Jump to content

Moto Zajednica

Ćefa bajker

Članovi
  • Broj tema i poruka

    249
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Ćefa bajker

  1. Bez' od toga ! Bili likovi(njih 3ica) iz BG da naprave kao menjazu s mojim drugarom koji je prodavao gliser letos. I dza-bu glava za glavu (a gliser 1600 e,kao lutka sve nova oprema na njemu i sveze ofaban). Kad ono na ER5-ici ,gume celave,lanac se oteglio,a zetegnut u zadnji polozaj,lancanici potroseni,nema tegice na kormanu,rucke iscepane na obodu,razbijen jedan od prekidaca (da li za svetlo,ili zmigavce -ne secam se) i prelepljena izolir-traka,raspareni zmigavci i jedan razbijen... Palio je ok i lepo primao gas,zaista masina je dobro delovala ali motor je uopsteno izgledao lose.. Nisam ga provozao,nego taj moj drug i rekao je da se ok vozi,lepo vuce,koci itd. Dalji razvoj dogadjaja ide da su se momci vratili za Bg,a ostavili br.telefona od doticne gospodje na koju se motor vodi(o) da bi ista odbila da prevede/odjavi motor zbog neresenih dugovanja itd. Mozete misliti sta je bilo od trgovine.... U principu motor je vozen dok sav potrosni materijal nije potrosen,a onda je vozen jos... A fore i fazone koje su momci prosipali ...da vam ne spominjem
  2. Pa pisite nam ljudi o svojima InazuMA-MA ,imate li kakvih problema,koje gume koristite,ulje u viljuskama..viziri ,oprema ,kakvi su Vam motori na duze ture... Znam da je clan "malitomic" prodao svoju posto sam pratio oglas ali i on ima iskustva da podeli s nama Ajde ljudi,pao je sneg jedino nam osatje da forumashimo do lepog vremena
  3. Negde sam video najavu sa sajma Intermot u Milanu da je ovo novi GSR 250,ali kako god se zvao svidja mi se vise nego YBR 250
  4. Ja sam citirao kolegu M900 koji je kasnije obrisao post, dakle gresis, ja pokusavam da obrisem citirano da ne zbunjuje ali ne uspevam.. A ,onda ok ...vidim da je nesto pretumbano...
  5. ...vou vou vouu ,polako...koci ! Mozda ovo je neki neuspeli citat,i produkt brisanja nekih kometara,ispravite me ako gresim,ali... Kolega "john doe" ,ti poredis M600 vs. GS500,ER5 i CB500 ? Pa necemo mesati frogs and grandmothers..
  6. ...that is one mean baby
  7. Ćefa bajker

    cb750k

    Pustio sam balu nema drugih reci
  8. Okaci slike Bulldoga ako te ne mrzi...redak je motor pa da se divimo malo
  9. Pravi muski motor nema sta ! Ja sam 100%tni pristalica motora ovakvog i slicnog izgleda.. Kome se ne svidja nek zaobidje... Degustibus non disputandum est.
  10. Intruder je boli glava,bas izgleda Bad ass Kakvo je ogibljenje pozadi ? Moze li se podesavati tvrdoca/prednapregnutost opruge ?
  11. Lepo je naveo Nemanja88 "boj ne bije..". Sve zavisi koliko si lud,iliti koliko smisla i zelje za avanturu imas,po tvojim odgovorima bi rekao sasvim dovoljno,tako da... I da,ipak bi posavetovao da izbegavas kineze,drug je imao quinqi QM 250 (choper/kruzer nazovi kako volis) i kad se masina ugreje na radnu temp.i malo jos, na brzinama preko 100 km/h je dolazilo do nekih trzaja,prekida kao da je problem u struji,kabelima svecica i sl. Moj savet je : skupis jos malo kesha,i nadji si nekog japanca do 1000 e i 125/250 ccm a u tu cenu ti moze upasti i Kawa el 250 eliminator a motor je sa svoja 33 konjcheta mnogo prihvatljiviji za neki duzi put. Ovaj model ti mogu toplo preporuciti jer ga je isti drug imao posle QM 250 i mogu ti reci da je razlika kao i oko jer sam i sam vozio tu kawu na jednom moto skupu i vrlo sam se prijatno iznenadio,motoric je ..ili nesto slicno,sta ti se najbolje uklopi u budzet,jer kontam da je to presudno kao i kod vecine nas
  12. "Pepeljuga" prica...sa happy endom gde su i vlasnik i motor srecni sto su se nasli E da je ovoga vise... Neka ti je sa srecom i u zdravlju da te sluzi, btw mnoogo dobro i bad izgleda kljuse
  13. Moj drugar ima jedan izrazito lep,do sad skriveni, talenat za pisanje.. ..i da istina je,jako sam se smejao kad je pricao za padanje s ivice kolovoza pred Englezima Zelim mu da sto pre sedne na svoj prvi motor (znam da ovaj NAJvise zeli...)
  14. Slazem se,klasika je klasika i speed triple je perverzija ...mada i stim farom dosta dobro izgleda
  15. I ? Jel jos uvek ceka vlasnika ili je otisao ?
  16. Srecan rodjendan i srecna dalja prodaja :)))) (ali da prodas R6 a Bandita ostavi ;D )

  17. Pozdrav svima, malo je na frku ispalo,ali mozda nekod od forumasha moze da mi pomogne... Potreban mi je smestaj u Senju od 24.-25.09. pa na dalje tri do cetiri dana. S obzirom da je van sezona nisam siguran da cu naci smestaj od vrata do vrata na kuc-kuc sistem, pa ako mi neko moze pomoci bio bih zaista zahvalan... Naravno pod "potreban mi je" ne mislim da mi se dodeli za dzabe,platio bi koliko treba... Hvala unapred svim dobronamernim bajkerima
  18. Posto sam u nemogucnosti da dodjem,molim napisite mali izvestaj kako je bilo da znam za sledecu godinu
  19. 1. Godište skutera koji ste vozili: 2009 2. Vreme provedeno na skuteru: Od 22.05.2009. iiii jos uvek ... (nesto preko 7 000 km) 3. Šta mi se dopada: Vozi se kao veliki motorcikl zbog tockova od 16 cola,jako dobar osecaj,zadovoljavajuca snaga,dobre kocnice,atraktivan izgled,kvalitet materijala bolji cak i od nekih evropskih brendova...Odrzavanje : ne moz' jednostavnije..ulje,filter,svecica (redovno) e sad..kais na 7 000 km,plocice na 10 000,mogle bi i gume.Zavisi kako se vozi 4. Šta je moglo biti bolje: zapremina spremista ispod sedista,t.j. vise oblik je problem jer ne moze stati Full-face kaciga u isto,cak i Jet kacigu treba stisnuti i malo nagnjeciti. To naravno zavisi od pojedinacnog modela i oblika Jet kacige ali moje iskustvo je ovo. Naravno top-case kofer resava sve probleme Voleo bi da ima neki instrument za pracenje radne tempereture,ali u tu cenu koju placate za ovaj model mozda je malo previse ? Mozda sam razmazen ? Uostalom kazu da za jednocilndricne vazdusare pregrevanje je jako retka stvar...Moj nikad nije pokazao znake pregrevanja,mozda cisto "za svaki slucaj..." Ali, kao sto rekoh,u toj ceni.... 5. Moj utisak: Sve u svemu mislim da nikad bolju kupovinu nisam napravio u zivotu. Potrosnja je oko 3 litre u gradu,ne prelazi 3,3 uz najostrija ubrzanja. Otvoren put,nem pojma verovatno dosta manje ali se ni jednom nisam nakanio da izmerim bio sam previse zauzet uzivanjem u voznji Dobro podnosi dvoje ali performanse trpe (ipak je 125 ccm) max. brzina je tad 100 km/h a inace 110 - 115 km/h kad je nov kais,moj se malo oteglio, sleduje mu penzija svakih 6 -7 000 km. Lepo se vozi i na malo duze,100 km i malo jace,ali ce boli guza ..bez toga nema. Lepo leze u krivinu,skoro kao pravi (motorcikl) ne bi znao sta mu tacno nedostaje,mozda je ugao viljuske ili nesto sl. (da ne pametujem kad ne znam,mozda ima neko kompetentniji ko ga je vozio pa neka kaze..) Fali snage pri obilazenju i malo maximalne brzine ,ALI ...opet ono "ali" ipak je ovo SKUTER od 125 ccm i kao takav je prosto i jednostavno SAVRSEN ! Da!,rezervoar je nepravilnog oblika i kad kazaljka predje ispod 1/3 skale,trc' na pumpu imas jos 50tak km....Dok gornju,ili prvu 1/3 deluje kao nikad da potrosi Jos jedna stvar...u pregradi ispod kormana se nalazi uticnica od 12 V ! Pa koji to proizvodjac jos stavlja u ovom cenovnom razredu ! Nisam tacno siguran za cega bi moglo posluziti,mozda GPS ili punjac za mob.,frizider,klimu,el.rostilj....naci ce mu neko vec namenu. Ja ga ne korisstim,ali lepo je znati da ima Ako imate nekih pitanja drage kolege bajkeri/forumasi rad sam odgovoriti na PP ... Zelim pun rez. i bezbedan drum
  20. Niceee
  21. Zaista lep i ocuvan motor,ali pogresan deo foruma... Treba ti Oglasnik a ne garaza druze Pozz i srecna prodaja
  22. Fenomenalna tema, od "A" do "Š"... Negooo Jel bi moglo jos slika i recimo clip kako zvuci G-dja ???
  23. uf,uf,uf gledam i ne mogu da se nadivim lepoti Customizejshn i personalizejsn je mama ! Keep up the good work Preraste ovo iz zimske igrarije u proces koji ce da trajeee.....na radost nas forumdzija
  24. Pridruzujem se cestitkama,prelepo izgleda !
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja