Jump to content

Moto Zajednica

Ćefa bajker

Članovi
  • Broj tema i poruka

    249
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Ćefa bajker

  1. Eh ,sto nem' vecu glavu.... Kaciga je prelepa
  2. Stigle flansne karba preko Holandije,Maribora u CULE NS Otisao,opokupio,namontirao sa novim imbus srafovima
  3. Mozda za cbF1000, ali CB500f ne.
  4. Bio sam prosle nedelje do prodajnog salona DELTA AUTO MOTO u NS i rekose mi da su preliminarne cene za ovaj 'f' model 4.900.oo EU i da ce na to biti jos neki promo popust ko ostavi kaparu u neko skorije vreme.... Sta im dodje ta vremenska odrednica,pojma nemam. Malo mi ide na onu stvar kad su prodavci/dileri kao nesto tajnoviti,nije mi jasno cemu to..
  5. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    Uf,bas fina Nek je sa srecom
  6. Za koliko je prodat,ako nije neumesno pitanje ?
  7. Imam isti model cetiri sezone se vozim jako slatko Izuzetan je skuter,ko kupi ovakvu spravu nece se pokajati... Srecno s prodajom
  8. Naručene dve nove flanšne karba Cena nije fixna
  9. Ako,cestitke i starom vlasniku - na strpljenju
  10. I treba ti druze da popizdis i vratis cenu na 3 ljade lepo ! Pa ne prodajes krsh pa da spustas cenu svako malo nego VRH motor i to jos BMW
  11. Razhyjeva CB ?
  12. Jeste, motori tadašnjeg doba imaju neki poseban šmek Hvala Alekre na pozitivnoj replici
  13. Prodajem gore navedeni model, Godište: 1987. Radna zapremina: 306 ccm Snaga: 20 kw / 27 ks Registrovan do: 08.05.2014. Pređena kilometraža: 51170 km -urađjen kompletan servis i štelovanje karburatora -nove NGK svećice kupljene u MASS-u -novi filteri za vazuh(jedan sa svake strane) -kaiš dobar,podmazan biljnim uljem (tako treba, ozbiljno !) -na gumama šara dobra al' su stare -dva izduvna topa od prohroma ,plaćena 150 eu komad (sto kaze Pesnik iz Cvijićeve,ako su lagali mene..) -akumulator dobar,pali bez problema -kreš bar original ' Fähling ' -naduvavanje tvrdoće prednje viljuške (klasičan auto-ventil) -motor je u kompletnom (sem bočnih plastika) i originalnom stanju. Cena: 700 eu i za ljude sa foruma nije fiksna Prodajem ga jer imam drugi motor i steta je da curi registracija i da stoji pod ciradom. 065/2663780
  14. Ne postoji lepsi oglas na forumu
  15. Video ga pre sat vremena na ulicama NS,mnogo lepa Bembara
  16. Honda mog drugara koja je prodata u Staru Pazovu,a iz NS je stigla ovako Imao sam neki osecaj da ce stici do majstora Bokilica...svi putevi vode u Rim
  17. A jeeel ? Svaka cast za Suzuki ! You live,you learn..
  18. Zar ovo nisu fabricki izduvi na slikama ? btw.masina jako fino radi,lepo se i cuje. Vidi se po slikama da je motor fino osvezen,primerak za pozeleti jos sa fabrickim maskama...to je uvek dobro imati ako buduci vlasnik hoce da ga vrati na original.
  19. Cena,godiste ?
  20. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    Tako je nema ti druge...
  21. Inace,jel cuo neko od vas za te 'vlado' izduve? Jel to neki lokalni madjarski guru pravi,ili ? Zanimljivo kako se koriste ta zuta slova na crnoj podlozi sa crvenim detaljima kao i DragonAda ( mozda podseca na nekog...khm...Akrpovich ) Al' dobo izgleda,sta ima veze...
  22. pa verovatno,tvrdo neudobno kao parvi roudster i trese u **** posto je jednocilindrash,ali zato mislim da drzi u krivini kao magnet i da poteze kao iz katapulat i cupa ruke iz ramena Zar ne beshe u Husquarnama isto tako neki agregat od 510 cc ? Kao da se secam..
  23. Ćefa bajker

    HONDA CB 500

    Opet,vazi ono sto ti zec rece...kupi onaj na kom ti je najbolji filing i kez oko glave jer motor se vozi zbog uzivanja i tu nema mnogo pameti. Ako uzmes nesto zbog jednostavnijeg/jeftinijeg odrzavanja zamisli kako ces se osecati kad vidis u gradu ili na putu onaj model koji ti se vise svidjao i srce ti ište taj a ti pod buljom imas nesto sto si uzeo iz ovog ili onog razloga...ne ide,jel tako ? Zovi oglase,sedi probaj sva 3 ili 4 koliko modela vec razmatras i kasce ti se samo pozz i ravan drum i rezervoar pun
  24. Naisao sam na ovu informaciju u lokalnom Dnevniku prekopao malo slika i specifikacija na netu,pa reko' da podelim s vama... Naime,radi se o madjarskoj fabrici Danuvia koja je zainteresovana za ulaganje i izgradnju postrojenja za proizvodnju motorcikala u Novom Sadu a kao moguce lokacije izdvajaju se stare fabrike 'Jugodent' i 'Jugoalat' na Futoskom putu. Zaslugu za ovo interesovanje svakako moze poneti jedan od menadzera Danuvie koji je ponikao na Fakultetu tehickih nauka na Univerzitetu u Novom Sadu. Vise o tome na linku Dnevnika A sto se tice samog modela koji bi se proizvodio ,u pitanju je Danuvia SuperRetro 510i moderni cafe racer pogonjen cetvorotaktnim jednocilindricnim SOCH agregatom od 510 ccm snage 70 ks marke Sherco,Magneti Marelli elektonikom,ÖHLINS suspenzijom i sve to upakovano u 110 kg ukupne tezine ( !!! ) ...za cenu od : $ 6,992.58 koliko se sada prodaje. Nadamo se nizoj ceni ako je pocnu praviti kod nas Evo i malo slika ovog modernog klasika - neke sa kovrdzavom Madjaricom,neke brez
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja