Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Možda mu se ne sviđa sisa na repu :-) Jel neko čisto prednjj lančanik, zanima me koliko je komplikovano doći do njega?

skinesh poklopac lanchanika, i naravno tu stranu plastike i tu si.. sgrasso i voda pod pritiskom, to je tu totalni haos josh ako imash podmazivach ihaaaaaa :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

prvo uhvatis dascicu pa struzes naslage i brises od neku krpu i slicno, posle starim nekim krpama obrises ono sto nisi mogao da sastruzes ono malo sto je ostalo, i posle ono sto ostane opesi ili opet brisi i eto ti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Hvala na odgovorima. Nemam podmazivač, nije frka da ga operem nego da dođem do njega. Na freewindu su to 3 šrafa, ovde pola motora majku mu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR800 VTEC (RC46)

Vozio sam danas jedan GSX 750F i vec posle 10ak minuta voznje osetio sam trnjenje ruku usled ocigledno jakih vibracija na rucicama...

Da li je ovo normalna pojava ili nesto nije u redu sa motorom? Mozda tegici?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Vozio sam danas jedan GSX 750F i vec posle 10ak minuta voznje osetio sam trnjenje ruku usled ocigledno jakih vibracija na rucicama...

Da li je ovo normalna pojava ili nesto nije u redu sa motorom? Mozda tegici?

tegichi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Samo da se prijavim, od juce sa i ja postao vlasnik jednog GSXF-a 2000.god :D

attachicon.gifGSX750F.jpg

 

Ako se ne varam ovaj je iz Panceva. Odlicno izgleda na slici. :dobrodosli2:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX 750 F, '00.

Hvala ljudi!!! :D 

Odgovaram tek sad pošto se i juče i danas ne skidam sa motora :) Prešao sam 300km i potpuno sam oduševljen, vrlo lako se vozi, uvek dovoljna rezerva snage, stabilan, super osećaj sigurnosti, potrošnja 5 litara (s tim da sam ga vozio laganije, auto put do 150km/h i na sporednim putevima do 90-100km/h - ipak se tek upoznajemo)... Čak mi je danas žena rekla "voziš ga kao da je tvoj već godinama, za razliku od prethodnog koji si vozio kao da si pozajmio" (vozio sam Kawu ER-6N 2008, koji sam uzeo zbog izgleda i povoljne cene ali mi uopšte nije legao i jedva sam čekao da ga prodam). Super udobno sedište, jedino što su dosta povijene noge pa se malo ukočiš. Ono što bih možda zamerio su malo slabije kočnice i težak je kad treba da izmanevrišeš u mestu a pogotovo da ga pomeriš unazad. 

@*zeka* - Jeste, iz Pančeva je. 

@nesic1 - Stanje je super, zato sam ga i uzeo. U principu sam tražio mlađi motor ali kad sam ga video nisam mogao da ga propustim. Prva boja, bez ogrebotina, jedino na levoj dekli ima ogrebotinu od 2cm i na levom znaku GSXF ima malu ogrebotinu. Prešao 40000km i po stanju bih rekao da je realno (kod prethodnog vlasnika je bio 3 god i on je prešao oko 18000km), skoro nove gume prešle oko 2000km (napred Metzeler Z6, nazad Dunlop Roadsmart), nov lanac i lančanici, nove pločice na sva 3 diska, Scottoiler, ksenoni, Dragon izduv sa decibel kilerom (dobar zvuk), fabrički auspuh sam dobio uz njega i Kappa nosač za kofer. 

 

Ako vas još nešto interesuje, pitajte. ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

I ja sam merkao ovaj ali tada je cena bila cini mi se 2600 eu sto je prevazilazilo moj budzet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX 750 F, '00.

E ljudi, imam mali problem sa ručicom prednje kočnice, tj. mnogo nisko hvata. Ja obično kočim sa dva prsta i tada mi ručica udara u zglobove ova druga prsta. Postoji podešavanje visine, ali je već na najvišem položaju. Da li neko zna kako da podignem malo ručicu?  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Pa nesto tu onda nije kako treba.Pogledaj da li slucajno nisu razbusene one rupe u koje ulazi klin za podesavanje visine rucice.Probaj da nesto ubacis u tu rupicu pa onda vidi, samim ti bi rucica trebala biti vise odvojena od hebla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

kakve su ti plochice? ako su pred kraj ruchica oche da propadne, kakvo ti je ulje? kad si ga menjao? da li je pun rezervoar ulja? da li se creva osetno shire kad stisnesh ruchicu kochnice?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX 750 F, '00.

@*zeka* - hvala na predlogu, proveriću

 

@FJCharlie - Pločice su nove, ulje je zamenjeno pre 3 nedelje čim sam ga uzeo... Koči on dobro ali mi smeta što je ta ručica baš nisko... Nisam proveravao da li se šire creva, mada mi padalo na pamet da su možda teflonska creva rešenje, jer ipak ova fabrička su 15 god.stara i možda su dobila na dilataciji. (Raspitao sam se - HEL-ova teflonska creva su 10000din u Motomaniji na Novom Beogradu) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Nije dobro izluftiran kada je menjano ulje.Nemoj se zamarati zamenom creva i takvim stvarima samo luftiranje koje nije baš internet jednostavno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Vidish ne pade mi na pamet, shto kazhe jevta, ozrachi sistem...ono sisica stisni odvrni zavrni pusti pa nanovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Zato ulje sipati špricem kroz sisice i dobija se ozracen sistem,bas sam juce zamenio ulje za 15tak min.

Takodje tako i ispustati ulje,preko sisice,otvoriti bocu i spricem sve izvuci.

Cisto,brzo i efikasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Imam isti problem, pojelo ti se ono u tockicu kod rucice, privremeno resenje ti je da namestis na pola4 recimo. Izmedju 3 i 4, da taj neki delic unutra nategne sistem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja