Jump to content

Moto Zajednica

Ćefa bajker

Članovi
  • Broj tema i poruka

    249
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Ćefa bajker

  1. Nije nase trziste za ovakav primerak moto-idustrije...ko ima ukusa za ovako nesto-nema para,a ko ima para-nema ukusa zacarani krug :'(
  2. Bogami Negro,imaces pravog monstruma medj' nogama kad zavrsis bike Pravi re5kt za rad !
  3. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    Nije valjda da sumnjas ? Svaka tebi cast na vozanju
  4. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    I ja se secam da se ovaj dosta dugo prodaje,i nesto mi se javlja da jeste u pocetku bila neka wtf.cena...Za dim ne mogu da kazem,nisam 'opipao' A sto se tice km,pa mozda je okrenuo pun krug (ne znam jel ima jos tu jednu cifru na satu,lupio sam..)
  5. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    Nisam ni stigao do njega juce...Kad nazvah coveka oko 16h bio je prodat,a ja nisam mogao otici ranije da ga vidim bummer Ko zna zasto je to dobro Da,a za meetup ok je....sad sam i ja bio nesto smusen oko praznika,pa nisam bio tu.. Moze ovih dana
  6. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    Zvao vec,pitao..tvrdi da nezna,garantuje za pravu kilometrazu od 37 000 i vlasnik je preko 6 godina.. Jos samo da se dogovorimo
  7. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    oglas Da li se meni cini ili ovde vidim polugu za dobos na zadnjem tocku,a '98 bi trebalo da ima disk pozadi ?
  8. Cestitam na prodaji...a sad ce da padne neka nova makina Na koji R prelazis ?
  9. Bokilicu,moze li se kod vas naci delova za skutere? Konkretno plastike,jos konkretnije pod za Agility 50 ? Ako ne,gde bi to mogao iskopati ?
  10. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    E drugari posto ste obojica iz NS voleo bi da i mene ukljucite u taj susret jer nikad nisam izbliza opipao CB500,a ozbiljno razmisljam o jednoj p.s. ja placam pice
  11. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    Jesi onu srebrnu uzeo,sto si linkovao oglas ovde ?
  12. ti novi GSovi imaju uljni hladnjak.. nije mi jasna slika psa i er6 u oglasu? Mozda daje i kera gratis u trgovini kao Brad Pitt u Snatch-u
  13. Ufff svaka cast druze Jel to rezervoar sa Bandita 400 ? Skidam kapu za preradu,stvarno si maher
  14. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    A ja za cetiri sezone s Kymcom 7 000...mislim da tu bas nema pravila ,neko moze i da predje za jednu sezonu 10 000 (hipoteticki - da se neko ne zakaci za ovu izjavu) a da posle toga tri sezone ne mrdne motor uopste iz garaze...
  15. Evo ovako,mozda pomogne... U Novom Sadu ova firma se bavi prodajom najrazlicitijih semeringa pa oprobajte srecu,nikad se ne zna Moj drugar,koji se bavi servisiranjem vanbrodskih i brodskih motora,cesto je nalazio tu neke "zeznute" i nestandardne semeringe kad zatreba. Pozdrav,zelim vam da nadjete ono sto trazite jer ova lutkica zasluzuje to!
  16. Kojim onda vradzbinama onda objasnjavas snagu Bandita 400 ?
  17. ...a kamoli neka druga 600tka sa 4cil.
  18. Bas puca od snage, a sta onda reci za one koji imaju 100ccm vise a duplo vise ks? Pa ako uzmes u obzir godinu konstrukcije modela/agregata koja je '89-'90 jelda onda ova izjava ima smisla...plus mislim da je malo ne fer porediti twin i bilo koji drugi agregat sa cetiri cilindra jer je i Bandit 400 sa 100ccm manje jaci za skoro 10tak konja od GSa . Let's not mix frogs and grandmothers
  19. Ćefa bajker

    MLJET 2012

    Vrlo lep putopis ,a i izuzetno zanivljiva destinacija I sam planiram ovog leta slicnu destinaciju ali sa studentskim budzetom, pre svega spavanjem u satoru i sto vise tih brutalnih plaza sa prozirnom vodom
  20. Sherlock Bokilic sve otkrije Fala Bogu za takvog majstora..
  21. JAOJ...imam i ja jednog takvog u kuci sto ne da se baca
  22. Prosto predivno ! Svaka cast na pisaniju i slikama i,i...ma sve Daj jos,daj jos,daj jos...
  23. Svakome je njegov motor najlepsi,nemoj me pogresno razumeti...ali neki ipak vole da je sve u fabrickom stanju. Tvoj motor izgleda kako izgleda da je moj - ne bi mu menjao izgled-svidja mi se ovako ,samo kazem da kad je prodaja u pitanju neki ljudi vole da je sve stock. Ja ti zelim svu srecu u prodaji
  24. Slazem se za vracanje fara,sigurno ces ga tako i pre prodati
  25. Pitam,cisto zbog estetike...bilo bi bas perverzija da se vidi tackasto,ali ukusi se razlikuju u to ne ulazim. Verovatno je i unutrasnjost tog sociva malo rebrasto-katadiopterska pa rasipa svetlost jos vise..Svakako si povecao svoju vidljivost u velikoj meri a to i jeste najbitnije - slazem se.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja