Jump to content

Moto Zajednica

BJB Deda Mrazevi - Slike/Filmici/Utisci

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Nije to vazno, vazna je razlika izmedju nas i njih. Oni to rade zbog kampanje, a mi zbog dece, oni imaju pare, a mi skupili vise, oni imaju moc, a mi imamo dusu...treba biti covek, bez obzira kojim se poslom bavili, ima i medju njima ljudi, ima i medju nama neljudi, ali je bitno da je velika vecina ok i da taj pravac i tu politiku delovanja moramo nastaviti i ubuduce. Mi nikada ne smemo postati mas broj dva, mi moramo uvek biti prvi i pokazivati delima da smo najbolji. Papir ne znaci nista, dela znace sve, pred ljudima mozda ne, ali pred Bogom da. Hristos se rodi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Nije to vazno, vazna je razlika izmedju nas i njih. Oni to rade zbog kampanje, a mi zbog dece, oni imaju pare, a mi skupili vise, oni imaju moc, a mi imamo dusu...treba biti covek, bez obzira kojim se poslom bavili, ima i medju njima ljudi, ima i medju nama neljudi, ali je bitno da je velika vecina ok i da taj pravac i tu politiku delovanja moramo nastaviti i ubuduce. Mi nikada ne smemo postati mas broj dva, mi moramo uvek biti prvi i pokazivati delima da smo najbolji. Papir ne znaci nista, dela znace sve, pred ljudima mozda ne, ali pred Bogom da. Hristos se rodi!

 

АМИН БРАТЕ ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

SVAKA CAST!!!!

 

Nego da obrazlozim zasto nisam ucestvovao u akciji(Da me ne bi prozivao Dexter ;) )....Na moju VELIKU srecu(sa druge srtane zalost) rodjeni brat je verio devojku 29-og a ja sam za to zaznao dva dana pre toga.....Puna kuca 4 dana,pijancenje itd.....Jbg bio sam sprecen ali cu sledece godine sigurno ucestvovati....

Josa jednom svaka cast za organizaciju....

Pozdrav....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)

mozda je i u ovom slucaju cutanje znak odobravanja,neka se niko ne smatra "prozvanim",ali mislim  da bi te slike njima mnogo vise znacile nego nama,meni su te slike drage i pokazuju jednu lepu uspomenu i jedan lep gest ali zamislite sta bi tek njima znacile "NEVEROVATNU PRICU I DOGADJAJ",npr. da se jedna fotografija svih deda mrazova uvelica za neki pano a ostale da budu u standardnom formatu, zato sam ja malo zapeo u vezi ovoga(jbg kada sam emotivac),kao sto smo se organizovali da odemo da delimo paketice,tako bi moglo i da se organizuje da par ljudi odnese slike toj deci. evo jos jednom ja se prijavljujem dobrovoljno mojim autom.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

mogle bi sve fotke i filmici da se negde na sajtu napakuju na gomilu, bez ovih postova...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

mozda je i u ovom slucaju cutanje znak odobravanja,neka se niko ne smatra "prozvanim",ali mislim  da bi te slike njima mnogo vise znacile nego nama,meni su te slike drage i pokazuju jednu lepu uspomenu i jedan lep gest ali zamislite sta bi tek njima znacile "NEVEROVATNU PRICU I DOGADJAJ",npr. da se jedna fotografija svih deda mrazova uvelica za neki pano a ostale da budu u standardnom formatu, zato sam ja malo zapeo u vezi ovoga(jbg kada sam emotivac),kao sto smo se organizovali da odemo da delimo paketice,tako bi moglo i da se organizuje da par ljudi odnese slike toj deci. evo jos jednom ja se prijavljujem dobrovoljno mojim autom.....

 

Apsolutno cemo to uraditi. Kod Crnog Mrlje je CD sa puno slika, pa cemo od tih slika recimo napraviti fotografije bas. A planiramo vec prolecni odlazak tamo, u Aprilu recimo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

mozda je i u ovom slucaju cutanje znak odobravanja,neka se niko ne smatra "prozvanim",ali mislim  da bi te slike njima mnogo vise znacile nego nama,meni su te slike drage i pokazuju jednu lepu uspomenu i jedan lep gest ali zamislite sta bi tek njima znacile "NEVEROVATNU PRICU I DOGADJAJ",npr. da se jedna fotografija svih deda mrazova uvelica za neki pano a ostale da budu u standardnom formatu, zato sam ja malo zapeo u vezi ovoga(jbg kada sam emotivac),kao sto smo se organizovali da odemo da delimo paketice,tako bi moglo i da se organizuje da par ljudi odnese slike toj deci. evo jos jednom ja se prijavljujem dobrovoljno mojim autom.....

 

Apsolutno cemo to uraditi. Kod Crnog Mrlje je CD sa puno slika, pa cemo od tih slika recimo napraviti fotografije bas. A planiramo vec prolecni odlazak tamo, u Aprilu recimo.

 

MK " К Н Е З"  je već ugovorio akciju za ВАСКРС :) . Spremićemo par hiljada šarenih jaja a, nakon odlaska na dječije odjeljenje gradske bolnice,priključićemo se "tucijadi"  na gradskom trgu i provozati radoznale mališane  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Tako je, Zare! :) Slicnu akciju i mi planiramo i dogovorena je vec, samo nismo jos najavljivali nista :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Evo prilike da sinhronizujemo akciju u cijelom regionu  :)

 

Apsolutno :) Izbacicemo kalendar BJB aktivnosti i akcija za mesec dana, pa ce biti jasno sta je sve isplanirano :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Hocemo li tada  nositi kostime uskrsnjih zeka u roze kostimu ;D ;D ;D ;D ::)

 

E ovo bi super išlo uz Duhove gay barove... ;D. Taman da se iskupi što nije išao sa nama za Novu Godinu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Kad ste vickasti na moj racun, bar me obavestite da mogu da kazem koju...  :P ;D Nema sta da se iskupljam, motor bio rasturen, nista nije bilo do mene. :P I gde su one slike sa pravljenja paketica? Pa ja sam sve masne vezao (kasnije je Skaki pripomogao)... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja