Jump to content

Moto Zajednica

POTREBAN SAVET OKO KUPOVINE

Recommended Posts

  • ODUSTO OD DIJETE, 2495 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Gledao sam taj ali mi se ne sviđa plava boja, volim crnu boju mada ako nema druge i plavi bi se uzeo na kraju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Crni mnogo mocno izgledaju, ima ga drug, al je totalni STEALTH u saobracaju, da nije fara koji se pali automatski niko ga ne bi primjecivao. E a ako neces da se blamiras sa njim racunaj na drugi auspuh, fabricki izgleda ko prohromski kotao za pecenje rakije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2495 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Znam,oba ova što sam postavio link imaju aftermarket auspuhe a daju uz njega i fabrički.

I meni crni izgleda bruka, čak sam razmišljao ako uzmem cno sivu kombinaciju jednog dana da te sive delove prefarbam u crno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2495 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Eto ideje da uštedim za farbara :nanana:,samo da mi posle ne ispostavi račun pa da se šlogiram. Uvek sam ja iz kombinacija sa njom izlazio 0plac.gif. Šalim se malo nego se ti Boki spremaj uskoro da daš dijagnozu za neki od ovih lepotana ako bog da.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

650F je meni sjajan motor, al me odbila ona tema o potroshnji. a i nije mi jasno, taj F je kao proklet, gde su opet nabili 240kg? :stabre:

 

ovaj crni je jezivo dobar, al ovi noviji su crno-tamno siva kombinacija da zabalish :ooo:

 

200E rege, brate pa to te cheka kad tad, odmah prenesesh na sebe i ne mislish se. ok jeste izdatak dodatnih 200E pored 4400E za motor al jbg. shta je tu je.

post-13098-0-12725600-1371145026_thumb.jpg

post-13098-0-74546500-1371145040_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2495 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Nije samo reg već ako se odlučim za njega moram da obezbedim i prevoz od Zrenjanina do BG jer nije registrovan. On je skroz crn i meni lično najlepši od ovih kombinacija koje se vrte po oglasima. Čeka me još i kupovina jakne,kacige i još nekih sitnica

Od stroma sam odustao samo zbog 2 cilindra, prevagnula 4 klipa i manje šaltanja po krivinama i usponima- ipak sam ja čovek u godinama :zvizduk:. A iskren da budem malo me i sportski izgled povukao da se prešaltam na GSX-a.Mada po meni strom je isplativiji finansiski za kućni budžet. :moto3: i udobniji za duže ture.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

imash varijantu 1 dan rege, papir se vadi brzo. dal probna tablica?

Nix je to vadio kad je kupovao neregistrovan motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

650F je meni sjajan motor, al me odbila ona tema o potroshnji. a i nije mi jasno, taj F je kao proklet, gde su opet nabili 240kg? :stabre:

 

ovaj crni je jezivo dobar, al ovi noviji su crno-tamno siva kombinacija da zabalish :ooo:

 

200E rege, brate pa to te cheka kad tad, odmah prenesesh na sebe i ne mislish se. ok jeste izdatak dodatnih 200E pored 4400E za motor al jbg. shta je tu je.

 

Nije samo reg već ako se odlučim za njega moram da obezbedim i prevoz od Zrenjanina do BG jer nije registrovan. On je skroz crn i meni lično najlepši od ovih kombinacija koje se vrte po oglasima. Čeka me još i kupovina jakne,kacige i još nekih sitnica

Od stroma sam odustao samo zbog 2 cilindra, prevagnula 4 klipa i manje šaltanja po krivinama i usponima- ipak sam ja čovek u godinama :zvizduk:. A iskren da budem malo me i sportski izgled povukao da se prešaltam na GSX-a.Mada po meni strom je isplativiji finansiski za kućni budžet. :moto3: i udobniji za duže ture.

 

650 F ima čelični ram za razliku od recimo fazera pa otuda malo veća težina koja se ne oseća čim kreneš iz mesta.Teži je od stroma nekih 20 kila ali ima niže težište i niže postavljeno sedište pa je i mnogo lakši za manevar u mestu.Po meni F je baš pogodjen model,pogotovo za početnike i one koji su dugo vozili R motore pa bi da se penzionišu.Meni potrošnja na gsx-f nije prelazila 5.5l ,a obično je bila oko 5.Ja bih ti savetovao da probaš oba motora pa da odlučiš šta ti više odgovara,a ne da gledaš po boji koji je lepši.U kasnijoj preprodaji strom bolje drži cenu,a što se tiče održavanja i kućnog budžeta potpuno su isti troškovi za oba suzukijeva modela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2495 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Normalno boja nije glavni adut ali ako mi se ukaže prilika da mogu da biram između 2 motora istog stanja moj glas ide crnoj boji. Tačno za Stroma sam čuo da bolje čuva cenu ali šta da se radi - ako pogodim dobru kupovinu neću ga menjati dok me služi ili dok mi ne dosadi a nadam se da neće. Najviše mrzim natezanje oko prodaje svog motora/kola pa posle potera za nečim drugim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Pancevo(okolina)
  • Motocikl: u potrazi

Vidim spominje se neka potrosnja moze li neko pojasniti(velika.... :S ),a vidim i cifru od oko 6l potrosnje...Sto i nije toliko strasno,sta znam bar nedeluje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2495 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Evo danas išao u AMSS i baš pitao da li postoji neka vrsta probne tablice da doteram motor u BG koji nije registrovan i rekoše mi da ne postoji za motore već samo za kola se izdaje probna tablica - jedino ako ima neka druga fora slična probnoj tablici. :zbunjen::stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Crna izolir traka preko tablice ili skineš tablicu i teraš, najbolje predveče. Ako imaš ekipu sa motorima još bolje - oni napred a ti pozadi i doteraćeš ga opušteno do kuće. Jedino je frka u BGu, ima pandura na motorima. Ali kupovina neregistrovanog motora je normalna stvar, ne razumem kako je moguće da ne postoji mogućnost izdavanja privremene tablice ili neko drugo rešenje. Panduri te neće juriti kolima. Znam da predlažem ilegalnu stvar, ali stvarno je sramota od ove države kako tretira svoje poreske obveznike! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja