-
Broj tema i poruka
249 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Ćefa bajker
-
"jesen prodje ja se ne ozenih"... (Suzuki GSF 650 review)
Ćefa bajker je odgovorio članu Maki u Generalno
Extra je tekst,podsetih se kako je biti jedan od Banditosa Ala nagrdi stare modele BIG thumb up za sva tri citata ispod -
Kod mene u kuci 2xKymco , 1xYamaha ...glasao za buraza (Yamaha),kad nije forumdzija khm.khm...IMA Husqvarna ,a nema Kymco
-
Svaka cast Dexu ,lep review
-
Bogami svetli za sve novce Zanima me jel se vidi kad pogledas kroz fabricko socivo da su u pitanju LED diode,jel se vidi tackasto ili kao jedan snop ekstra jakog svetla ?
-
...ode co'ek ne zadugo...Honda je Honda
-
Moram se sloziti s Andrejom jer tih 100ccm vise poskupljuje registraciju za par 'iljada,4 cilindra,4 karburatora znaci vecu potrosnju i vecu cenu na servisu kad treba stelovanje/ ciscenje umesto 2 kom. kod CB,GS,ER.. Gume su vece dimenzije,samim tim i skuplje opet za par 'iljada...itd. Sve to kad se sabere naravno da znaci kad na kraju sezone podvuces crtu i za iste stvari koje bi uradio/promenio na motoru ostane ti 100-200 e vise u dzepu. Bilo bi jako lepo kad ne bi morali na ovaj nacin razmisljati,ali stvarnost je malko drugacija Sto se tezine tice,ovo su podaci sa Motorcycle spec. GS = 173 kg CB = 173 kg Bandit = 208 kg
-
Molim.. Pravo da ti kazem,meni odgovaraju i GS i ER5 velicinski,malo sam nizi (181 cm i 90kg) ali masovno izazovniji vozio sam i jedan i drugi,ali CB nisam. Verujem da je malo krupnija od ova dva,kazu ljudi,a kazu i mere... Da Bandit jeste i tezi i veci i sve po malo vise od gore navedenih,ali ne posmatraj to na taj nacin - poredeci sa skuterom jer ce on zauvek biti ULTIMATIVNO prevozno sredstvo za grad i provlacenje kroz kolonu na semaforima Svaki od ovih motora ce zahtevati navikavanje,ali ono navikavanje sto spada u slatke muke
-
Meni BRUTALNO izgleda,ja obozavam naked-e i ovakva Honda mi je san jednog dana...potpuno je monstruozna ! Po meni u klasi sa MT-01 , B-Kingom, Augustom Brutale, Ducati Streetfigterom...govorim o izgledu ofc. Video sam jednu letos kod Mercatora (NS) i pustio sam fest balu,ovako
-
Drugar je kupio ovu 500tku pre nedelju dana u Beskoj,kao lutkica je Zaista se lepo sedi na njoj i nije suvise pognut polozaj,ne vozi se "na podlakticama" i ima vrlo dobar zvuk za fabrickim izduvom... Nisam je jos provozao,malo je zimoca napolju,ali cim bude toplije
-
I mene je veoma zainteresovao ovaj model,prvenstveno zbog toga sto je 500 ccm a 4 cilindra jer su ostale 500tke uglavnom twin-ovi.. A ovo je mnogo lepsi zvuk ali opet veca potrosnja ... sve ima svoje PRO et CONTRA Izgleda da ih slabo ima kod nas...
-
Svaka cast,pravilno razmisljas Mislim da ti nece biti frka ako si ikad vozio nesto s brzinama na dva tocka i imas taj osecaj za kvacilo/gas i hladnu glavu na ramenima,ne bojim se za tebe Iz licnog iskustva ti mogu reci da nije to veliki bauk,meni je prvo iskustvo sa vecim motorom bilo na Banditu a pre toga nisam ni APna provozao...sve je glavi i postovanju prema masini. Iskustvo se stice... Sticajem okolnosti ostao sam bez Bandita i vozam Kymca,ali vraticu se na neki neked kad-tad ,zato i pratim ovu temu i mislim da si dobro izabrao ako se odlucis za CB 500 ...jos ako te sreca i finansije posluze i uzmes Baltrekkovu CBejku ,imas moj re5kt U zdravlje ...
-
A koji Dukac je u pitanju ? Akoo je Passo bicu jako prijatno i lepo iznenadjen
-
I ovaj CB ofc.
-
Ako mislis npr. na ovako nesto, onda se i ja u potpunosti slazem: Da,upravo na to mislim ! What's up with that ? Neka nam pozivi B-King,MT-01,V-Max i Bandit...mada su i oni pceli da šilje pogled,da ne kazem farove
-
...Slazem se za okrugli far POTPUNO ,danasnji najkedi u stvari mnogo vise lice na Street Fight verzije nekadasnjih nejekeda. Po meni bar - na zalost
-
[quote Izvinjavam se na off-u, ali je ipak i ovo "CB" ! Mislim da cu ti oprostiti kolega,CB ...
-
Priznajem,CBF sam zaboravio... Ali i on se nije prodavao posle 2005/06... zar ne ? Barem kod nas ?
-
Pa i ja bi rekao da su malo manji...sva tri modela su entry-level,ne mozemo bas ocekivati cuda Dok su recimo NC700 modeli sasvim fino veliki. Probao sam NC700x na NAVAK stazi u Subotistu kad su bili "Honda adrenalin dani" i mogu reci da je ok motor,onako velicinski - ima ga ...mada sam ja skroz prosecan po gabaritima : 181cm i 90tak kg
-
Jeste ,postojala je do 2003 CB500E,potpuni naked s okruglim farom i CB500S sa polu-oklopom a evo sad posle tacno 10 god se vratila izmnjena na sajmu u Milanu EICMA ...a s obzirom da njen veci brat NC700S u Hondinom zastupnistvu kad nas kosta 5490 e,mislim da ce cena ove 500ke biti vise nego konkurentna
-
e da... Agregat u pitanju je Hondin paralelni twin sa 8 ventila,dve bregaste u glavi motora (DOHC) 471 ccm ,vodeno hladjen ,snage 35 KW / 48 KS (pri 8 500 o/min i 43 Nm) sve u svemu fina mahinica i jos Honda Na istoj osnovi postoje i modeli sa oznakom "X" i "R" u sufiksu i predstavljaju, prvi enduro a drugi sportsku varijantu....trkalicu
-
Konacno se Honda dosetila i ponudila nesto za bajkere s plicim dzepom ali i manjom kubikazom,jednostavnijim layout-om u duhu nekog proslog vremena (koncepciski mislim..) dva tocka,agregat,rezervoar i sediste... Ne moz' jednostavnije Sta Vi kazete ?
-
ok,nisam mislio nista lose...to je bio samo dobronameran komentar
-
Upravo tako Nego,htedoh da kazem jednu stvar... iscitao sam Vasu temu od pocetka do kraja i zaista ima puno korisnih inf. i za sadasnje vlasnike i za potencijalne ,koji bi usli u "sektu" (gde ubrajam i sebe). Na kraju krajeva za to i sluze ovakvi i slicni forumi...pored druzenja - jelda. Stoga jedan mali apel na one koje imaju nameru da nesto novo pitaju...pogledajte prvo sta je u temi vec napisano(tipa - velicine guma,kolicina ulja i sl.) da se ljudi odavde ne ponavljaju 100x ,jer po meni, to je malo odraz nepostovanja istih tih ljudi od kojih trazite odgovor.. Nemoj da vas mrzi,ima jos sto-sta korisno da se sazna a sto mozda niste ni znali da vam treba Pozzz i sretno forumashenje
-
Koje su model Continental-ke ? ..i dimenzija,a koje si imao pre ?
-
U svakom slucaju Troublemaker msm. da nije bas validna ivesticija ,puci na takav motor jos 400-500 e doci ces na cenovni rang kolege s foruma stilgar koji isto prodaje ER5 neko vreme a kupaca nema...
