis? A sad na temu. Obuo touarence next, ulje i semeringe u vilama, ulje i filter u masini, filter vazduha,zadnje plocice, filter goriva, stavio prohromske srafove na poklopac kaisa i alternatora, stavio novu kuglu na prednje vesanje i to je to za sada. I olaksao se za par evropskih.
-
Borise , gde su slike tvog labradora i malog belog misa. Slabo ih ima poslednje vreme a odlicni su pozeri.
-
Imale su neke mreze koje se zakljucavaju a postavIjaju preko torbe. Pisano je o njima na forumu,al ne mogu da se setim kako se zovu.
-
Stigle Patike, odlicne su za 75 evra koliko sam ih platio. Matori i burazer imaju neke Sidi koje su platili 120 i ove mogu reci ne zaostaju za njima. Udobne i broj u mom slucaju odgovara broju Nike patika koje nosim. Ojacani prsti , dovoljno duboke da prekriju zglob. Sundjerasta ojacanja na zglobovima i pozadi. Sve u svemo , dobra kupovina. Pantalone takodje stigle. Materijal kao i kod ostalih low cost jakni i pantalona, lagane sa dva velika zipa na butinama za ventilaciju. Mrezasta postava. U mom slucaju XL broj odgovara, farmerice nosim 36 do38 u zavisnosti od modela, nogavice su mi malo duze ,moram skratiti za 6 cm ali su mi protektori tacno na kolenima kada sednem na motor. Sirina u struku 102cm na najsirem (moze da se suzi za 10cm), spoljna duzina nogavica 114 cm.Slede slike.
-
Jel si proverio da slucajno nisu diskovi dobili lufta na caurama. Imao takav problem i bilo je do diskova. Drzi prednju kocnicu plago pritisnutu pa vidi da li i tada lupa.
