-
Broj tema i poruka
249 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Ćefa bajker
-
Zaista jeste...ko zeli ovakav motor,nema bolje kupovine. Stanje je za pozeleti...sa tom kilometrazom,ma k'o nov je
-
Na prodaju motor naseg clana sa foruma coolerns,koji nema preko 100 postova pa ne moze sam da postavi oglas.... Gore pomenuti model je na prodaju, - registovan do 04.07.2016. coolerns je vlasnik u saobracajnoj, - nove gume (ni 1000 km) + jos jedan par jako dobrih guma koje su vise za put sa manjim kramponima, - 19.500 km na satu, - zaista zavidno stanje kompletnog motorcikla(jedina mana je puknuto staklence zadnjeg desnog migavca), Kupljen prosle godine u februaru mesecu,na prodaju je zbog prelaska na drugaciji motor....stoga zamena iskljucivo za KLE 500 (2005.i noviji..). Mozda i BMW F 650 GS... Cena je 2350 eur,podlozna maloj korekciji... Kontakt: 065 4642666
-
Prodajem: - Deklu za Triumph Sreet Triple 675 (2008. - 2011.) 70 eur, - Harley Davidson rear rack, dyna Super Glide - odgovara i drugim modelima Harleya-a 40 eur, - Harley Davidson retrovizor,desni - Dark Custom serija 10 eur, - Honda CB Sevenfifty migavci 10 eur, Sve cene podlozne dogovoru t.j. cenkanju 065 2663780
-
Stanje za pohvalu,srecna prodaja !
-
Sator, vreca za spavanje i oprema koja ide uz to
Ćefa bajker je odgovorio članu Njegova klinceza u Prtljag
Savet svima za ujed ose,u toku voznje ili ovako u prirodi....ja uvek nosim sa sobom par sibica/palidrvca. U slucaju uboda,navlazite vrh pljuvackom i protrljajte po ubodu dok se fosfor ne rastopi....ako fali-dodajte pljuvacke. Garantovano prolazi bol u toku od jednog minuta ! -
Suzuki GS 500 ('89-'00, '01+, '04+ F) - svasta ponesto o njemu
Ćefa bajker je odgovorio članu vlada185 u Naked
Mnogo lep oklo za GS-a,cak mi je i lepsi nego oni noviji sa jajastim farom. Mislim da su posle 2003 isli ti modeli... -
Praznicna cena 850 evropskih
-
Lorde,svaka tebi cast ....a kinezu I posle kao nekom treba "veliki" motor da se putuje ?!? Ma,ddaa
-
Na prodaju HD delovi: - zadnji pack treger-rear rack 40 e, - komanda menjaca 40 e, - komanda kocnice 40 e, - fuzaster (jedan) 5 e . .. .(ako se prodaje odvojeno, inace bih ga dao sa komandama) Delovi su iz Darck Custom serije, odgovaraju DYNA i nekim SOFTAIL modelima. Na komplet dajem popust....
-
Obavezno javi sta je prinova
-
Masala,mozemo praviti druzenje Uni-tracka
-
-
Moj Wallpaper za ovu zimu
-
Sve to,a za komarce koristi Autan
-
I nije fiksna cena.... 1100 stoji da odbije dzimrije koji ce da nude 500-600 eura. Sa ljudima se uvek nadje dogovor
-
@ sashac Nigde nisam ni napisao da mi je hitno,samo steta je da se ne vozi a motor zdrav i prav....neko bi bas uzivao s njim. Cena je takva zbog ulozenog truda i zivih novaca (i mnogo je manja nego sto treba i sto je ulozeno,ko god je radio slicnu stvar zna vrlo dobro). Cafe racer mi ne pada na pamet da "pravim" posto je to kanibalisanje cisto....pogotovo sto sam bocne plastike (kasete) narucivao preko pola sveta da stignu kako bi ga kompletirao. Motor inace ima svaku bravicu ispravnu na sebi(pored one kontakt), jednu za zakljucavanje volana sa originalnim kljucicem i dve za zakljucavanje prtljaga/kacige jednu sa svake strane na ramu ispod mesta za suvozaca... Ovako kompletan motor bi bilo cisto Bogohuljenje seci....ali ko ga kupi neka radi sta mu je volja.... @ mrle Mnoge stvari u zivotu su teske,ali prodaja motora za mene ne spada u njih....i da se ne proda,ostaje mi super motorin,redak deo moto-istorije
-
Od zamene mi je interesantno CBR 600 (F2,F3),VFR,Seven-fifty,Bandit,Zephyr,XJ 900....i ono solarno placanje Zivi bili
-
Promenjeno ulje i filter ulja,filter vazduha....registracija curi li curi...a ne vozi se bas nesto....'Ajte ljudi,steta da stoji vaka makina
-
Drugari,nista se ne prodaje...nije to do F4 'taka tura...
-
Evo da ja kazem za kais,posto vozim isto kawu s kaisem pa se relativno razumem u tematiku... Vek trajanja kaisa je izmedju 80 - 100 000 km,ko zna mozda moze i vise a mozda na tom ENu koji gledas nije prvi kais nego drugi,treci...ko zna Ostecenja kaisa se prepoznaju kao klobuci,male naduvane povrsine velicine zrna graska. To je znak da se kevlarsko tkanje ispod sloja gume razislo/rascvetalo i da je kais za zamenu. Sto je cifra od nekih 300,350 e za original kawasakijev deo. Bilo koji drugi bi dobro proverio prvo na netu pre nego stavim na motor jer moze ostetiti i kaisnik. Jedina druga stvar na koju treba paziti je poravnavanje kaisa. Mora biti u osi, zadnji sa prednjim kaisnikom, jer u protivnom zubi se nejednako jedu i takodje dolazi do zbacivanja/sklizavanja kaisa. Odrzavanje je vrlo jednostavno na 2 do 3 000 km postaviti motor na stender,izduvati prasinu kompresorom i podmazati biljnim uljem(suncokretovo,maslinovo) ili specijalnim sredstvom za podmazivanje kaiseva (koje jos nisam video da neko prodaje u Srbiji,znaci samo preko neta da se nabavi) To bi bilo to
-
Nova sajla kvacila ...i dfalje ceka novog vlasnika
-
Eiuh,lepog li pejzaža i još lepše Hondice....Extra čučidu ti retrovizori sa kawe z750,ali mogao bi i ispuh malo da išpricaš sas onim sprejom za temperaturu
-
Pa to je samo 500 ccm,dvoje i 120 km/h .... mora ubiti barem 6 -6.5
-
Samo za zaljubljenike u Honda klasike
Ćefa bajker je odgovorio članu lord_oblivion u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Pa...prednji par zmigavaca nije bio original,sediste je bilo ruzno presvuceno,hrom u srednjem stanju,bez retvovizora i tako...mozda sam jos nesto zaboravio ali u principu fin kršić za sredjivanje...i jako brzo je otisla -
Samo za zaljubljenike u Honda klasike
Ćefa bajker je odgovorio članu lord_oblivion u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Bokilic je prodavao jednu 'vaku ovog proleca za 600 jura.....jedina razlika sto je imala livene tockove
