Jump to content

Moto Zajednica

Tatica ponovo jaše!

Recommended Posts

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Dobrodoslica. Svaka cast na tolikoj zelji.

 

P.S. ali naslov teme...kao naslov nekog "šveCkog akcionog" filma B produkcije :lol: :lol: Barely Legal varijanta :lol: :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E

IvaNNBGD: Ako nas ovde okuplja ljubav prema motociklizmu, dobro druženje i humanitarne akcije, meni ni malo ne bi smetalo da medju nama ima i kriminalaca. Verujem da delim mišljenje i ostalih BJbajkers-a sa značkama (jer svakako nisam jedini).

 

Tony Clifton: Ima tu istine, moja generacija je odrasla na tom segmentu kinematografije (''Auto-put u krevetu'', ''Rektor u krevetu''....), uglavnom u bioskopu ''Radnički univerzitet Novi Beograd''

post-31559-0-42008600-1385901064_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

IvaNNBGD: Ako nas ovde okuplja ljubav prema motociklizmu, dobro druženje i humanitarne akcije, meni ni malo ne bi smetalo da medju nama ima i kriminalaca. Verujem da delim mišljenje i ostalih BJbajkers-a sa značkama (jer svakako nisam jedini).

 

Tony Clifton: Ima tu istine, moja generacija je odrasla na tom segmentu kinematografije (''Auto-put u krevetu'', ''Rektor u krevetu''....), uglavnom u bioskopu ''Radnički univerzitet Novi Beograd''

 

 

Salim se ja kosmija. Nisam mislio nista lose. Ko da ne znas koji su omladinci zajebanti. Daleko od toga da sam krimi dzimi, a ovde ako ih ima, ja dosada nisam nijednog upoznao :zvizduk:

 

Meni je pola familije u muriji, nazalost :P Sta da radim kad si izabrao tako zanimanje, gde se uglavnom vicevi pricaju. Tako da razumem, al nikako ne mogu da razumem sto bas kawasaki od svih ovakih kvalitetnih motora :lol:

 

 

:takoje::takoje::takoje:

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Tony Clifton: Ima tu istine, moja generacija je odrasla na tom segmentu kinematografije (''Auto-put u krevetu'', ''Rektor u krevetu''....), uglavnom u bioskopu ''Radnički univerzitet Novi Beograd''

 

:takoje:

 

 

HOPA-CUPA-U-KREVETU_slika_L_12895629.jpg

 

ili u originalu na danskom:

 

20090911-142506-6.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E
post-31559-0-45963000-1385903963_thumb.jpg Prva ljubav zaborava nema! A i kada sam bio klinac, čuo sam izreku francuskih bajkera, u doslovnom prevodu ''ko ne vozi Kawasaki, taj je p...'' (uz veliku ogradu i izvinjenje potrošačima ostalih marki). Naime, u to vreme su žarile i palile Kawe iz čuvene ''H'' serije (tri cilindra, dvotaktaši). Obzirom na eksploziju snage, a ondašnje slabe gume i kočnice, vozili su ih samo momci sa titanijumskim moodima. Inače, nisam ni mislio da si mislio išta loše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Komso, prikloni se ti sada modernom dobu. Sada kazu za Francuze, da vole da se guze.... Necu da kazem ni za jedan motor da je los brend, ali znas kako se dele sada motori. Na Japanske i ostale, a Japanski na Hondu i ostale. Mozda se nadjemo negde u komsiluku na pivu, pa da razmenimo motore za probu. Mozda obojica promenim o misljenja :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E

Da sam hteo da se priklonim modernom dobu, rodio bih se 1989. a ne u doba FNRJ. Stari ker se ne uči novim trikovima. Za Francuze zaista ne znam da li se guze, a za Francuskinje mogu da garantujem. Toliko se još moglo putovati u vreme socijalizma. Pivo, naravno, može - sa zadovoljstvom, ali nikako istog dana kada se vozi motor. Jedan od principa zbog kojih me je do sada zbog motora slikao samo radar, nikada rendgen. Pozdrav!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Kakav je to nacin?! :stabre:

 

Umesto da na dan drzavnosti topis cvarke, ti se registrujes na "tamo neke" forume; c.c.c! :popovanje:

 

 

 

 

Dobrodosao i pozdrav od enduro gerijatrije. :zdravo:

 

 

ps. Primecujem (iz zute trake) da ti prija Brankov most po kisi i hladnoci. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Bolje da ti jases nego da tebe jasu! Pozdrav za Kawasaki, kada dodjem u tvoje godine otkupicu ga od tebe - moja sledeca masina nadam se :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E

@BusMan: ''Tko nije vozio motor masnim Brankovim mostom po kiši i košavi, taj ne zna što je patnja!''.

U pitanju je čista homeopatija - preventiva protiv reume i prostate.

 

Što se tiče čvaraka, mrzi me i svoje salo da istopim, a ne tamo nekog jorkširskog primerka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Zanimljivije prestavljanje ne procitah skoro i vala mi je drago kad se iz teksta vidi da je neko sretan ko "malo dete"! I meni osmeh na licu!

 

Dobro dosao na forum i dobro dosao nazad na motor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja