Jump to content

Moto Zajednica

Kotlina 2012 (31.Maj-3.Jun)

Recommended Posts

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ja nosim garmin dakota navigaciju, pa ce biti snimljen tracklog cele voznje (ako negde nadjem 220V da dopunjavam baterije uvece). Za snimanje i slikanje foto aparat.

 

Sad jedno ozbiljno pitanje koje zahteva ozbiljan odgovor :) Jel se vi zajebavate oko onih 800km ?

 

nije problem snimiti gde smo bili, nego videti gde cemo :D

 

Nego, jal imamo vec neku ideju o formiranju grupa? Da pocnemo medjusobno vec da se dogovaramo ko sta nosi, kako vozimo...

 

za sada, kod mene su se prijavili: Mlader, mali Farbach i jos jedan uporan iz Mitrovice, znaci ima jos dosta mesta, za sve spremne za skokove na glavu :)

 

I naravno, bilo bi dobro da grupa ne prelazi 10 motora!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Kvariša, slažem se za određivanje grupa. Dosadašnje iskustvo mi govori da nisam baš mogao da pratim Kepa i ostale PEGLAČE, pa čisto da vidim sa kime ću da se vozim.

 

Ako sam sa Popsy-jem u grupi da ponesem hrane i nešto delova, ako sam sa Vlajkom, da krenem već sad u teretanu, a ako ide Šumi, valja imati onih gumica jer nikad se ne zna sa njim kad ćeš da nahebeš.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ajooooooooooj, KAKO VAS SVE MRZIM, pa to nije istina!

 

:'( :'( :'( :'( :'( :'(

 

Lepo se provedite (znam da hoćete) i valjda se vidimo na nekoj od vožnji u avgustu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

aj prvo da se napravi spisak ko sve ide i sa kojim motorom pa mozda da prva selekcija bude po tome

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

pazi acimo, verujem da ce vremenom vec da se izostri koja grupa kako ide i ko sa njom moze ici, mada mislim da ne moze niko da ti obeca da peglanja nece biti, mislim da je zaista problem napraviti 200km off-a ako nije ozbiljna voznja... Naravno, nije greh i premostiti na asvalt pa do destinacije. Sustina je jednostavno nikoga ne gusiti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Ma nije meni problem off.

 

Blato, kamenje, težak uspon, bare(izvini Popsy ti si kriv za obožavanje istih)

 

Samo ne bi voleo da sam Peglačima na teretu u smislu čekanja mene Sporaća

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Ma nije meni problem off.

 

Blato, kamenje, težak uspon, bare(izvini Popsy ti si kriv za obožavanje istih)

 

Samo ne bi voleo da sam Peglačima na teretu u smislu čekanja mene Sporaća

 

daleko si ti od sporaca, a za tenerase si brzi voz.1oda.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

aj prvo da se napravi spisak ko sve ide i sa kojim motorom pa mozda da prva selekcija bude po tome

 

Pa i nije ti to bash merodavno .. Dva ista motora a razlicita vozaca i sta onda ? :)

 

 

 

 

U svakom slucaju ja nemam nishta protiv da budem u grupi od prosle godine. Ko je bio u istoj, prepoznace se .. 0takoje.gif

 

Grupa je brojala cini mi se 16 motora, funkcionisala i vozila kao jedan ..

 

Kako god da odlucite, ja sam u ceti komandanta Cureta :D0takoje.gif

 

 

mcn18img1720ok.jpg

 

 

2bqjwimg1771h.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Ove god na vidiku dobro peglanje i druzenje,a mozda i po koje gubljenje po planini 1oda.gif

Jako bitno je vec vise puta spomenuto,da ovde nije mesto za pocetne korake u offu.Koliko sam video kilometrazu i deonice,ako planiramo da stignemo taj dan na graund zero,veci deo ce morati da se vozi ,a manji da se mazi 1oda.gif ,samim tim nece biti velike brzinske razlike u voznji po grupama,sto ne znaci da idemo na obaranje vremena i osvajanje titule 1oda.gif

Pred sam polazak vec cemo se dogovoriti o samoj voznji ,cekanju,i drugim detaljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

aj prvo da se napravi spisak ko sve ide i sa kojim motorom pa mozda da prva selekcija bude po tome

 

Pa i nije ti to bash merodavno .. Dva ista motora a razlicita vozaca i sta onda ? :)

 

Slazem se sa tobom, mada sam mislio na nesto drugo. Posto ce biti vise grupa, mozda nije lose podeliti male i velike motore, cisto zbog fazona AT vs ST :), a onda te grupe splitovati na brze i manje brze.

Mada, ne treba svakako nesto komplikovati. Mislim da je najbitnije da svako izabere sebi primerenu grupu. Ja cu svakako gledati da budem sa ljudima ciji mi tempo i stil voznje najvise odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

 

U svakom slucaju ja nemam nishta protiv da budem u grupi od prosle godine. Ko je bio u istoj, prepoznace se .. 0takoje.gif

 

Grupa je brojala cini mi se 16 motora, funkcionisala i vozila kao jedan ..

 

 

Odred "Uvac" 1oda.gif Vlajko,Mikka,Cure,Hitman,MisaPei,Popsy,Chomsky,Dane,Marko,Zextreme,Caki,MilosKTM,Leon,Rusic,AcaPn,Jimmy

Upis novih clanova traje,a od starih ko hoce u dr.grupu ..wussy 1oda.gif

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Kvariša, slažem se za određivanje grupa. Dosadašnje iskustvo mi govori da nisam baš mogao da pratim Kepa i ostale PEGLAČE, pa čisto da vidim sa kime ću da se vozim.

 

Mani se ti kepa i ostalih peglača. Realno, ne trebaju ti u životu ni za qrac. :D

 

Smesti se gde ti srcu milo i drago kad već imaš izbor, i uživaj. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

aj prvo da se napravi spisak ko sve ide i sa kojim motorom pa mozda da prva selekcija bude po tome

 

Pa i nije ti to bash merodavno .. Dva ista motora a razlicita vozaca i sta onda ? :)

 

Slazem se sa tobom, mada sam mislio na nesto drugo. Posto ce biti vise grupa, mozda nije lose podeliti male i velike motore, cisto zbog fazona AT vs ST :), a onda te grupe splitovati na brze i manje brze.

Mada, ne treba svakako nesto komplikovati. Mislim da je najbitnije da svako izabere sebi primerenu grupu. Ja cu svakako gledati da budem sa ljudima ciji mi tempo i stil voznje najvise odgovara.

 

 

A kako da se čovek prepozna u koju grupu spada ?

Od kad sam namunjio kineza s sve cross gumama sam shvatio drugu dimenziju vožnje...

(lepo je Komatović pričao da ne ide veliki enduro u off)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Mi mali (rezervoarcici) cemo imati velike probleme ako marsuta ne vodi pored pumpi. Mislim, moji bubrezi bi izdrzali 700km u danu, ali Hondici je to nekoliko rezrvoara. Da li dolazi u obzir pakovanje kanistera benzina u kamiJonČe. Ja će da natankam jedan ako neko ima kanister viška.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Mozda ne treba previše komplikovati stvari.

 

Jimmmy, izbaci tvoju grupu od prosli put. Posto je Zexreme bio u toj istoj grupi, razbite je u dve. Ako ima jos mesta neka se ljudi prijave.

Možete čak da budete pobratimljene grupe, pa da kordinirate zajedno.

 

 

Ja ću isto to uraditi sa Racom, jer je on prošle godine bio sa mnom u grupi. Za početak neka ide po desetak motora na jednog vodiča.

 

Kvarni, pravi novi grupu. Ako ti bude trebao još jedan vodič, će ga nadjemo.

 

E sad, kad malo bolje pogledam svi smo i spori i brzi, tako da se to mora štelovati usput.

 

Šta mislite o ovome?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Mi mali (rezervoarcici) cemo imati velike probleme ako marsuta ne vodi pored pumpi. Mislim, moji bubrezi bi izdrzali 700km u danu, ali Hondici je to nekoliko rezrvoara. Da li dolazi u obzir pakovanje kanistera benzina u kamiJonČe. Ja će da natankam jedan ako neko ima kanister viška.

 

vozi se u proseku oko 200 dnevno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Mozda ne treba previše komplikovati stvari.

 

Jimmmy, izbaci tvoju grupu od prosli put. Posto je Zexreme bio u toj istoj grupi, razbite je u dve. Ako ima jos mesta neka se ljudi prijave.

Možete čak da budete pobratimljene grupe, pa da kordinirate zajedno.

 

 

Ja ću isto to uraditi sa Racom, jer je on prošle godine bio sa mnom u grupi. Za početak neka ide po desetak motora na jednog vodiča.

 

Kvarni, pravi novi grupu. Ako ti bude trebao još jedan vodič, će ga nadjemo.

 

E sad, kad malo bolje pogledam svi smo i spori i brzi, tako da se to mora štelovati usput.i

 

Šta mislite o ovome?

 

Moze i tako..jos je i bolje ,dve grupe koje zajedno koordinisu sa po 10 motora...ukupno 20 :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Mi mali (rezervoarcici) cemo imati velike probleme ako marsuta ne vodi pored pumpi. Mislim, moji bubrezi bi izdrzali 700km u danu, ali Hondici je to nekoliko rezrvoara. Da li dolazi u obzir pakovanje kanistera benzina u kamiJonČe. Ja će da natankam jedan ako neko ima kanister viška.

 

vozi se u proseku oko 200 dnevno!

Ima li usput pumpi za tih 200 km ? Cisto sumnjam da moj motor ima autonomiju 200km po offroadu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ima! Nema brige za gorivo.

U ostalom svaka grupa nek ima neko crevo, pa ako zaškripi uvek se može pokrpiti do sledećeg točenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja