Jump to content

Moto Zajednica

Druga BJB žurka!!!

Recommended Posts

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Konačno smo završili dogovore i pregovore, tako da mogu sa vama da podelim sledeće informacije :

 

 

druga BJB žurka će se održati

 

09.12.2011 sa početkom u 22:00 h u Red Shoes Cafe-u !

 

Cene pića i hrane su za članove BJB-a snižene za 20 % i očekuje nas "živa svirka"! :takoje: .Naravno biće tu još iznenadjenja!!

 

Mali info,Red Shoes Cafe se nalazi na Adi Ciganliji, sa Makiške strane.

 

http://www.caferedshoes.com/modules/news/

 

http://www.facebook.com/RedShoesCafe

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Hoće li to biti standardno petak veče pa ćemo i mi biti tu ili je klub samo za nas?

Čudno bi mi bilo da Red Shoes napravi privatnu žurku petkom...

Prvenstveno sam ja bila protiv za zatvoreni tip zurke, ok je da se mi druzimo, ali složićete se sa mnom da od viška devojaka ne boli glava. Da smo samo mi sa foruma, to bi bilo teško izvodljivo!! Red Shoes će obezbediti donji prostor za članove BJBa, koji je bliži muzici, a u ostalom delu biće "obični smrtnici" (šalim se, drugi deo je slobodan za one koji posećuju Red Shoes petkom).Moja ideja za organizaciju žurke je bila da obezbedimo forumašima kvalitetan prostor sa dobrom muzikom!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Motorima? Hmm :stabre: . To je po volji. Nije obavezno. Ja stvarno idem motorom (mada pre skuterom) po svakakvim vremenskim uslovima, ali kada su klubski dogadjaji, slave, proslave, vise volim da se opustim i da me poveze neko drugi ili taxi. Sto se tice zagrevanja, to svakako :zvizduk:

 

@LuckyVladano

Prepoznaces nas, a i mi tebe, sigurno :takoje:

 

Imacemo svoj odeljak u klubu i bicemo najveca grupa u lokalu. Tako da i ko nas nezna, nacice nas i prepoznati. A inace se uvek radujem ovim gupnim dogadjajima gde mogu i uzivo da upoznam BJBovce.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Hoce li biti nekog spiska, deljenja karata i sl. ili samo da se pojavimo, u nadi da ce nas neko iznutra vec prepoznati?

 

Na ulazu će već biti neko iz organizacije, ko će vam podeliti malu nalepnicu BJB koju trebate nalepiti na majicu, duks.... Na taj način će konobari znati da ste sa BJB-a i na taj način ostvarujete pravo na piće sa popustom.U svakom slučaju samo se pojavite i sve će biti OK :zdravo:

 

Možda ne bi bilo loše da se napravi spisak, čisto da znamo koji je to broj ljudi, zbog rezervacije!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Hoce li biti nekog spiska, deljenja karata i sl. ili samo da se pojavimo, u nadi da ce nas neko iznutra vec prepoznati?

 

Na ulazu će već biti neko iz organizacije, ko će vam podeliti malu nalepnicu BJB koju trebate nalepiti na majicu, duks.... Na taj način će konobari znati da ste sa BJB-a i na taj način ostvarujete pravo na piće sa popustom.

Ako provale obicni smrtnici za nalepnice i popust bice najezda novih bjb clanova :zvizduk: E da, ni ovaj put necu moci :(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Hoce li biti nekog spiska, deljenja karata i sl. ili samo da se pojavimo, u nadi da ce nas neko iznutra vec prepoznati?

 

Na ulazu će već biti neko iz organizacije, ko će vam podeliti malu nalepnicu BJB koju trebate nalepiti na majicu, duks.... Na taj način će konobari znati da ste sa BJB-a i na taj način ostvarujete pravo na piće sa popustom.

Ako provale obicni smrtnici za nalepnice i popust bice najezda novih bjb clanova :zvizduk: E da, ni ovaj put necu moci :(>:(

Pa što da ne, neka iskoriste, dobra je fora!!! :nanana:

Žao mi je što ne dolaziš, ali biće dana za neku kafanicu kad dođeš!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja