Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija - 2011

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Kocho uspeo si i voditeljku da animiraš, baš je sa "žarom" najavila akciju ;):takoje::zdravo:

 

 

Odlicno za sad. A dalje? Nesto nece da tece do kraja :neznam:

 

Izgleda da je nastala neka greska u obradi na Tjubu. I meni zablokira, doduse na razlicitim mestima :( . Nema tu nekog leka. Neka ovaj link stoji, dok uradim novi upload. :zdravo:

 

Mislim da problema sada nema :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Informacija iz prve ruke: upravo sam se provozao da kupim benzin, da sutra ne bih gubio vreme. Temperatura umerena, veoma podnošljiva, lepo vreme za vožnju. Sve spremno i vidimo se sutra. 1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Mi cekamo Jagera i njegovu lepsu polovinu, odelca vec navucena na opremu i cekamoooooooooooooooo da osvane novi dan.....

 

Onaj najlepsi 2Ljubav.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

 

Nije nego min. 172 !!! Meni zena od dva napravila jedno odelo :neznam:

:lol: :lol: :lol:

 

Laki, Laki... Smanjuješ mi egzaltaciju :lol:, al' volimo te takav, kakav si (da ne kažem, koliki si)!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Drugari Deda Mrazovi i Mrazice :)

 

Uzeo sam poslednja odela u MaxMoment-u, i u Gevara-i. Nasao sam jos jedno u VIR-u u blokovima (samo ovde nisam dobio potvrdu za donaciju), i iscimao sam se bas po ovoj guzvi...

Samo da potvrdim dolazak nas trojice.

 

Sale

Mare

Filip

 

Vidimo se sutra!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

@Salyhoo

Uzeo si jedno odelo u MaxMomentu i jedan od drugara se zove Mare...

 

Verujem da ne znaš, ali za neke od nas ovo ima mnogo, mnogo, mnogo simbolike!

 

:'(

 

PS: Hvala na istrajnosti i dobrodošli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Gazda je danas rekao da vas zovem u witch bar, chasti po kuvano vino ili chaj da se zgrejete kod nas :)

chasti za deda mraz akciju..

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Nije nego min. 172 !!! Meni zena od dva napravila jedno odelo :neznam:

:lol: :lol: :lol:

 

Laki, Laki... Smanjuješ mi egzaltaciju :lol:, al' volimo te takav, kakav si (da ne kažem, koliki si)!

 

E baš ste simpatični vas dvojica!!! :bacikosku:

 

:lol:

 

Što se brojke tiče to je i onako zaključno sa sinoć.... jer nas će sutra biti 200 !!!!

 

:hack::hack::hack::hack::hack::hack:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nije nego min. 172 !!! Meni zena od dva napravila jedno odelo :neznam:

:lol: :lol: :lol:

 

Laki, Laki... Smanjuješ mi egzaltaciju :lol:, al' volimo te takav, kakav si (da ne kažem, koliki si)!

:nanana:

Slusaj, na istom smo... ...ima me za dvojicu! :lol: :lol: :lol:

 

Idemo veceras Unas i ja da uglancamo atove i pripremimo ih za sutrasnji veliki dan. Ceo dan sam kao na iglama, non-stop ulazim na temu i citam postove. Jutros na RTS-u najavljuju sneg, a pogledajte ovde ili ovde . Najavljuju hladno, ali lepo vreme. :jee1: Valjda HMZ zna bolje od ovih u RTS-u ?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GSX 600 R, Honda Deauville 650, BMW RT1200R

Tamanitu, Kiza i ja dolazimo ujutru. Jurimo odela danas al upravo pricamo i sa Guevarom i sa Virom- nemaju ni jedno, a trebaju 3. Koliko vidim, subota od 10 h se dele, a kada i kome da damo pare?

:Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

@ severian

 

" Organizovali smo se i podele odela biće i na Trgu ispred Skupštine Grada Beograda, sutra (u subotu) počevši od 10h, tj. neposredno pre organizovanja i polaska kolone za Sremčicu.

 

Svoju donaciju možete predati i odelo preuzeti od Petra (BrmBrm - šef finansija ove naše akcije). Biće vidno postavljen, negde oko kombija, tj. na ulasku na Trg ispred Skupštine grada. " :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Tamanitu, Kiza i ja dolazimo ujutru. Jurimo odela danas al upravo pricamo i sa Guevarom i sa Virom- nemaju ni jedno, a trebaju 3. Koliko vidim, subota od 10 h se dele, a kada i kome da damo pare?

:Mina:

 

Imas gore obavestenje: sutra ce donacije prikljupati i deliti odela Petar/BrmBrm na Trgu od 10h.

 

E sad, upravo pre 5min dobijam info da od 220 nabavljenih odela ima sveukupno raspoloživih još 4! Svaka nam čast!

 

Inače, bez brige - nabavićemo večeras još 20-ak odela i biće ih sutra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Tamanitu, Kiza i ja dolazimo ujutru. Jurimo odela danas al upravo pricamo i sa Guevarom i sa Virom- nemaju ni jedno, a trebaju 3. Koliko vidim, subota od 10 h se dele, a kada i kome da damo pare?

:Mina:

 

Imas gore obavestenje: sutra ce donacije prikljupati i deliti odela Petar/BrmBrm na Trgu od 10h.

 

E sad, upravo pre 5min dobijam info da od 220 nabavljenih odela ima sveukupno raspoloživih još 4! Svaka nam čast!

 

Inače, bez brige - nabavićemo večeras još 20-ak odela i biće ih sutra...

 

Rekoh ja da odela sigurno nece se bace :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Drugari neopisivo mi je drago sto sam clan ove zajednice kada vidim koliku paznju izaziva ova akcija, na zalost necu biti sa vama sutra iz razloga sto se trenutno nalazim u Nigeriji. Primite moje naj srdacnije pozdrave i zelim vam lepo vreme. Moja porodica ce biti sa vama sutra na Trgu.

 

Pozdrav iz vrele Afrike ove danas 36c :(

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200RT

Pa na tako lepoj masini voznja je uvek milina i uvek je lepo vreme za voznju. Vidimo se sutra.:BMW2:

Informacija iz prve ruke: upravo sam se provozao da kupim benzin, da sutra ne bih gubio vreme. Temperatura umerena, veoma podnošljiva, lepo vreme za vožnju. Sve spremno i vidimo se sutra. 1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, sutra je dan kada ce motociklisti hrabro pokazati svoje veliko i humano srce svima, kako to malo ko drugi ume! Hvala vam sto vas ni sneg ni hladno vreme nece pokolebati u tome! :care::takoje::care:

 

Pronadjoh filmic od pre dve godine, da se podsetimo kako je to tad izgledalo! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Juče su prognozirali za subotu neki sneg i kišu..

Međutim taj kijamet se pomerio za nedelju i sutra sudeci po tri prognoze nas ne očekuju padavine :moto3:

 

http://www.meteos.rs/bs/bgforec.htm

 

http://www.weather2u...284/0/meteogram

 

http://www.hidmet.go...php?mp_id=13274

 

:BJBDedaMraz:

 

 

p.s. Bandolerine :Bandolera: pregovaračke sposobnosti sa onim gore su izgleda urodile plodom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Po prognozama Weather Umbrella sutra u 10 00 h 0 c,u 12 00 h + 3 c ,naoblacenje od 16 00 h.Prema tome razloga za brigu nema.Dovoljno svega da se izadje na ulice koje ce sutra prikazati lepu Srbiju,humanu,ociscenu od svega sto ima bilo kakvu politicku,interesnu ili bilo kakvu drugu negativnu konotaciju.Raduj se Srbijo,radujte se deco,radujte se svi pravoslavni i ostali vernici.Ima nade jos uvek, dok je ovakvih dobrih ljudi.Da mi je neko rekao,skoro,da cu ja voziti motor na nula C,reko bih mu da je....

Divno je sto su organizatori ulozili ovoliko napora.Nismo svi mi obicni smrtnici svesni koliko je to zalaganje i kolika ih jos sutra ceka organizacija,da ne kazem muka.Pomozimo im mi obicni ucesnici da im sutra bude lakse,hocu da kazem da sledimo uputstva i planove koje su zacrtali.Jos jedno veliko hvala za te divne ljude sto postoje.

Zaric ili ti ja ce dostaviti crveno vino,licne proizvodnje,dobrotvorima iz Labaratorije da nakon zavrsetka povecaju blago telesnu temperaturu.Ponavljam nakon zavrsetka manifestacije.Hvala Bogu i dobrim ljudima.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peugeot Elyseo 100

Sutra ce Oko kamere zabeleziti broj masina i vozaca, kao i suvozaca... Nadamo se da ce i prevazici realna ocekivanja!

Hoohoohoo :moto3:

 

nego sta nego ce da prevazidje :) naostreni objektivi, naostrena ja.... jos samo na vreme ujutru da se probudim... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

već sam napisao, za prvu akciju je bilo -6, snega u mojoj ulici je bilo 20-30cm, jedva sam izneo motor na rukama do prve očišćene ulice. Pola sata mi je bilo muka, nislio sam da ću da se onesvestim.

tako , nemojte da se plašite sutrašnj prognoze

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja