Jump to content

Moto Zajednica

pozzz braci motoristima-bajkerima

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: bosna i hercegovina-republika srpska
  • Motocikl: HONDA VFR 750 F RC-24

Pozzz svima

 

Ja sam Igor Zmaj Ignjić

Ja sam iz bih-rs,

Imam 33 godine,moja karijera nazovi bajkera je pocela davne 1993 godine kada sam prvi put samostalno provozo motor.

otada do dan danas motori su moj sastavni dio zivota,i sveg se odricem u zivotu ali toga ne.

 

Vozio i imao sam u zivotu sve i svasta da ne nabrajam,trenutno imam Hondu vfr 750 f,rc-24,koju sam kupio u odpadnom stanju,i sada je radim sam po sebi kako mi se svidja,a vjerujte da sam jako detaljan tip tako da ce ona jos neko duze vrijeme bit u garazi,ali ce bit onako kako sam naumio.

 

Volim sve motore,znaci za mene nema da nevalja,ali su mi miljenici v-4 masine,pogotovo ove vfr nema im smrti.

Volim,vozim,popravljam.

 

Pomalo se bavim mehanikom,inace sam samouk ali mi ide od ruke,tako da imam i neki odredjeni broj musterija kojima ja popravljam motore,naj vise volim kada mi u ruke dopane toliko razbijen da su ga svi majstori odpisali,a ja ga onda popravim i isteram na put da se svi nadju u čudu.

 

Ja sam presjednik malog moto bratstva ZMAJ,koje je po mojem nadimku i dobilo ime,jednostavno se nasla lijepa i slozna ekipa tako da su predlozili da osnujemo bratstvo i da ga nazovu po meni,doskora sam bio clan jednog MC kluba ali sam napustio.

 

Toliko od mene mozda i malo vise ali nmv.

post-29753-0-08026700-1371330243_thumb.jpg

Promenio član igorzmaj
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja