Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Uredu.

 

Ko je zainteresovan da u subotu 21. obiđemo Milivu, mesto našeg prvog susreta? Padne roštiljanje, ako Duki može da završi kotlić super, ladimo pića izvorskom vodom, lepota...

 

1. Vuja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ko je zainteresovan da u subotu 21. obiđemo Milivu, mesto našeg prvog susreta? Padne roštiljanje, ako Duki može da završi kotlić super, ladimo pića izvorskom vodom, lepota.......,

1. Vuja

2. Kataklinger

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Da li moze objasnjenje , gde je Milva? :zbunjen:Da dodam, izbledele su fotke sa prvog skupa.... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Rostilj a mozda i kotlic u subotu 21 Jula leta Gospodnjeg 2012 na lokaciji Miliva kod Despotovca

 

1. Vuja

2. Kataklinger

3. Duki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja sam "ZA " , ali posto mi je majka u gipsu do 15 - tog avgusta ( a mozda i duze ) - nigde ne idem ove godine ! Jbg-a, takav mi bioritam za ovu godinu :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Rostilj a mozda i kotlic u subotu 21 Jula leta Gospodnjeg 2012 na lokaciji Miliva kod Despotovca

 

1. Vuja

2. Kataklinger

3. Duki

jel to jednodnevna turneja ili moze satorovanje i koliko je to udaljeno od bgd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Rostilj a mozda i kotlic u subotu 21 Jula leta Gospodnjeg 2012 na lokaciji Miliva kod Despotovca

 

1. Vuja

2. Kataklinger

3. Duki

jel to jednodnevna turneja ili moze satorovanje i koliko je to udaljeno od bgd

moze i ja sam za imam 270 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Rostilj a mozda i kotlic u subotu 21 Jula leta Gospodnjeg 2012 na lokaciji Miliva kod Despotovca

 

1. Vuja

2. Kataklinger

3. Duki

jel to jednodnevna turneja ili moze satorovanje i koliko je to udaljeno od bgd

moze i ja sam za imam 270 km

4.kukul cb 500 s

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

20,21,22 jula je bajk skup u Despotovcu... tek da znate ja sam raspolozen da se vidimo ali sam tada na skupu!

I mesto moto skupa u Petrovcu na Mlavi tzv. "hladna voda" je predivno!!

Sto se mene tice moze ali drugi datum... moze prvi vikend u avgustu!!

ja se potpuno slazem za pikasom tako da i ja mogu da predlozim gde bi mogli da se vidimo ,moto klub medvedi kocevje pravi skup druga nedeljka septembra pa cu tamo biti ,mogli bi ljubitelji mz motora ko zeli da se tamo vidimo i druzimo bilo bi mi jako drago,mesto je predivno pod triglavom je ,slovenija . isto tako ovaj vikend sam u apatinu i elemiru pa nebi bilo lose i tamo ko zeli iz mz sveta da se tamo vidimo ,drugarski pozdrav svim vozacima 2 takta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Osnovni problem je u tome da se MZ svet okuplja van moto skupova je to da su isti odavno postali ,vasar je predivna rec za to sto se naziva moto skupovima.Znam da ovo necete i ne mozete prihvatiti ali svako ima svoj ringispil samo je pitanje brzine.

Ako sam dobro citao i shvatio, pokusaj je da se MZ Svet po prvi put okupi dva puta godisnje a ne da se okupimo na nekom moto skupu. Ja to tako shvatam.

A vi se lepo provedite!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nismo se nikad viđali po tuđim skupovima pa ako bi tako trebalo da bude onda o tome treba da imamo dogovor. Predhodni dogovor je bio da svako ide gde želi i da to nema veze sa našim okupljanjima. Ko želi da se sa nama druži doborodošao je a kome je nešto drugo draže nema nikakvu obavezu prema nama koji bi se viđali.

 

I to je tako, nema mesta ljutnji i uvredama, svako ide gde mu je bolje, sloboda izbora. Oba su pristupa moguća i na svakom je da odabere šta želi. Neko bi da bude u klubu i to je OK, njegov izbor. Neko pa ne bi, želi da bude svoj, da samostalno izgrađuje sopstveni identitet i očekuje da ga drugi prihvate kao takvog a ne kao "jednog od njih"... I obe su odluke uredu jer ih svako donosi za sebe, lična je stvar.

 

Mi smo se dosta zbližili i iako smo se povezali preko motora veze su nam čvrste i emotivne. Okupljanje radi roštiljanja i kotlićarenja je najjeftinije i najjednostavnije za organizaciju. Zajednička vožnja je super ali ne prelazimo svi isto kilometara niti u istom trenutku imamo isto slobodnog vremena pa je očigledno da bi takvim viđanjem izgubili deo onih koji to sebi u datom trenutku ne mogu da priušte. E to je šteta jer ne treba posmatrati ljude kroz novac, svodi se na to da se više vremena provodi sa onim ko to može da plati ili ima više slobodnog vremena nego sa svima koji bi došli na jedno mesto.

 

Ako postoji izbor, a uvek postoji, onda radije biram da sednem sa prijateljem nego da se vozam sa ko zna kim zato što mi prijatelj nema pare. Iz tog razloga najčešće putujem sam. Pređem koliko želim, priuštim sebi koliko mogu da platim i svesno prihvatam rizike koje takva odluka nosi sa sobom. Ako vožnja može da me spoji sa nekim super ali ako treba da se zbog toga ne viđam sa prijateljima onda jebem ti ja motor i sve što ide uz njega.

 

Na zvaničnom Skupu nedostajali su nam ljudi koji nisu bili. Pričali smo o svima, prisećali se lepih druženja i poželeli da ih ponovimo. Da sednemo, da se ispričamo, pojedemo i popijemo i vidimo da li neko nekome može da se nađe u muci i nevolji pa ako ništa drugo onda od pravog prijatelja topla reč i podrška za iskrenog čoveka neprocenjivo znači.

 

Cilj ovog susreta je da se okupi što veći broj naših ljudi. Nemoguće je da to budu baš svi ali da makar željom i organizacijom nastojimo da bude što prihvatljivije bar većini. I to ne mora da bude baš sada, može da bude i kasnije u bilo kom terminu oko koga se usaglasimo. Milive smo se setili jer po infrastrukturi ima sve što nam treba. Nismo se mnogo natezali oko lokacije jer ona na kraju krajeva nije ni bitna kao ni vožnja: jaši bre gde ti volja ali i sjaši pa sedi sa ljudima.

 

Možda smo malo zbrzali ovaj dogovor, nisam čitao predhodne postove ali i nema smisla čitati ih jer su, kao što se to ovde obično dešava, nastavak nekih usmenih priča. Ako je bilo na brzinu onda je bilo zbog velike želje da se vidimo što pre.

 

No, ako je problem da se organizujemo za kratko vreme a da nas bude što više onda to ne mora da bude za kratko vreme. Ma ne mora bre ništa, okupljanje treba da bude zadovoljstvo a ne obaveza.

 

A i Miliva kao lokacija takođe ne mora. Tu ima baš sve, do sada nam je taj kraj bio u centru, otprilike podjednako udaljen većini ali ako postoji nešto što se nalazi bez maltretiranja i ispunjava iste uslove onda zašto da ne. Ionako je svejedno gde smo, voda, šuma, pitka voda, bez gužve i buke sa mestom za kamp, pa kakve veze ima gde je, ne vodi nas Agencija u turističko razgledanje.

 

Nego da krenemo od početka i utvrdimo datum pa ako se razvuče i dogovor i datum onda neka bude tako, samo da se okupimo. Znam da je mrcvarenje jer dugo traje a i vazda se nešto komplikuje ali vredno je truda, pokazalo se kao tako.

 

Hoćemo li da za ovaj dogovor otvorimo novu temu? Razvući će se, blokiraćemo kafanu na duži period a posle će da bude i slika i utisaka pa neće moći da se izdvoji šta gde ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Ako treba nekome da crtam sta sam hteo reci, onda Ja definitivno nemam vise sta da trazim u MZ Svetu...!

pikaso nemoj se naci uvbredjen ,vuja je imao svoj monolog iskuliras ga i teras dalje ,podkupis ga sa dobrom rakijom i ceo dan navija za tebe ,a sto se tice mene u mz svetu ,uvek cu se odazvati i bice mi drago da nasa 2 takta uvek funkcionisu besprekorno ,a termin skupa ili okupljanja mi nije bitan za toliko cu odvojiti vremena ,pozdrav za sve ljubitelje 2 takta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Mislim definitivno da ako se ne prati tema, ne treba ni ucestvovati u njoj.Ako je krenulo sa pokusajem II. okupljanja MZ Sveta za ovu sezonu, nemojte mesati gde vi idete za taj datum. Ako Vuja pokusava da ispita koliko je ljudi zainteresovani da za odredjeni datum idu u Milvu, nije pitao ko nece doci u pomenutu lokaciju i gde ce biti za taj datum..Samo je tu problem.Najmanje je potrebna bilo kakva sujeta i negativna energija.

Dolazenje na okupljanja MZ Sveta nije uslov za ucestvovanje na forumu niti za druzenja. Za 5 skupova koliko ih je bilo nisam upoznao vecinu ljudi sa foruma i to nije nikakav problem.

Moj moto za ponasanje na forumima je da ako mi se nesto dopada, komentarisem a ako ne, izbegavam da ucestvujem i tako nekome kvarim temu.Znaci, ko ima zelju da dodje, prikljuci se razgovoru a ko nece ili ne moze da dodje, ne kvari temu. Jednostavno.Nastavljamo druzenje.

Definitivno je ovo trebalo ici u drugu temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Mislim definitivno da ako se ne prati tema, ne treba ni ucestvovati u njoj.Ako je krenulo sa pokusajem II. okupljanja MZ Sveta za ovu sezonu, nemojte mesati gde vi idete za taj datum. Ako Vuja pokusava da ispita koliko je ljudi zainteresovani da za odredjeni datum idu u Milvu, nije pitao ko nece doci u pomenutu lokaciju i gde ce biti za taj datum..Samo je tu problem.Najmanje je potrebna bilo kakva sujeta i negativna energija.

Dolazenje na okupljanja MZ Sveta nije uslov za ucestvovanje na forumu niti za druzenja. Za 5 skupova koliko ih je bilo nisam upoznao vecinu ljudi sa foruma i to nije nikakav problem.

Moj moto za ponasanje na forumima je da ako mi se nesto dopada, komentarisem a ako ne, izbegavam da ucestvujem i tako nekome kvarim temu.Znaci, ko ima zelju da dodje, prikljuci se razgovoru a ko nece ili ne moze da dodje, ne kvari temu. Jednostavno.Nastavljamo druzenje.

Definitivno je ovo trebalo ici u drugu temu.

svaka cast zverinjak prava poruka za sve one koji bi a ne mogu ,i tako u nedogled ja bi ali ne mogu ili neko drugi pise i ja bi ali i ja ne mogu ,Ne shvatam te ljude ,ali ok ako ne mogu ima ko moze i ko hoce ,tako da bi te sto ne mogu a hteli bi da ih mi svrstamo medju one koji bi mogli a nebi hteli ,mozda je tako lakse da razumeju da nam trenutno nisu potrebni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

I ja sam se pojeo kao dzigerica gledajuci vas kako putujete po Rumuniji ali...ali je bilo toliko veliko da sam seo na klupu za kibicere i gled`o.Lajkovo slike ...oticicu i ja jednom za Rumuniju!

Ja nebi isao toliko daleko da nam neki ne trebaju, nikako.Svi smo ovde potrebni samo malo da se artikulisemo.Ovaj nas MZ Svet nije uopste toliko los a ako pogledamo malo po netu druge forume, mi smo raj na netu.!

Samo polako i neostrasceno.Videcemo se svi kad-tad!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Osnovni problem je u tome da se MZ svet okuplja van moto skupova je to da su isti odavno postali ,vasar je predivna rec za to sto se naziva moto skupovima.Znam da ovo necete i ne mozete prihvatiti ali svako ima svoj ringispil samo je pitanje brzine.

Ako sam dobro citao i shvatio, pokusaj je da se MZ Svet po prvi put okupi dva puta godisnje a ne da se okupimo na nekom moto skupu. Ja to tako shvatam.

A vi se lepo provedite!

Nije Zverko po prvi put dva puta godisnje ja mislim da je treci a ovo mu ne dodje kao onaj glavni MZ skup nego vise kao MZ druzenje.

Jednom je bio Svilajnac na moravi jednodnevni,drugi put Strmosten dvodnevni sto je i bolje zbog konzumacije sokova prirode a normalno je ako neki posecuju klasicne moto skupove da se tamo i vide ako su na istom mestu.

MZ skupove volim zbog ljudi koji na njih dolaze motori nisu bitni

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Tek sam došao sa odmora pa ne shvatam čemu nervoza? :neznam:

 

Imali smo zvaničan Skup, prošao je i dogovaramo se da se vidimo još jednom ove sezone ako je to moguće. Ako postoji interesovanje otvorićemo temu a ako ne onda ćemo je otvoriti kada ga bude bilo i to je to. A može i da čuči otvorena tema, svejedno za temu...

 

Ukratko, sekiracija je suvišna, treba tući samo po zajebanciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

samo vas gledam.. 1zvizduk.gif

Sta ima da nas gledas. Evo ja ti se izvinjavam sto mene nemozes da gledas jer sam trenutno na moto skupu a i ako bi nas gleao neki drugi put potrudicu se da budem tu a i ako ne budem nema veze vidimo se na nekom moto skupu a ako se ne vidimo upali svetlo... :nanana:

E a sad malo ozbiljnije. Ja ne mogu tada jer sam do 23. sam u firmi,neki vid dezurstva. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ja sam trenutni na bazenu kod drugara, pijem pivo i češkam jajca.Gledamo neke gole manekenke na video bimu i racunamo dokle mozemo da izdrzimo obaj tempo.

 

Odustajem, neke stvari se tesko objasnjavaju,:dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Ja sam trenutni na bazenu kod drugara, pijem pivo i češkam jajca.Gledamo neke gole manekenke na video bimu i racunamo dokle mozemo da izdrzimo obaj tempo.

 

Odustajem, neke stvari se tesko objasnjavaju,:dobar:

bolje da si odmah odustao nego sto nam pravis zazubice sa manekenkama i cesnjanjem jajca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja