Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SKUP FAMILIJA 24.25.26?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

Ja koliko sam cuo odrzava se na kalemegdanu tamo gde se odrzavao bear fest nemojte me drzati za rec  ;)

 

jel promenjen naziv festivala zbog one nesreće?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Ja koliko sam cuo odrzava se na kalemegdanu tamo gde se odrzavao bear fest nemojte me drzati za rec  ;)

 

jel promenjen naziv festivala zbog one nesreće?

 

surova ali dobra, bas dobra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd / Karaburma

Mala ispravka.

Juče mi je Marko rekao ( a on je u ''upravnom odboru'' Familije) da će skup biti na Adi ciganliji sa Makiške strane. Nisu dobili odobrenje za skup ispod Nebojšine kule

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

Da definitivno Ada Ciganlija, Makiska strana, preko puta Sangrije i Sunset-a.

 

Bio je pokusaj oprganizacije na Kalemegdanu, ali...

bice sledece godine

 

Znas li sta od programa ??? Ima li kampa, bendova, ikakvog programa...? Jesi li ti u organizaciji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YamahaTDM850

Okupljanje posle  kafane-restorana  "Lovacka prica"  makiska strana ade.Stari obrenovački put...http: prodje se fk milicioner pa sa leve strane.[/img] Za organizaciju  neznam sta su pripremili ali...piva ce sigurno biti, neka svirka takodje ...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

zavrsilo i to, kod mene je zahvalnica BJB-u ako nekome to znaci, nije bilo nikog mladjeg nocas da je pokupi (ustvari bilo je mladjeg ali i lenjeg, jelte, prepoznace se vec o kome je rec). Sjajan trajk na bazi VT Shadow modela, nisam siguran u zapreminu agregata ali definitivno sjajan Fonzin pazar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

Bas tako, prodje i taj skup. Cuo sam da su imali probleme pri organizaciji i samoj dozvoli za odrzavanje skupa te je zbog toga doslo do pojedinih propusta. Iznenadilo me je ipak da je bila toliko slaba posecenost :-\ Cudi me da bar motoristi iz Beograda nisu dosli u vecem broju da podrze skup... Naj zalija mi je prva jutarnja kkafa u kaficu na Adi pred polazak za Kg. po ceni od 90 din. :o Mislio sam da me neko zeza kada sam za 4 kafe i 2 rakije dao 10 eura. MA ipak je to Ada i ipak je ovo prvi skup Familije, pa ce valjda ubuduce biti kafe i u kampu...

LAGANEZE svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd

Naj zalija mi je prva jutarnja kkafa u kaficu na Adi pred polazak za Kg. po ceni od 90 din. :o Mislio sam da me neko zeza kada sam za 4 kafe i 2 rakije dao 10 eura.

 

Aaa, pa to ti je poseban cenovnik za one koji piju kada voze :-) Za njihovo dobro...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Za početak,prvi skup,nebismo trebali da zamerimo MK Familiji na propuste ako ih je bilo.Valjda su uočili što ne valja pa sledeće godine ispraviće.U svakom slučaju želim njima dobar kuraž za buduće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Ja imam samo jednu primedbu,ako neko docekuje goste na ulazu treba da mu se skrene paznja da je osnovni red i kultura da se ti gosti docekaju kako treba. Mene je tip na ulazu uvredio kad mi je naplacivao kartu,apsolutno nepotrebno. Ako sam presla stotinjak kilometara da bi dosla tamo,red je bar da me ne vredjaju ako vec nece da budu ljubazni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

Samo ste vi bili sa foruma?Ja svratio,popio pice,smorio se i otisao kuci..doduse pojeo sam i pasulj,cisto da nebude da sam bacio 400 kinti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja