Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5239 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Daj druže kakav fejsbuk?! Pa ovo je priča za odabrano društvo istomišljenika,a ne za šabaniju.

 

Ako su svi ovde "odabrani" kao ti da se odmah pobrisem sa foruma.Sebe smatram potpuno obicnim a pricu kao odlicno moralno stivo za svakog obicnog(neodabranog) covjeka.

 

@vonabibajker izvini za off, imao sam neke skroz druge namjere, znas da zemo nece duzan ostati pa se vidimo kada krene prica o offroadu u sta ne sumljam.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Sto se tice parkiranja na mestu za invalide ispred tvoje zgrade, mislim da je to resivo ...

 

Realno gledano koriscenje invalidskog P-a od strane naseg vonabia je isto neki vid zloupotrebe. Nije on toliki invalid, koliki bi mogao biti da nije ovakav kakav je.

S druge strane, ti sto se bespravno parkiraju na invalidska mjesta su isto invalidi, i to najtezi, ali ne znaju to i nemaju (jos) potvrdu. Imajte razumjevanja... :zvizduk:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Sto se tice parkiranja na mestu za invalide ispred tvoje zgrade, mislim da je to resivo ...

 

Realno gledano koriscenje invalidskog P-a od strane naseg vonabia je isto neki vid zloupotrebe. Nije on toliki invalid, koliki bi mogao biti da nije ovakav kakav je.

S druge strane, ti sto se bespravno parkiraju na invalidska mjesta su isto invalidi, i to najtezi, ali ne znaju to i nemaju (jos) potvrdu. Imajte razumjevanja... :zvizduk:

 

1lol.gif na ledu se tresem kao pr.cana zečica... Skoro kada je bio ovaj sneg i led, očistim plato ispred zgrade, trasu do prodavnice, stazu do ulice i parking mesto, pospem so (imamo i starije stanare u zgradi pa da ne lome kukove), dođem popodne i zateknem situaciju sa slike... Parkiram se ispred bmw-a i ostavim telefon na suvozačkom sedištu ako je neka frka! Zove me lik zapovednim tonom ujutro, pomeri bre ova kola!!!! Siđem i objasnim da nije u pravu i da ton nije ok! Izvinio se iskreno i poštuje situaciju, nadam se i ispred drugih zgrada u kraju... 0takoje.gif1690633_10202910819793629_155874489_n.jpg1011773_10202942030413875_1349720805_n.jpg15092_10202910820153638_1476906125_n.jpg1607010_10202910820473646_485724201_n.jpg

  • Podržavam 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Vidis da nije znao, jesam ti rekao. :) Zbune se ljudi pa tumace ovaj znak kao "Parking za vozila sa tockovima".

 

1443.jpg

 

Ahahahahahahah vozila sa točkovima!!!! 0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

U petak mi je ispit za A kategoriju ,ozbiljno razmisljam da ne odem i batalim ovu moju zamisao i kupim camac :(

 

P.S. Polozih testove.... :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Nedugo pošto su me otpustili sa Ruda odlučismo da prebacimo Kawu sa placa gde je bila posle udesa kod Marka u garazu. Šlep služba je doveze pola sata kasnije... Leži na povređenoj levoj strani... Prednji kraj joj ozbiljno povređen... Isto kao i ja... Ja razvukao osmeh, a u sebi urlam od bola... Setih se kako je tuširana svake nedelje sa novim slojem Motul- a za lanac u tom istom dvorištu... Spuštaju je u garažu, dižu prednji kraj na štaku... Ključ iskrivljen i dalje stoji u bravi... Znam da sam stavio nov Yuassa gelski akumulator dve nedelje pre udesa! Rekoh, da probam da je kresnem, svi vrte glavom u neverici, prošlo je 6 meseci... Cajger visi na kablu sa leve strane... Priđoh joj sa leve strane kao i uvek... Tresem se kao prut... Okrenuh ključ,.. Crvena kazaljka ode do kraja crvenog polja obrtaja i vrati se nazad... Srce hoće da iskoči... Pumpa za gorivo odradi svoje zujanje... Pritisnuh crveni start taster... Baram bam bam bam bam bam bam bam zapeva iz prve... Skotrljaše se suze radosnice... Spusti obrtaje ler gasa, a ja uhvatih ručicu gasa i nežno je okrenuh... zatim malo jače... Tuga, sreća, radost, bol... Kotrljaju se niz obraze a ja u delirijumu... Avalski šoder koji izleće iz Akrapa dobuje po pločicama iza... Jessie nas kasnije kroz suze iznapušava najstrašnije... To veče mu posvetih jedan post na FB!!!

"Posle duzeg vremena .nadjoh snage da se i tebi javim...Izvini sto se nismo druzili jos koju sezonu, izgleda da nam nije bilo sudjeno... ;( Imao sam planove za mnogo kilometara sa tobom...Nedostajes mi mnogo, ponekada vise i od mojih delova...

Radovao sam se svakom tvom zvuku, vibraciji i mnogo uzivao sa tobom...

Ostaje samo lepa memorija na samo nase zajednicke trenutke...

Radovao sam ti se kao malo dete i kasnije, kada si okrnjen verno upalio na pola kljuca posle sest meseci lezanja u prasini...

Sada moram dalje, sam, okrnjen i sa tobom u jednom radosnom poglavlju iza sebe...

RIP Kawi :*

Nastaviće se...1656035_10203025825388697_1832516716_n.jpg1383740_10203025826388722_312186728_n.jpg862508_10200800931247734_1271361148_n.jpg?oh=21a81defe88a3478d27a0177e40b62f1&oe=52FC28D6&__gda__=1392277164_f56d1fdc2d1ada0a5fcc32439b7a0506

  • Podržavam 45

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

U petak mi je ispit za A kategoriju ,ozbiljno razmisljam da ne odem i batalim ovu moju zamisao i kupim camac :(

 

P.S. Polozih testove.... :)

 

0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif A sada pažljivo i odgovorno u uživanje sa prvim lepim vremenom!!! 1moto3.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Napisano iz srca. Veoma emotivno.

 

Mozda bi ova prica opet mogla da promeni temu.

 

"PUTOPIS"

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Naravno da se ne ljutim :). Ja sam bio ubedjen da je covek vozio neki R. Samo kad je pomenuo 2 cilindra u nekoj prethodnoj prici mislio sam neki italijan mozda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zvrk, 411 postova
  • Lokacija: London, UK, (ZG,BG)
  • Motocikl: ER-6F 2012

Divim ti se na hrabrosti sto si podijelio svoju pricu sa nama & optimizmu. Kao sto se da primjetiti uz tebe je cijela BJB zajednica - zato ne posustaj. Ne dozvoli da dug, mukotrpan oporavak i tuzne slike Kawe bace sjetu na tvoja lijepa moto sjecanja.

 

 

Ako je Darius Glover mogao nastaviti zivjeti svoj moto san onda mozes i ti :

 

Kawa je nastradala, ali ponekad motori zrtvuju sebe kako bi zastitili svog bajkera od najveceg zla - valjda je to dio one tajne veze izmedju motora & bajkera.

 

Veliki pozdrav iz Londre

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica
  • Motocikl: Suzuki DL VStrom 650 K7

Slazem se Mile, da vonabi-Dule nije takav kakav jeste ne bi bilo ni ove price ali me takvi vozaci stvarno nerviraju.

Da ne odem u off navescu jos jedan primer, cesto u podzemnoj garazi u Merkatoru u prolazu posmatram automobile parkirane na ulazu na mestima predvidjenim za invalide, skoro nijedan nema nalepnicu za invalide na vetrobranu ali valjda ti vozaci imaju u glavi neki poremecaj kao sto si vec primetio.

 

 

Sto se tice parkiranja na mestu za invalide ispred tvoje zgrade, mislim da je to resivo ...

 

Realno gledano koriscenje invalidskog P-a od strane naseg vonabia je isto neki vid zloupotrebe. Nije on toliki invalid, koliki bi mogao biti da nije ovakav kakav je.

S druge strane, ti sto se bespravno parkiraju na invalidska mjesta su isto invalidi, i to najtezi, ali ne znaju to i nemaju (jos) potvrdu. Imajte razumjevanja... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Kada vidite vozilo neovlasceno parkirano na parking mestu za invalide ne ustrucavajte se da vozilo uslikate i prijavite, takve vozace boli samo po dzepu.

 

Bahatost i zloba im ne ogranicavaju kretanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Sta je sta se pravis, ziv si. Losa gluma! nisi zakolutao ocima :D :D

 

Pizda .. otisao kod sestrice sa pitomim pogledom. Kao nesto mu seckaju, kao. Ono drogirali ga pa sada moze da glupa i zajebava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2496 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Sve gledam slike po ko zna koliko puta i pratim temu od samog početka. Svaki dan se pitam ali nemam snage da ti postavim ovo pitanje jer sve mislim da će biti potvrdan odgovor.

Da li si ti u oktobru 2011 bio u Obedskoj bari na skupu skuteraša.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Sve gledam slike po ko zna koliko puta i pratim temu od samog početka. Svaki dan se pitam ali nemam snage da ti postavim ovo pitanje jer sve mislim da će biti potvrdan odgovor.

Da li si ti u oktobru 2011 bio u Obedskoj bari na skupu skuteraša.

Esam' , bio redar i vozio par puta pored tvoje crne krstarice! Kasnije, proveo pola dana iznad roštilja!!! ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja