Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SKUP FAMILIJA 24.25.26?

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Toliko je bilo dobro organizovano da sam ja prošao motorom do kraja makiške strane i nisam provalio da je bio skup. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: VOZDOVAC-MEDAK

Oni koji nikada nisu uradili nista ne treba da sude onima koji urade nesto.Bilo je propusta,izvinjavamo se,ipak je citav skup uradjen za samo 9 dana.Izvinjavamo se i sto nas do sad nije bilo na forumu.Zakazali smo u nedelju da bolje ispratimo goste.Umor je ucinio svoje,ja nisam spavao 9 dana.Toliko od Familije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

naravno, prvi skup, problemi koji prevazilaze nivo decjih bolesti, izmena lokacije u zadnji cas, sve je to itekako moralo imati uticaja na samu organizaciju. Ko zeli biti tolerantan, treba da ima sluha za tako nesto, posebno sa aspekta da je ovo ipak prvo takvo iskustvo za organizatore.

 

Tog sluha ce nestati ukoliko se naredne godine ponove isti nedostatci ali ukoliko se organizacije pokaze dovoljno zrelom da ih ne ponovi na bazi temeljne i ozbiljne analize prvog skupa, onda ce ostati prostora da se oproste i neki eventualni novi propusti.

 

Ja licno nisam sklon da presudjujem onima koji nesto rade prvi put i ostavljam dosta, dosta prostora za nezameranje bas zbog toga. Kada vec postoji izvesno iskustvo i praksa u organizaciji, onda vec sasvim drugacije sudim.

 

Da, na forumu se ipak neko mogao ranije pojaviti, najvise radi same informativne podrske koju forum sam po svojoj prirodi moze da pruzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd

pozdrav svima sa foruma

kao clan mk familije takodje se izvinjavam posetiocima skupa koji se nisu lepo proveli

ja sam bila na ulazu do subote uvece...ne znam ko me je menjao u pojedinim situacijama...

konstantno smo bili ispaljivani od strane sponzora, grada, pa i nasih pojedinih clanova...extremno smo se napatili...

da kazem jedino bice bolje iduci put

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

  S obzirom da je ovo prvi skup koji organizuje MK Familija,ne bih rekao da je bilo nekih"strasnih"propusta.

  Ko nije organizovao skupove i ne zna koliko ima problema koji iskrsnu u toku organizacije.Skup je bio klasicno organizovan,nista mnogo bolji ili gori od vecine do sada odrzanih.Ja,licno, sam bio docekan veoma srdacno i na tome veliko hvala.

  Jedino mi nije jasno sto nije bilo vise bajkera,jer skoro da nisam bio ni na jednom skupu(a bio sam skoro na svim)na kome nisu bili i clanovi MK Familije.

  Veliki pozdrav za Dejana, Ivanu i ostalu familiju!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ja sam bio na skupu sa igorom (peacemaker) i prenocili smo...

dosta malo ljudi je ostalo u nedelju i najveca zamerka je na ispracanju onih koji su ostali da prenoce...

shta bi na kraju sa fijukom? jel je pao ili shta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Ja,licno, sam bio docekan veoma srdacno i na tome veliko hvala.

 

Ja,lichno,sam dobio i poljubac na ulazu...utatatata baehmq8.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Mada sam relativno neiskusan što se skupova tiče, čini mi se da je veći problem bila loša posećenost nego neki manji "propusti" u organizaciji. U Beogradu ima bar nekoliko hiljada motorista, sramotno je što je posećenost bila tako mala. Poznajem hrpu ljudi koji su došli iz unutrašnjosti a mi, Beograđani da tako podbacimo. Naravno, informacije o skupu je bilo veoma teško dobiti ali svako iz Beograda je mogao da sazna gde je skup. Što se tiče devojaka i momaka iz "Familije", hvala na trudu, bićete bolji sledeće godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

Mada sam relativno neiskusan što se skupova tiče, čini mi se da je veći problem bila loša posećenost nego neki manji "propusti" u organizaciji. U Beogradu ima bar nekoliko hiljada motorista, sramotno je što je posećenost bila tako mala. Poznajem hrpu ljudi koji su došli iz unutrašnjosti a mi, Beograđani da tako podbacimo. Naravno, informacije o skupu je bilo veoma teško dobiti ali svako iz Beograda je mogao da sazna gde je skup. Što se tiče devojaka i momaka iz "Familije", hvala na trudu, bićete bolji sledeće godine.

ma znas li ti gde je ada , pa jos kisa ako fljusne. neverovatno kako imamo slatke tj secerne komsije mislim na sve koji voze a nisu dosli ! mozda nebi bilo lose dogodine odrzati skup u strahinjica bana, mozda bi bilo vise komsija !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja