Jump to content

Moto Zajednica

Konačno proradio NAVAK

Recommended Posts

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja sam na sajtu Navka popunio onaj formular, sada samo treba jos da uplatim i to je to ako sam dobto razumeo? A kako da znam da li ima jos slobodnih mesta ili to nema veze?

 

Govorimo o NAVAK-ovom TD-u? Mislim da nema bojazni od prebukiranja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Pa da, stvarno, kako se može znati koliko je ljudi pojedinačno već uplatilo. Ja, osim sebe, znam još dvoje koji hoće da idu 16. a stičem utisak i da je solidno interesovanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Pa da, stvarno, kako se može znati koliko je ljudi pojedinačno već uplatilo. Ja, osim sebe, znam još dvoje koji hoće da idu 16. a stičem utisak i da je solidno interesovanje.

 

1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Verovatno posyoji neki info tel na koji mozete dobiti informaciju da li ima mesta.

 

Horny i ja se prijavili, uplatili i dobili mail da je uplata legla i da smo rezervisali svoja mesta za 16. septembar.

 

Mozemo i ovde da se prebrojimo cisto da znamo ko sve ide?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Verovatno posyoji neki info tel na koji mozete dobiti informaciju da li ima mesta.

 

Horny i ja se prijavili, uplatili i dobili mail da je uplata legla i da smo rezervisali svoja mesta za 16. septembar.

 

Mozemo i ovde da se prebrojimo cisto da znamo ko sve ide?

 

aleksr6,macak r6,mi idemo sto pod sto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Već smo pričali o tome da na Navak-ovom sajtu piše da u okviru placenog termina sami odredjujemo kada cemo uci ili izaci na stazu i koliko cemo provesti na njoj.

 

Međutim, u temi "BJB TD 30. septembra" je Mladen Alvirović rekao da je prijavljeno 38 vozača + 2 mesta za njegove prijtelje.

 

Pretpostavljam da ćemo ipak imati grupe ili da će se čekati da izađe dovoljan broj ljudi da bi se ponovo ušlo na stazu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

srecno sutra, imacete lep dan...zelim brzu i sigurnu voznju...ja sam na putu pa ne idem nazalost.

Bilo bi dobro da neko sutra napise kako je prosla organizacija, kakava su pravila....sve sto moze da nam bude korisno sledeci put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

srecno sutra, imacete lep dan...zelim brzu i sigurnu voznju...ja sam na putu pa ne idem nazalost.

Bilo bi dobro da neko sutra napise kako je prosla organizacija, kakava su pravila....sve sto moze da nam bude korisno sledeci put

 

hvala1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200R DUCATI Streetfighter 1098

Ja sam prvi put vozio, meni je bas bilo dobro! Kakav je bio stari asfalt ne znam, ali ovo je bilo skroz ok, malo mi je "radilo" dupe na kocenjima ali posto je asfalt za ucenje voznje a ne za trkanje, sasvim je u redu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki Z 750

iskreno meni se ne dopada.Bolji je bio stari.Sada je jako klizavo,a to ce potvrditi sigurno velika vecina drugara od danas.Meni je klizao i prednji i zadnji tocak bez obzira sto imam dobre gume(gp raicer).Nismo mogli da se opustimo i nije bila neka voznja kakva je inace!Sta znam...videcemo vremenom,ali trenutno je tako.Ja iskreno bas razocarana!!!0tuzan.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Nov je asfalt pa ima nekog sitnog praha(bitumena) preko pa pretpostavljam da je to pravilo veliki problem motorima. Ja sam bio kolima i meni je ceo auto bio crn od toga ali verujem da će se vremenom isprati i biti odlično.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

misllio sam da ce biti barem kao u banja,luci,staza je bila prljava,ali se nadam kada je operu i kad se slegne bitumen da ce biti bolje ,inace samo da valjak nije prosao 3 put bilo bi bolje,nisam video ni g od granita,i uglacao sam gumu kao da sam je polirao,ipak mislim da je navak trebao da konsultuje neko strucno lice kakav asvalt je na stazama,ma bice bolje,ko voli drift idealllllno mesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5239 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Gazda je sam odgovorio i znalo se da ce biti klizavije cim je sitnija granulacija..

 

 

asfalt je AB11s prakticno isti kakav se koristi za vecinu novih puteva kod nas ukljucujuci i autoput. znacajno je sitniji i zatvoreniji nego pre (stari je imao granulaciju 22) ali ima i vise bitumena i filera. krupno fotku asfalta sad nemam a nisam sutra na stazi da slikam pa da postavim

 

 

Bice da je strucno lice izvodjac radova mislio da je bolje da je glatko ko pista, neznajuci da je pista hrapava :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

1oda.gif

Gazda je sam odgovorio i znalo se da ce biti klizavije cim je sitnija granulacija..

 

 

asfalt je AB11s prakticno isti kakav se koristi za vecinu novih puteva kod nas ukljucujuci i autoput. znacajno je sitniji i zatvoreniji nego pre (stari je imao granulaciju 22) ali ima i vise bitumena i filera. krupno fotku asfalta sad nemam a nisam sutra na stazi da slikam pa da postavim

 

 

Bice da je strucno lice izvodjac radova mislio da je bolje da je glatko ko pista, neznajuci da je pista hrapava :)

 

1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Ne znam kakav je asfalt al o "ekipi" koja vodi navak samo najgore reci imam. Toliko bezumlja na jednom mestu sa ciljem da te unize je neverovana. Ne bih sada da sirim dalje o tome jer sam jos pod utiscima od danas a ne bih voleo da spustim na nivo koji ne dolikuje.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja