Jump to content

Moto Zajednica

DEO: Plastiku od pumpe za gorivo zx636r 03-04

Recommended Posts

  • Hronicar Svakodnevnice, 97 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Brod i to onaj prekookeanski :D

Taj deo nemoze da se naruci nov,ide kompletna pumpa

 

pa idem tom logikom da je nekom crkla nekad pumpa, a taj neko je kao sto ti kazes morao da kupi novu pumpu SA plastikom, sto znaci da mu je ostala stara pokvarena pumpa SA plastikom. Otud moj oglas, samo sto meni ta plastika nesto kenja pa da je cisto zamenim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Niko ne kupuje komplet pumpu novu vec samo ulozak pumpe jer je mnogo jeftinije i nema potrebe da se menja cela. Vrlo verovatno da ces naleteti nekoga ko je stavljao polovnu pa kupio sa sve kucistem mada ja npr to ne prodajem vec cuvam pa od vise pravim jednu da valja.

Pre par dana sam od 3 stare pumpe od R1 2007-2008 na kojima je falilo po nesto napravio jednu da valja :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nisam uopste mislio na Kawasakijevog dilera, vec ovako na prodavnice jer cesto ume da se poklapa sa nekim Japanskim kolima. Bas skoro cini mi se da su za Suzuki K4-K5 koji sam radio doneli od nekog Mitsubishi-ja i da je bila potpuno ista a cena negde oko 7000 ili 8000RSD.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja