Jump to content

Moto Zajednica

Posao.

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Posto je devojka dobila posao u struci u Beogradu, preselio bih se i potreban mi je posao. Najvise bi mi odgovaralo rad sa racunarima....ali ako ima nesto drugo ponudite.

 

Dalibor Đorić

 

 

Datum rođenja: 25.06.1990.god

 

Mesto rođenja: Austria, Feldkirch

 

Adresa: StojadinaĐorđevića 10 37000 Kruševac

 

Telefon: +381 37 481255

 

Mobilni telefon: +38163 19 55 121

 

E-mail: djoricdalibor@gmail.com

 

 

OBRAZOVANJE

 

·Srednjamašinsko elektrotehnička škola, Kruševac ( 2005 – 2009 )

 

oObrazovni profil: Mašinski tehničar zakompjutersko konstruisanje

 

RAD NA RAČUNARU

 

·Microsoft Word,

 

·Microsoft Excel,

 

·Internet,

 

·pro engineer

 

·pro desktop

 

LIČNE OSOBINE

 

·odgovornost, preciznost, marljivost,

 

·sposobnost upravljanja vremenom,

 

·sposobnost prilagođavanja novim poslovima.

 

CILJ ZAPOŠLJAVANJA

 

·Odgovoran posao, sa mogućnošću napredovanja,

 

·Biti deo uspešnog tima, profesionalnodoprinositi svojim znanjem i veštinama zajedničkom cilju,

 

·Mogućnost stalnog učenja i usavršavanja.

 

Radno iskustvo

 

·Planetbike

 

Pokretna traka, sklapanje bicikala

 

·Kovane ograde

 

Zavarivanje, farbanje, sečenje…

 

 

 

OSTALO

 

engleski jezik: srednji nivo,

nemački jezik: osnovni nivo

·Vozačka dozvola: A, B kategorije

 

1537fax.jpg

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Sine,vidim ovde dosta plusica,na tvoj post,mora da su ti drugari.Prva ti je greska sto juris za devojkom.hehe.Drugo kvalifikacije su ti skromne,ili nisi naveo sve.Instalacija/reinstalacija windowsa je u domenu da moze svako,ne treba nikakvo znanje.Radio si u Planet Bajku,to je vec nesto,na kom mestu si radio,i koliko dugo...Sve to navedi.I nemoj govoriti sta bi ti odgovaralo,vec navedi sto vise poslova koje bi prihvatio...Ovo je drugarska sugestija...Naravno pomogao sam mnoge mlade ljude sa foruma,pa ako budes hteo u ugostiteljstvo,uskoro otvaram daj boze jos jedan restoran.0takoje.gif

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Sine,vidim ovde dosta plusica,na tvoj post,mora da su ti drugari.Prva ti je greska sto juris za devojkom.hehe.Drugo kvalifikacije su ti skromne,ili nisi naveo sve.Instalacija/reinstalacija windowsa je u domenu da moze svako,ne treba nikakvo znanje.Radio si u Planet Bajku,to je vec nesto,na kom mestu si radio,i koliko dugo...Sve to navedi.I nemoj govoriti sta bi ti odgovaralo,vec navedi sto vise poslova koje bi prihvatio...Ovo je drugarska sugestija...Naravno pomogao sam mnoge mlade ljude sa foruma,pa ako budes hteo u ugostiteljstvo,uskoro otvaram daj boze jos jedan restoran.0takoje.gif

 

prvo da se zahvalim na sugestije......ma ne jurim ja za njom naprotiv posto smo dugo u vezi moj je predlog bio da nadjemo neki posao u Beogradu...i tako se i osamostalimo 1oda.gif ...pokusao sam da prepravim...nadam se da je sad bolje....tj ja sam samo poslao tekst alexanto je prepravio...i zahvaljujem se na tome......

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Starfleet officer, 249 postova
  • Lokacija: Canada
  • Motocikl: n/a

Sine,vidim ovde dosta plusica,na tvoj post,mora da su ti drugari.Prva ti je greska sto juris za devojkom.hehe.Drugo kvalifikacije su ti skromne,ili nisi naveo sve.Instalacija/reinstalacija windowsa je u domenu da moze svako,ne treba nikakvo znanje.Radio si u Planet Bajku,to je vec nesto,na kom mestu si radio,i koliko dugo...Sve to navedi.I nemoj govoriti sta bi ti odgovaralo,vec navedi sto vise poslova koje bi prihvatio...Ovo je drugarska sugestija...Naravno pomogao sam mnoge mlade ljude sa foruma,pa ako budes hteo u ugostiteljstvo,uskoro otvaram daj boze jos jedan restoran.0takoje.gif

 

Ja imam malo drugaciji rezon: ljudi koje si zaposlio su tebi podjednako "pomogli" da dodjes do kvalifikovane radne snage. ;)

 

Vidim da Dalibor ima stav "ne biram previse", sto vrlo pozdravljam i smatram da je skroz OK za nekog u njegovim godinama. Ustaolom, najbitnije je krenuti od neceg, osamostaliti se. Jos je i nova sredina, te je utoliko i teze.

Stoga preporucujem da se oproba u ugostiteljstvu kad se vec nudi prilika. Mislim da ispunjava uslove. ;)

Ali treba napomenuti da je mnogo teze postici rezultate rada u novo-otvorenim lokalima nego tamo gde je posao vec razradjen!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Sine,vidim ovde dosta plusica,na tvoj post,mora da su ti drugari.Prva ti je greska sto juris za devojkom.hehe.Drugo kvalifikacije su ti skromne,ili nisi naveo sve.Instalacija/reinstalacija windowsa je u domenu da moze svako,ne treba nikakvo znanje.Radio si u Planet Bajku,to je vec nesto,na kom mestu si radio,i koliko dugo...Sve to navedi.I nemoj govoriti sta bi ti odgovaralo,vec navedi sto vise poslova koje bi prihvatio...Ovo je drugarska sugestija...Naravno pomogao sam mnoge mlade ljude sa foruma,pa ako budes hteo u ugostiteljstvo,uskoro otvaram daj boze jos jedan restoran.0takoje.gif

 

Ja imam malo drugaciji rezon: ljudi koje si zaposlio su tebi podjednako "pomogli" da dodjes do kvalifikovane radne snage. ;)

 

Vidim da Dalibor ima stav "ne biram previse", sto vrlo pozdravljam i smatram da je skroz OK za nekog u njegovim godinama. Ustaolom, najbitnije je krenuti od neceg, osamostaliti se. Jos je i nova sredina, te je utoliko i teze.

Stoga preporucujem da se oproba u ugostiteljstvu kad se vec nudi prilika. Mislim da ispunjava uslove. ;)

Ali treba napomenuti da je mnogo teze postici rezultate rada u novo-otvorenim lokalima nego tamo gde je posao vec razradjen!

 

Od svega napisanog,nisi u pravu ni u jednoj stavci...Ali korektno je da das svoj sud...pozdravljam...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Dalibore, sve super, samo makni te podatke sa "ulice".

Adresa, mjesto rodjenja i datum rodjenja su podatci koje je rano, nepotrebno, a opasno da objavis ovako.

Mozes npr. da kazes godinu rodjenja i samo Dalibor, a puni CV saljes po potrebi. BIlo bi dosta za bjb.

Mozda bi i admini mogli malo da reaguju u ovakvim situacijama.

 

poz i sretno u potrazi

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Dalibore, sve super, samo makni te podatke sa "ulice".

Adresa, mjesto rodjenja i datum rodjenja su podatci koje je rano, nepotrebno, a opasno da objavis ovako.

Mozes npr. da kazes godinu rodjenja i samo Dalibor, a puni CV saljes po potrebi. BIlo bi dosta za bjb.

Mozda bi i admini mogli malo da reaguju u ovakvim situacijama.

 

poz i sretno u potrazi

 

nisam razmisljao u tom smeru jer ne znam sto bi bilo opasno? ako jesto neka neki admin skloni sve sto ne bi trebalo da pise...hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

ma kakva devojka,kakci bakrachi,ti si kolko vidim u austriji....aman,da l si svestan kolko si srecan sto si uopste gore.Ja da sam na tvom mestu nesto bih za oboje trazio gore,kakvo crno dolazenje ovde,pa svi gledaju da odu,placaju papire ne znam kolko para a ti bi da se vracas..svasta.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

daklem ovako:

@cezar kako si zakljucio da sam u Austriji? pise da mi je mesto rodjenja a ne prebivaliste.

@Urban Cruiser poslao sam na milion CV-a ako me neko bude zvao necu imati pojma ko je :D

@Popsy hvala ti poslacu CV :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

@Popsy hvala ti poslacu CV :)

 

ne meni nego ovima iz SBBa :D (znam da imaju otvoren konkurs) :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1385802289[/url]' post='1573513']

Svi ovi poslovi mi se cine, okaci macku o rep. Ovde ces pre da nadjes Boga, nego neki normalan posao, ako nemas vezu, nazalost...

 

Bas tako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Pogledaj ova dva posla, ako nisi vec video

 

Posao 1

 

Posao 2

 

hvala...posalo sam vec....:)

 

 

A i predlozio bih ti da ako mozes podignes to znanje nemackog jezika koje imas, posto kod nas ima sve vise poslova u IT-u za koje se trazi znanje nemackog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1387282021[/url]' post='1578702']
1387281094[/url]' post='1578699']
1387271522[/url]' post='1578655']

Pogledaj ova dva posla, ako nisi vec video

 

Posao 1

 

Posao 2

 

hvala...posalo sam vec....:)

 

 

A i predlozio bih ti da ako mozes podignes to znanje nemackog jezika koje imas, posto kod nas ima sve vise poslova u IT-u za koje se trazi znanje nemackog.

 

Sve u svoje vreme....trenutno mi je prioritet posao....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd - ČAČAČA
  • Motocikl: Honda CB650R

Nemas bas neko preevise siroko znanje u IT. Pocni od Sitel-a u Bg sa pozicije support Phone Agenta za Nemacki. Pa ces levelovati kada se malo uhodas, ima tu jos puno da se uci.... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Nemas bas neko preevise siroko znanje u IT. Pocni od Sitel-a u Bg sa pozicije support Phone Agenta za Nemacki. Pa ces levelovati kada se malo uhodas, ima tu jos puno da se uci.... :takoje:

 

Ja se iscimao sta ce da letuje na njemackom... sa lemilicom ili na nekoj plazi...kad ono levelovanje u pitanju :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Zahvaljujuci Medi M poceo sam da radim....da njega nije bilo verovatno bih jos slao CV u prazno kao i dosad....daklem da se zahvalim i ovde....i potrudicu se da opravdam poverenje koje mi je ukazao......jos jednom HVALA :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja